Přejít na obsah


Fotka

Zahrab si své ho...!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#21 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 16:52

No, jo, dneska jsem lovil Grafikonovu keš - Orient express. No, co se přístupu týcče tak bych trochu upravil jednu písničku:

"Ke keši je cesta, jako žádná ze sta, vroubená je ho---ma..."


Ale co Grafikonovi, ať už je to kdokoli, vyčíst? Vlastně nic, tenhle vláček si rozhodně keš zaslouží a tohle je jediné tématické místo v ČR, ne-li ve Střední Evropě.

Zajímalo by mě kdo tam chodí, protože je tam opravdu dokonale vidět a na psa mi to přijde moc velký a častý...

Edit: to Iluvator: "Tak do toho šlápni ať vidíš kousek světa..." nechci rejpat, ale v sovislosti s tématem tohohle vlákna, je to fakt dokonalej podpis... :D:D:D
  • 0
Nad řekou Blanicí, tyčí se hora. Pěkná tam keška, kačer ji hledá. Hlouběji zarazil do země svou paži, prst na plast narazil, vytáhl krabici. Tak pověst nelhala, jsou tam a čekají, děti mé, neplačte nezoufej, národe kačerů...

#22 Mago76

Mago76

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 19:05

Mrkněte se na stopařskou kousek od D1 na kraji prahy tam je to samej dáreček
  • 0
Nikdy nevís co te ceka. Nikdy nerikej nikdy.

#23 Iluvator

Iluvator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2008 - 19:58

Don Pedro de Záblatí napsal/a:
Edit: to Iluvator: "Tak do toho šlápni ať vidíš kousek světa..." nechci rejpat, ale v sovislosti s tématem tohohle vlákna, je to fakt dokonalej podpis... :D:D:D

Máš pravdu, to jsem si ani neuvědomil :D:D:D
A ještě mi napadá k tomu jeden fór, o houbařích.
To jeden houbař najde takovou zvláštní houbu v lese. Vezme jí do ruky, ochutná ji, čuchne k ní a najednou zvolá "Hergot, ještě že jsem do toho nešláp....."
  • 0
Oregon 300
Tak do toho šlápni ať vidíš kousek světa.....

#24 Petr.zablati

Petr.zablati

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2008 - 8:35

Iluvator napsal/a:
A ještě mi napadá k tomu jeden fór, o houbařích.
To jeden houbař najde takovou zvláštní houbu v lese. Vezme jí do ruky, ochutná ji, čuchne k ní a najednou zvolá "Hergot, ještě že jsem do toho nešláp....."



Aj,... fuj... no nevim, nebylo by lepší do toho šlápnout...?
  • 0
Nad řekou Blanicí, tyčí se hora. Pěkná tam keška, kačer ji hledá. Hlouběji zarazil do země svou paži, prst na plast narazil, vytáhl krabici. Tak pověst nelhala, jsou tam a čekají, děti mé, neplačte nezoufej, národe kačerů...

#25 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2008 - 11:07

V okolí GCXYJ2 byla ještě před dvěmi lety ošklivá křoviska, taky jsem tam měl tu čest s exkrementy...
  • 0
Proud user of GeoGet 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama