Přejít na obsah


Fotka

Tak zase GC v televizi :-(


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
181 odpovědí na toto téma

#21 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2008 - 8:51

Czecho Cowboy napsal/a:
... když někdo s pár litry mozku ví, že publicita geocachingu nesvědčí a udělá správnou věc - pošle lidi z televize k šípku, oni si najdou nějakou lamičku... :(

Aby ti Kovboji ta lamička na nejbližším geopivku nerozbila tlamičku :D Mám dojem, že v tomhle případě tvoje ruka byla rychlejší než myšlení... B)
  • 0

#22 vancosi

vancosi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2008 - 8:59

sobikovi napsal/a:

Czecho Cowboy napsal/a:
... když někdo s pár litry mozku ví, že publicita geocachingu nesvědčí a udělá správnou věc - pošle lidi z televize k šípku, oni si najdou nějakou lamičku... :(

Aby ti Kovboji ta lamička na nejbližším geopivku nerozbila tlamičku :D Mám dojem, že v tomhle případě tvoje ruka byla rychlejší než myšlení... B)

To Sobikovy: toto je správný názor ještě básnicky vyvedený. :D :D
  • 0

#23 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2008 - 9:13

Kovboji, Kovboji, ještěže si nevybrali tebe, ale Atlasku. Dost nerada bych ten pořad sledovala s tebou v hlavní roli. A znáš mě, já mafiánům zásluhy neupírám. Jen jsi hochu zatím trochu zbrklý. Neboj, z toho časem vyrosteš - možná :D. Napsal jsi to tak, že se celkem těším na pořad "Na stopě" - to až ti půjde Atlaska po krku :D :D
  • 0
Sylvia999

#24 Atlaska

Atlaska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2008 - 9:24

:D:D:D děkuju Ti náčelníku (vám náčelníkové), že ses mne zastal. Ale příspěvek Kovboje mne nechal naprosto v klidu, necítila jsem potřebu to komentovat. A jen tak pro úplnost - sledovanost pořadu FOKUS se pohybuje na úrovni 100 tisíc diváků, takže snad nebude tak zle. ;)
  • 0
Atlaska - Míša

#25 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2008 - 9:32

2 Atlaska: Já vím, jen jsem si nemohla odpustit poškádlit Kovboje :D :D :D
  • 0
Sylvia999

#26 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2008 - 9:46

Sylvia999 napsal/a:
2 Atlaska: Já vím, jen jsem si nemohla odpustit poškádlit Kovboje :D :D :D

jj, Kovboj nějak příliš často střílí od pasu ;)
  • 0

#27 Iluvator

Iluvator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2008 - 11:14

sobikovi napsal/a:
jj, Kovboj nějak příliš často střílí od pasu ;)

Tak to můžu potvrdit :) Celkem by mne zajímalo, jak dopadly ty keše kolem Budějovic co byli zveřejněný v Lidovkách na začátku roku. Kolem nich měl také kovboj plamennou řeč... :D
  • 0
Oregon 300
Tak do toho šlápni ať vidíš kousek světa.....

#28 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2008 - 15:26

Iluvator napsal/a:
Celkem by mne zajímalo, jak dopadly ty keše kolem Budějovic co byli zveřejněný v Lidovkách na začátku roku. Kolem nich měl také kovboj plamennou řeč... :D

Vidíš, to by možná byl dobrý počit nějak to "vyhodnotit", teda kolik z nich se ztratilo, bylo vykradeno, jak se zvýšila návštěvnost a tak... Ale domnívám se, že se ve skutečnosti vůbec nic nestalo. Ona na jednu stranu ta publicita možná přivede víc lidí na web geocachingu, možná se podívají jaké jsou krabičky v okolí bydliště, chaty a to je všechno.
  • 0

#29 robici

robici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2008 - 16:48

Iluvator napsal/a:

sobikovi napsal/a:
jj, Kovboj nějak příliš často střílí od pasu ;)

Tak to můžu potvrdit :) Celkem by mne zajímalo, jak dopadly ty keše kolem Budějovic co byli zveřejněný v Lidovkách na začátku roku. Kolem nich měl také kovboj plamennou řeč... :D

Kese zminovane v LN jsou tady u nas v CB funkcni, pokud si dobre pamatuju nebyl ten popis prilis detailni. Na porad s Atlaskou se tesim, ale dokazu pochopit i to ze se dost kaceru boji, ze se geocaching stane masovou zalezitosti. Jen si predstavte ty snoby v nadupanej terennich autech jak rozjizdeji lesni stezky aby se dostali co nejdal ke kesu!
  • 0

#30 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2008 - 20:54

to by možná byl dobrý počit nějak to "vyhodnotit"

Tam jsem neměl strach. Kdyby to bylo třeba v Brně nebo v Praze, tak možná, ale na tom jihu Čech je to ještě tak neprofláklé, že tam jsou v bezpečí - hotový ráj :)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#31 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2008 - 21:15

robici napsal/a:

Iluvator napsal/a:

sobikovi napsal/a:
jj, Kovboj nějak příliš často střílí od pasu ;)

Tak to můžu potvrdit :) Celkem by mne zajímalo, jak dopadly ty keše kolem Budějovic co byli zveřejněný v Lidovkách na začátku roku. Kolem nich měl také kovboj plamennou řeč... :D

Kese zminovane v LN jsou tady u nas v CB funkcni, pokud si dobre pamatuju nebyl ten popis prilis detailni. Na porad s Atlaskou se tesim, ale dokazu pochopit i to ze se dost kaceru boji, ze se geocaching stane masovou zalezitosti. Jen si predstavte ty snoby v nadupanej terennich autech jak rozjizdeji lesni stezky aby se dostali co nejdal ke kesu!

To už by nebylo nic nového, ne? Takové(ho) už tady taky jednoho (více) máme,ne? Třeba B....5 ..... ;)
No a k tomu kovbojovi, to je fakt, občas bys měl nejdříve myslet a pak teprve střílet.
  • 0

#32 Roman_K

Roman_K

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2008 - 22:09

Ja souhlasim s Kovbojem. Nekteri lide skutecne udelaji cokoliv kvuli tomu, aby se dostali do TV - bez ohledu na nasledky, ktere to ma pro vsechny ostatni. Komicke je, ze to prezentuji na foru jako svoji obet pro dobro geocachingu, ale ve skutecnosti si spise zajistuji publikum :-) To je muj nazor na vec.
  • 0

#33 Iluvator

Iluvator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2008 - 22:18

sobikovi napsal/a:
.....Ona na jednu stranu ta publicita možná přivede víc lidí na web geocachingu, možná se podívají jaké jsou krabičky v okolí bydliště, chaty a to je všechno.

To si právě myslím také. Z pohodlné pohovky se moc ven nechce. A koho to vytáhne, tak má hravou duši a stejně by to někdy zkusil. Dříve nebo později.

robici napsal/a:
Kese zminovane v LN jsou tady u nas v CB funkcni, pokud si dobre pamatuju nebyl ten popis prilis detailni. Na porad s Atlaskou se tesim, ale dokazu pochopit i to ze se dost kaceru boji, ze se geocaching stane masovou zalezitosti. Jen si predstavte ty snoby v nadupanej terennich autech jak rozjizdeji lesni stezky aby se dostali co nejdal ke kesu!

Jsem rád, že jsou funkční a vlastně jsem i v to doufal. Dokonce jsem si i vypsal Waypointy, abych je časem zkouknul, ale už jsem se k tomu nedostal.
Pochopit ten strach z masovosti také dokáži, ale nevěřím v to a už si nedokážu představit snoby jak se někam ženou kvuli podpisu, když to dělá kde kdo. Masovost podle mne nebude, zvlášť pokud to budeme uvádět jako normální běžnou hru a né jako něco in.
  • 0
Oregon 300
Tak do toho šlápni ať vidíš kousek světa.....

#34 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2008 - 22:25

Iluvator napsal/a:
(...) Z pohodlné pohovky se moc ven nechce. A koho to vytáhne, tak má hravou duši a stejně by to někdy zkusil. Dříve nebo později.


Tak toto bych podepsal.

Vlastně mi ty lamentace nad publicitou v masmédiích přijdou úsměvné v případě hry, která funguje díky nejmasovějšímu médiu :)
  • 0

#35 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2008 - 22:30

Kazdopadne budem odteraz vediet, ako Misu poskadlit :P Vsak ona mi to lamicka urcite odpusti :DB):P
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#36 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 0:39

Saman napsal/a:
Kazdopadne budem odteraz vediet, ako Misu poskadlit :P Vsak ona mi to lamicka urcite odpusti :DB):P

Nedráždi, nebo dostaneš od lamičky po tlamičce :D
  • 0

#37 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2008 - 6:57

Čím víc to bude hrát lidí, tím víc lidí toho nechá, protože to už prostě nebude věc vyjimečnosti. A zase zůstanou jen Ti, které to fakt chytlo...
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#38 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2008 - 8:47

sobikovi napsal/a:

Czecho Cowboy napsal/a:
... když někdo s pár litry mozku ví, že publicita geocachingu nesvědčí a udělá správnou věc - pošle lidi z televize k šípku, oni si najdou nějakou lamičku... :(

Aby ti Kovboji ta lamička na nejbližším geopivku nerozbila tlamičku :D Mám dojem, že v tomhle případě tvoje ruka byla rychlejší než myšlení... B)


Musím se zastat Cowboye, včera jsem s ním mluvil a říkal sem mu, že si (opět ?) koleduje. Říkal že při psaní příspěvku ho vůbec nenapadlo, že vyzní urážlivě vůči Atlasce. Věřím mu, tak ho prosím nemlaťte až ho potkáte :) A protože nemá momentálně k dispozici svůj počítač, tak se nemůže rychle vyjádřit sám.
  • 0

#39 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2008 - 9:28

FHonza napsal/a:

sobikovi napsal/a:

Czecho Cowboy napsal/a:
... když někdo s pár litry mozku ví, že publicita geocachingu nesvědčí a udělá správnou věc - pošle lidi z televize k šípku, oni si najdou nějakou lamičku... :(

Aby ti Kovboji ta lamička na nejbližším geopivku nerozbila tlamičku :D Mám dojem, že v tomhle případě tvoje ruka byla rychlejší než myšlení... B)


Musím se zastat Cowboye, včera jsem s ním mluvil a říkal sem mu, že si (opět ?) koleduje. Říkal že při psaní příspěvku ho vůbec nenapadlo, že vyzní urážlivě vůči Atlasce. Věřím mu, tak ho prosím nemlaťte až ho potkáte :) A protože nemá momentálně k dispozici svůj počítač, tak se nemůže rychle vyjádřit sám.


Popravdě nechápu, proč se na něj všichni sesypali, když evidentně reagoval na Pitrusův příspěvek s Novou a ne na Atlasku.
  • 0

#40 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2008 - 16:34

FHonza napsal/a:
Musím se zastat Cowboye, včera jsem s ním mluvil a říkal sem mu, že si (opět ?) koleduje. Říkal že při psaní příspěvku ho vůbec nenapadlo, že vyzní urážlivě vůči Atlasce. Věřím mu, tak ho prosím nemlaťte až ho potkáte :) A protože nemá momentálně k dispozici svůj počítač, tak se nemůže rychle vyjádřit sám.


Když on je Kovbojíček tak vděčný objekt pro "šťouchance" ;). Tak ho pozdravuj ty, než se zase dostane k počítači.
  • 0
Sylvia999




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama