Přejít na obsah


Fotka

Tak zase GC v televizi :-(


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
181 odpovědí na toto téma

#81 jozefzcz

jozefzcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2008 - 10:38

Datum i čas této relace jsem si dobře zapamatoval a očekával jak to dopadne.Musím přiznat,že dík patří všem zúčastněným.V týdnu jsme měli kešeři z Teplic geopivo u Jakuba,tak jsem přítomné upozornil na vysílání 19.4. na ČT 24.Doufám ,že na to nezapoměli a odnesli si stejné dojmy jako já.Přeji všek kešerům co nejvíce odlovů a hlavně pěkných dojmů z naší přírody.
  • 0

#82 Brabenecz

Brabenecz

    Veterán geocachingu

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2008 - 13:03

sobikovi napsal/a:
Atlasko, dobrý ;) Včera večer jsme to bohužel neviděli, nějak nám uteklo kde to vlastně bude a než jsme se proklikali programama, tak bylo po všem :( Myslím, že to bylo fajn zpracovaný, ukázalo to prostě ostatním, že i tací lidé jsou mezi náma :D

Odkaz už tu v diskusi byl, pořad je možno schlédnout po kliknutí na tento odkaz:http://www.ceskatele...2008-20:05.html;)
  • 0

#83 Ivus

Ivus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 16:39

Zrovna se dívám na "Zákon a pořádek. Zločinné úmysly" - běží na Nově (jde o řadu 4, díl 21). U podezřelé našli GPS a pár dalších věcí... následně koukali na internetu na stránky gc a kešky... hledali, kam šla a ukryla zbraň. Pak tam ohledávali jakousi plastovou pikslu a našli i tu pistoli někde u toho. Je to poprvé, co vidím geocaching ve filmu/seriálu, viděli jste ho už někde?
  • 0
Ivuš

#84 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 16:41

:) predpokladam, ze podezrelou pak sikovny pravnik vysekal, protoze vysetrovatele ziskali souradnice kesi v rozporu s licenci Groundspeaku. :D
  • 0

#85 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 16:53

Nyx napsal/a:

Je to poprvé, co vidím geocaching ve filmu/seriálu, viděli jste ho už někde?


tusim, ze v nektere z prvnich serii csi:las vegas
  • 0

#86 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 17:01

HaLuMa napsal/a:
:) predpokladam, ze podezrelou pak sikovny pravnik vysekal, protoze vysetrovatele ziskali souradnice kesi v rozporu s licenci Groundspeaku. :D


nene, protoze vysetrovatele jsou desne schopni, tak si precetli podminky, zaregistrovali se a zaplatili i PM. vrazedkyne se pak urcite uz nevykroutila. a jeste k tomu ji urcite prisili, ze oproti podminkam vlozila do kese nebezpecny predmet. :D
  • 0

#87 Plachtak

Plachtak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 17:28

Ale vubec ne. Do kesky dala klicenku a byla vtom uplne nevine. Vzorna kacerka.:P:D
  • 0

#88 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 18:40

Zrovna ten díl v Zákonu a pořádku dneska dávali. Téma dílu: Herectví a Geocaching.. Byl tam záběr, jak jsou na oficiálních stránkách geocaching.com a když se dívali, kde ta podezřelá osoba chodila, tak vlastně luštili mysterku..B)
  • 0

#89 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 19:01

Adrian_S napsal/a:
Zrovna ten díl v Zákonu a pořádku dneska dávali. Téma dílu: Herectví a Geocaching.. Byl tam záběr, jak jsou na oficiálních stránkách geocaching.com a když se dívali, kde ta podezřelá osoba chodila, tak vlastně luštili mysterku..B)


Ve všech pořadech o geocachingu v TV hraje Atlaska, byla i tady?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#90 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 19:19

kolombo napsal/a:
Ve všech pořadech o geocachingu v TV hraje Atlaska, byla i tady?

Ne, ten tu nebyl.. Ale dobrá zpráva (k tomu seriálu).. Vrahem nebyla cacherka.. Ale vlastně ta cacherka měla přítele, ona se s ním rozešla a ten její bývalý měl kámoše. A ten zabil vlastně přítelkyni toho svého kámoše..
Zamotaný, co?:):)
  • 0

#91 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 22:02

Když už bylo toto vlákno znovu otevřeno, hled zde prásknu, že v TV bude GC opět - ale nebojte, nenásilnou "nereportérskou" formou jako scénka v pořadu ČT O češtině (pořad se snaží zábavnou formou v jednotlivých dílech ukazovat zajímavosti češtiny v různých odvětvích a spolupracuje s Ústavem pro jazyk český), kde v dílu zaměřeném na číslovky užívané v českém jazyku v pravidelné scénkové sekci Profesní čeština je použita scénka z GC-hledání 2 kešerů v parku (GC užita jako hra používající ve slovním i písemném vyjádření hojně číslovky). No a já tam vystupuji v roli toho, kdo pojmy z GC ve scénce užité stručně vysvětluje. Ostatně byl jsem přímo při natáčení scénky s I.Andrlovou a Z.Pantůčkem coby hlavními postavami scénky a byla to docela psina (dělal jsem "dozor", jelikož oni terminologii neznají tak aby to neznělo blbě žejo :)). Jsem na druhou stranu rád, že jsem byl osloven už při tvorbě scénáře a mohl jsem scénáristku usměrnit, aby tam nebyly bláboly v textu i pak v modelech chování při natáčení scénky, což se snad podařilo - ostatně byl jsem prý scénáristce doporučen nějakým cacherem, kdo se přizná? :D. Posuďte scénku (v pořadu má asi 1,5 minuty a pak mé vysvětlení) sami v sobotu 24.1. v 17:45 na ČT2, repríza 25.1. v 1:55 v noci na ČT1, vice zde. Tato scénka v pořadu O češtině rozhodně neuškodí, spíše vzhledem k množství použitých "odborných" termínů jako keška, TB, GC, multina, mysterka,... vzbudí u diváků údiv nad něčím, co neznali :o - ostatně to je v sekci Profesní čeština tohoto pořadu cílem, ukázat množství českých termínů které řada lidí danou "profesi" neznající nikdy neslyšela...
  • 0

#92 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2009 - 22:33

Toho bych se nebal, porad tohoto typu asi nema moc velkou sledovanost a kdyz, tak se na to koukaji doufam lidi inteligentni :) Takze Pepo jsem zvedavej na Tvuj zasah o zdravi ceskeho jazyka :) :)
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#93 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 0:53

Colonel74 napsal/a:
Toho bych se nebal, porad tohoto typu asi nema moc velkou sledovanost a kdyz, tak se na to koukaji doufam lidi inteligentni :) Takze Pepo jsem zvedavej na Tvuj zasah o zdravi ceskeho jazyka :) :)


No jo, to mám taky rád, anžto mám v rodině korektorku, pardon vlastně jazykovou redaktorku, tak mám pro tento pořad slabost... :)
  • 0
Retired slowcacher

#94 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 1:05

wmh napsal/a:

Colonel74 napsal/a:
Toho bych se nebal, porad tohoto typu asi nema moc velkou sledovanost a kdyz, tak se na to koukaji doufam lidi inteligentni :) Takze Pepo jsem zvedavej na Tvuj zasah o zdravi ceskeho jazyka :) :)


No jo, to mám taky rád, anžto mám v rodině korektorku, pardon vlastně jazykovou redaktorku, tak mám pro tento pořad slabost... :)

Také mě štve, když se przní český jazyk. Proto prosím - mluvte a pište česki :):):):)
  • 0

#95 DIrKa team

DIrKa team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 9:41

Adrian_S napsal/a:

kolombo napsal/a:
Ve všech pořadech o geocachingu v TV hraje Atlaska, byla i tady?

Ne, ten tu nebyl.. Ale dobrá zpráva (k tomu seriálu).. Vrahem nebyla cacherka.. Ale vlastně ta cacherka měla přítele, ona se s ním rozešla a ten její bývalý měl kámoše. A ten zabil vlastně přítelkyni toho svého kámoše..
Zamotaný, co?:):)


Ty, Adriano, Atlaska je ta, ne ten!!!
  • 0
David Irenka Kateřina a okolo pobíhající Argus

#96 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 13:31

Colonel74 napsal/a:
Toho bych se nebal, porad tohoto typu asi nema moc velkou sledovanost a kdyz, tak se na to koukaji doufam lidi inteligentni :) Takze Pepo jsem zvedavej na Tvuj zasah o zdravi ceskeho jazyka :) :)


Díky, konečně jsem mezi inteligenty...
  • 0

#97 peca78

peca78

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 15:16

Atlaska napsal/a:
...... skoro celý den a vůbec mu to nedělalo dobře. Tým ve složení redaktorka, režisér, kameraman a zvukař byl prima. A měli se mnou božskou trpělivost.:D


Tady vidíte ty efektivně vynaložené koncesionářské poplatky. 4 lidi celý den něco natáčí a vzejde z toho 7 minut. Kolik to asi celé stálo?
  • 0

#98 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 18:09

DIrKa team napsal/a:
Ty, Adriano, Atlaska je ta, ne ten!!!

Tak sorry DIrKo, že žiju a že jsem se spletl...:(:(:(:(:(:(:(:(:(
  • 0

#99 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 19:12

peca78 napsal/a:

Atlaska napsal/a:
...... skoro celý den a vůbec mu to nedělalo dobře. Tým ve složení redaktorka, režisér, kameraman a zvukař byl prima. A měli se mnou božskou trpělivost.:D


Tady vidíte ty efektivně vynaložené koncesionářské poplatky. 4 lidi celý den něco natáčí a vzejde z toho 7 minut. Kolik to asi celé stálo?


7 minut? To docela hýřili ... :D
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#100 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 20:12

Uz se tesim....zajimalo by me kdyz mam neco "v logu" tak jak je to kdyz to mam ve 2 logách? lozích? neco jinyho;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama