Přejít na obsah


Fotka

Zahrab si své ho...!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#1 JuCaKe

JuCaKe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 15:50

Nedá mi to. Na netu jsem narazila na zajímavý článek, který se myslím kromě lezení dotýká taky geocachingu - hlavně v přírodě:-) Tady ho máte:-). Myslím, že je dobrý o tom něco vědět. http://www.lezec.cz/...ek.php?key=3925 Mimochodem. Jeden můj autentický zážitek. Dohledávala jsem finálku jedné multiny na Chlumu u HK, blížím se, šipka mi ukazuje asi 300m a já na potencionálním místě vidím dva cyklisty v ČERVENÝCH BUNDÁCH, jak tam něco dělaj. Myslela, jsem, že to jsou kačeři...alespoň jejich chování bylo dost podivné..takové..jak to říct..kačeroidní:D Cyklisti odjeli a já, když jsem dorazila na místo, jsem spatřila - světe div se - asi 10m od keše přímo uprostřed cesty ho... i s papírem. Bylo to k nepřežití, asi víte, jak vypadá a hlavně "voní" exkrement, když je běhavá :-) Nechápu, proč svou potřebu konali uprostřed cesty na kraji hustého lesa(!!!!), kam bylo odevšaď vidět.
  • 0

#2 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 15:58

Že by adrenalin?!? Nebo extrémní běhavka?! :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#3 JuCaKe

JuCaKe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 16:08

Zapomněla jsem dodat, že to kačeři nebyli, jak se ukázalo:o - naštěstí. Jen si zrovna vybrali místo poblíž keše....jen aby nedošlo k omylu;)
  • 0

#4 Trutnovacek

Trutnovacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 16:54

.... ovšem takto zamaskovanou kešku.....ale kdo by se s tím s... maskoval...
  • 0
Žij a nechej žít..

#5 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 16:56

Hrabu, hrabu, ale uz sem to dobrejch par let nepotreboval:)
  • 0

#6 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 17:20

Lidi jsou prasata... Ne, pardon to urážim užitečná zvířata... lidi jsou prostě lidi...
  • 0
Nad řekou Blanicí, tyčí se hora. Pěkná tam keška, kačer ji hledá. Hlouběji zarazil do země svou paži, prst na plast narazil, vytáhl krabici. Tak pověst nelhala, jsou tam a čekají, děti mé, neplačte nezoufej, národe kačerů...

#7 malahavranice

malahavranice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 18:07

No kdyz to bylo pobliz kese, tak je to jeste dobre.... My nasli exkrement primo v krabici......... Predstavte si radost z nalezu, tahani kese z ukrytu, otevreni pixly a pak ten sok.....
  • 0

#8 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 18:23

jeee,

já také včera radostně šahala po mikrovce a obsah, ten byl doslova na h.... :o:o:o
GCZQD5
  • 0

#9 kocin03

kocin03

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 19:12

Toz to ja jsem do exkrementu jenom šlápl. Co na tom ale bylo nejhorsi, ze jsem tu kešku nenašel! :( :) :) :)
  • 0

#10 Iluvator

Iluvator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 21:28

NadaK2 napsal/a:
jeee,

já také včera radostně šahala po mikrovce a obsah, ten byl doslova na h.... :o:o:o
GCZQD5

Já tam byl také, jen mi k tomu tak napadá, že všichni jsme ten nález dali zase zpět. :D
  • 0
Oregon 300
Tak do toho šlápni ať vidíš kousek světa.....

#11 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 21:43

Iluvator: máš hezky tématický podpis :D
  • 0

#12 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 22:25

to Iluvator: já nee :o:o:o, já ten nález vysypala zpátky do přírody .... :P:p:p fujky-fujky, paxem si drhla pacinky....
  • 0

#13 Iluvator

Iluvator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 22:57

to NadaK2: Tak mne to napadlo až když jsem byl mimo, že jsem to měl hodit do blizkeho kontejneru a nechat tam kratkou zpravicku, pro další hleače. :D
  • 0
Oregon 300
Tak do toho šlápni ať vidíš kousek světa.....

#14 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2008 - 23:27

Taky jsem na svých výpravách již několikrát ho... našel, ale naštěstí bylo jen fiktivní - no ale rozhodně mě to vůbec nepotěšilo :D
  • 0

#15 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 6:02

Voňavé téma. Inu i my jsme si při své tuším únorové cestě do Brna s A+T přišli na své u keše památník D1. Ale to HO nebyla běhavka, ale poctivej KABEL (bylo HO tam asi tak 2kg) a nebylo od keše 10m , ale 10cm. PROČ je ale v tomto případě jasné (těm co už odlovili). Teda jasné je proč přesně zde, když už zde. Jinak je samozřejmě nepochopitelné, proč ne na blízké benzince :-) . Mno keš jsme s velikou opatrností odlovili, i když :@
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#16 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 6:10

Tedy pánové, když už to na mne v přírodě přijde tak je to takový fofr že jsem rád že stačím najít vhodné místo a servat kalhoty.:) Takže potom místo zaplněné díry zůstane kopeček, spíše mohylka... Co se týče produktů jiných tak v cachi jsem ještě žádné h... nenašel ale v okolí už dost, k některým cachím bylo nutné proniknout přes docela slušné minové pole :@ Každý si myslí jak se to v přírodě rychle rozloží ale ono to přece jenom chvíli trvá.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#17 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 8:06

Aviatik napsal/a:
Takže potom místo zaplněné díry zůstane kopeček, spíše mohylka...


no joo - abych pak treba spatne nespocetl mysterku a nehodilo by me to do blizkosti mohylky .... ;) :D
  • 0

#18 junet

junet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 9:33

Když jsem loni po geoburčáku společně s I+B+M+H lovil okolní keše, jeli jsme i na GCTVQY - Zapomenuty hrbituvek, už z dálky jsme viděli někoho přešlapovat po cestě sem a zpět, když jsme přišli blíž, vyklubal se z toho silně nadavající fotřík viz log: http://www.geocachin...79-c222111bb434 . Samotný odlovek byl vzhledem k množství oněch trávicích produktů o kličkované mezi nimi a náhrobky.
  • 0

#19 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 10:45

Dain & Olik napsal/a:

Aviatik napsal/a:
Takže potom místo zaplněné díry zůstane kopeček, spíše mohylka...


no joo - abych pak treba spatne nespocetl mysterku a nehodilo by me to do blizkosti mohylky .... ;) :D

To už je riziko špatného výpočtu protože i v tomto případě pravidlo 0,1míle dodržuju.:D:D
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#20 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 11:23

...a to se tu ještě nezabýváme otázkou, jestli náhodou "mina" není lepčí kopečkovitého tvaru označená fáborkem, nežli lehce zahrábnutá, nenápadně čekající na oběť. Když už to na člověka přijde, tedy, hmm, že..
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama