Přejít na obsah


Fotka

Tak zase GC v televizi :-(


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
181 odpovědí na toto téma

#141 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2009 - 11:23

Moc pěkné, gratulace. Jen mne trochu překvapilo prozrazení řešení keše atd.
  • 0

#142 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2009 - 21:27

tak jsem se taky díval na ten pořad a pěkné na seznámení pro mudly,ale trošku bojím domácích reakcí češtinářu typu "Co to zase je?" na mnoho angličtiny,ale oproti tomu geomamka tomu rozuméla:-),jinak vedu na foru o nokiích téma,tak www.nokiaforum.cz,kdyžtak pls nekritizujte mé malé zkušenosti,před měsícem jsem začal moderovat,a tak jsem chtěl přiblížit tuto hru majitelům nokií s gps,protože ještě 1,5 měsícem jsem byl mudla PS-publicita nevadí,když není přehraná, s gc jsem se seznámil na teletextu tv prima na konci léta 2008 strana 424
  • 0
Cogito ergo sun ...

#143 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2009 - 18:48

dneska jsem zkoukl i ten fokus a zaujali mě informace a více mě připoutali k gc,ale v dohledné v dobe neulovím dva tisíce kesi:-)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#144 Bludi

Bludi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2009 - 20:45

Omluvám se za OT, ale nedá mi to abych se nezeptal. Myslíš, že je v pořádku, že na tebou propagovaném foru, konkrétně vlákno ,,Soutěž:Kod pro Fifu 2008-extra lehká keš-využijte šanci´´ veřejně vystavuješ souřadnice hned několika Brněnských keší. Takže je může vidět kdokoliv bez registrace na gc.com?
  • 0

#145 DeathOfRats

DeathOfRats

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2009 - 21:31

Ještě k pořadu O češtině -

Majus napsal/a:
"Kacerovi" to celkem slo, ale "kacerka" moc prirozena nebyla (jak ja, kdyz me nekdo postavi pred kameru :D). Hlavne se ji obzvlast nepodarilo vyslovit "geocoin":).


Několik lidí se pozastavilo nad výslovností geocoinu, a nikdo nad travelbugem. To to všichni říkáte takhle :o ?
  • 0
SQUEAK?
deathofrats.rajce.net
deathofrats13.blogspot.com

#146 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2009 - 22:25

Bludi napsal/a:
Omluvám se za OT, ale nedá mi to abych se nezeptal.
Myslíš, že je v pořádku, že na tebou propagovaném foru, konkrétně vlákno ,,Soutěž:Kod pro Fifu 2008-extra lehká keš-využijte šanci´´ veřejně vystavuješ souřadnice hned několika Brněnských keší. Takže je může vidět kdokoliv bez registrace na gc.com?

Nj, to je jasné porušení pravidel GS a hlavně si myslím, že to nemáš projednaný s majitelem keší, takže z toho asi nemá moc velkou radost. Tyhle partyzánský akce fakt miluju...
  • 0

#147 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2009 - 0:36

Složíte údernou jednotku a zlámete mu ruce? :)
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#148 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2009 - 7:05

Vsak mu nikdo ruce nelame, jen ho tady proste kolegove slusne upozornili, ze neco nejni asi v poradku.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#149 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2009 - 7:17

Bohužel se domnívám, že tento způsob propagace geocachingu je horší a problémovější než neškodný pořad o geocachingu v pořadu o jazyce českém a jemu podobných.. B)
  • 0

#150 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2009 - 7:42

Díky za upozornění sjednám nápravu,ale přece informuji zájemce o geocaching a uveřejněji pouze mnou navštívené keše
  • 0
Cogito ergo sun ...

#151 Baloni

Baloni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2009 - 8:05

Možná kdybys uveřejňoval keše vlastní, dalo by se to ještě pochopit, ale i to by bylo porušení pravidel.. Myslím že majitelé kešek, o kterých píšeš, nebudou nadšení, že si může kdokoliv na jejich keškách "trénovat"
  • 0

#152 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2009 - 8:47

polas N85 napsal/a:
Díky za upozornění sjednám nápravu,ale přece informuji zájemce o geocaching a uveřejněji pouze mnou navštívené keše

Pokud chceš informovat zájemce o geocaching, dej tam odkaz na gc.cz a gc.com, kdo má zájem ten si poradí. Možná než začneš tuhle hru takto hromadně propagovat, zkus se o ní dozvědět ještě víc, především v oblasti pravidel atd. Jo a ty fotohinty taky nejsou zrovna to nejlepší... jako majitel keše bych tě hnal klackem :@
  • 0

#153 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2009 - 11:51

polas N85 napsal/a:
Díky za upozornění sjednám nápravu,ale přece informuji zájemce o geocaching a uveřejněji pouze mnou navštívené keše

No právě, já je navštívil, tak co je mi už do nich. To je cesta do pekel. Jak psal sobik, když už ventilovat, tak odkaz na gc.com, gc.cz a kdo má zájem, informace najde.
  • 0

#154 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2009 - 15:35

Já se snažím neradit fotohintem je to ukázka místa a kdo chce,tak si může zajít na užitečné odkazy,jestli jste si všimli už pár lidí začlo a seznamuji je s tím jako nováček a postupně dosahuji zkušeností a fakt mě to chytlo,až budu mít více zkušeností,tím informace budou kvalitnější
  • 0
Cogito ergo sun ...

#155 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2009 - 16:08

Někdy je míň informací víc, polas...
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#156 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2009 - 19:32

Odstraněna soutěž a detailní souřadnice ke keši,většina informací přesměrována gc.com(téma vyzkoušené kešky),foto místa zůstalo,kdýžtak nic nekopíruji,doufám,že se najdou i příznivci nápadu
  • 0
Cogito ergo sun ...

#157 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2009 - 0:06

Na GC jsem teď narazil ve starém Čtyřlístku (4/2008). Tedy spíš v doprovodném komixu. Viz obrázek :)

Přiložené miniatury

  • kosmo_gc.jpg

  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#158 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2009 - 7:52

polas N85 napsal/a:
... foto místa zůstalo,kdýžtak nic nekopíruji....

Ano, zobrazením fotografií místa nic neporušuješ, nicméně je to proti nepsanému zákonu kačerů. Vše co nějak přibližuje místo a prozrazuje možné uložení, je nevhodné. Fotohint má právo dát ke keši pouze majitel a věr tomu, že většina majitelů maže podobné fotky okamžitě z logů kačerů, kteří je tam omylem vloží...
  • 0

#159 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2009 - 7:53

Trhac napsal/a:
Na GC jsem teď narazil ve starém Čtyřlístku (4/2008). Tedy spíš v doprovodném komixu. Viz obrázek :)

To je krásný :D
  • 0

#160 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2009 - 12:59

Brabenecz napsal/a:

hrasek napsal/a:
Ten začátek jak tam mluví Hajtra mě rozsekal.
Prý:

"Tak já jsem se ke geo-šing-kešu-še-kešingu dostal ..." :D

No a nebo ta hláška "Ježiš, tady je zas hoven.":D


Nádherný místo pro finálku mezi hovny, škoda.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama