Přejít na obsah


Fotka

Makra GSAK


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
535 odpovědí na toto téma

#381 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 31 leden 2009 - 19:39

Colonel74: "ylcon" není v makru ... nad jakou keškou to zkoušíš? Na řádku 226 html kódu mám:
var oMrkOriginal = new GMarker(new GPoint(14.188167,50.155933), {icon: originalIcon, title:"Původní souřadnice"});

  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#382 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2009 - 23:41

Nevite nekdo jak pridat statistiku kesi dle nadmorske vysky do sekce Some Numbers ve FindStatGen?
  • 0

#383 Mejstro

Mejstro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2009 - 9:31

michal_a_jana napsal/a:
Nevite nekdo jak pridat statistiku kesi dle nadmorske vysky do sekce Some Numbers ve FindStatGen?


Zatim to oficialne nejde, ale muzes vyzkouset tento navod....zda se ze funguje :)

http://gsak.net/boar...showtopic=10676
  • 0
Honza a Péťa Mejstříkovi
Beroun
Garmin Oregon 550t + Topo Czech 2010 PRO + GSAK 7.7.x

#384 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 02 únor 2009 - 21:25

Colonel74:Udělal jsem malou opravu, můžeš to vyzkoušet?

  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#385 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 19:15

Je tu urcite spousta veciznalych lidi. Mam 60tku a na Oregano prechazet nehodlam :)) Z toho plyne nutnost cpat si tam pro vic jak 1000 bodu kese jako POI. Zatim sem jako na nejidealnejsi makro narazil na http://gsak.net/boar...?showtopic=3172 ... Ale obcas se chova dost nevypocitatelne (onehda mi nevyexportovalo komplet smajlikovou serii, ale vsechno ostatni bylo ok, nove publikovane kese bez logu to exportuje s ikonkou jako moje vlastni...). Pouziva nekdo neco jineho / lepsiho? Podminkou je teda mit typy kesi oddelene ikonama, pokudmozno export vice poi ke stejne kesi (delsi hint napr.), idealne i ikona na solved mysterky (jako u tohohle). A druha vec. Venuje se tu nekdo psani maker v GSAKu? Neni nakej tutorial? Nebo je neco v helpu GSAKu? Potreboval bych neco ubastlit (takova pseudonahrada Field Notes pro 60tku). Diky moc!
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#386 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 19:27

Ja teda pouzivam s 60CSx makro GarminCsvPoiExport.gsk ve verzi 1.8 uz temer rok a nemel jsem s nim jediny problem. Trochu mi vadi, ze nevyuziva vsechny dostupne ikonky (treba kdyz je nejaka tradicni nalezena kes disablovana, tak mi v mape ukaze truhlicku s krizkem misto smajlika s krizkem).
  • 0

#387 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2009 - 18:47

Problem vyresen. Kazdopadne, kdo tu pise nejaka makra pro GSAK a vi, mam dotaz. Vlastne vic. Nejak se mi nepodarilo si to najit :) 1| Jde pouzit filtr, ktery by pomoci RegEx resil polozku "Code"? 2| Jde nejak z makra volat fci GPS > Receive waypoints? 3| Jak stvorit cyklus, ktery by pro kazdy radek v aktualnim filtru / db neco provedl? Nic rozumnyho sem nenasel:) Diky. // No, pomale se koukam do zdrojaku cizich maker a nektere veci jsou mi jasnejsi, aspon ze tak
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#388 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2009 - 20:53

Pokud se bavime o makrojazyku: 1. jde napr: MFILTER Expression=regex("GC14",$d_name) 2. primo prikazem asi ne (nevim na 100 procent) 3. napr: GOTO Position=Top (prejdi na prvni zaznam) While not ($_EOL) (dokud neni konec seznamu) ... neco udelej ... GOTO Position=Next (preskoc na dalsi) ENDWHILE No nevim jestli ti to k necemu bude. JInak vse je detailne popsano v helpu v GSAKu.
  • 0

#389 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2009 - 17:06

Dekuji:)

ad 2 -

cituji clyde

You will first need to go to "GPS=>Receive waypoints" and save your default settings (call them "default")

Then you can use the following macro code:

GpsReceive Settings="default"


Ja jen dodam, ze makro uz funguje :) A az bude v lepe osetrene verzi, zverejnim :) Ackoli pochybuju, ze ho vyuzije vic lidi nez jen ja:)

Btw, je jina moznost vymazani polozek ve filtru, nez DELETE s urcitym settings? :)
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#390 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2009 - 14:30

Ahoj, jen krátký dotaz - u makra AddLogs mi to hlásí chybu na řádku 29 - The server name or adress could not be resolved. Před měsícem to fungovalo bez problémů. Od té doby mám nově založenou keš, ale to by snad neměl být problém. Díky za info.
  • 0

#391 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2009 - 17:05

Nedaří se mu připojit. Takže: jsi online? Firewally? Jede ti gc.com?
  • 0

#392 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2009 - 8:19

les-coccinelles napsal/a:
Nedaří se mu připojit. Takže: jsi online? Firewally? Jede ti gc.com?

GC.com jede, v tom problém není, máš ale asi pravdu s tím firewalllem, protože jsem to myslím dělával jen z domova. Takže vyzkouším večer doma.
Nenapadlo mě to, protože ostatní makra, která používám, nevyžadují připojení a na GC.com se dostanu.
Díky za radu;)
  • 0

#393 Novaci_KH

Novaci_KH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2009 - 21:50

Nejak tomu nerozumim. Nahral jsem nalezene kese z GPX souboru zaslanym z GC.com, vyrobil filtry, spustil macro a vysledek je prazdna obrazovka s oknem "distance must not be blanc" co to je ? Home souradnice jsou nastavene a vzdalenost kesi se zobrazuje ok. Pomooooc
  • 0

#394 Polar animals

Polar animals

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2009 - 20:37

Můžete mi prosím někdo poradit, jak se jmenuje to makro, co zjišťuje aktuální stav keše???? Nějak to nemůžu prostě najít. Díky moc!!! :)
  • 0

#395 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2009 - 8:11

Zkus v GSAKu v menu Waypoint - Status Check (jestli je to teda to co hledas). Da se to navolit na funkcni klavesu.....
  • 0

#396 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2009 - 18:18

Neměl by prosím někdo genuploadstat, verze suplere, která funguje? Díky :o)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#397 Atip

Atip

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2009 - 19:33

polerok napsal/a:
Neměl by prosím někdo genuploadstat, verze suplere, která funguje? Díky :o)


Ono stačí překopírovat tu změť písmen z funkční jiné verze, vůbec sice nerozumím tomu co ty znaky znamenají, ale tuhle mechanickou činnost zvládnu, takže snad přikládám to, co jsem si upravi já.

Přiložený soubor (y)


  • 0

#398 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 736 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2009 - 22:11

Ta změť znaků je zabalený soubor - něco jako kdyby jsi to zazipoval. GSAK si to rozbalí a použije k odeslání dat do profilu. Stejným způsobem se do kódu makra dají přidat i obrázky
  • 0

#399 Hydros_cz

Hydros_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2009 - 23:53

Chci se zeptat ... s GSAKem se teprve seznamuji .... Cely tento topic jsem ale opravdu necetl ... Je nejake makro nebo jina moznost jak stahnout spoilery atd .. proste obrazky neodkazovane v listingu ... (ktere GSAK taha .. ) ale i ty ostatni u nej nahrane? Jedno makro jsem tu nasel a zkousel ... ale bud jsem delal neco spatne nebo nefakcilo .. bylo uz 2-3roky stare ..... Jde nejak ... Zobrazit na mape ... pripadne jak a v cem .. vic cache prip i s aditional waypointy? ..... Aby jste se mohli podivat na vsechny cache co mate v konkretni databazi .. nebo filtru .... Ofline varianta by potesila jeste vic ;) Dik PS: makro se jmenovalo SpoilerSync.gsk .. ale je mozne ze to ze jsme ho nerozjel bylo rukama .. ;)
  • 0

#400 Bolek_CZ

Bolek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 9:10

taky bych měl jeden dotaz - existuje už nějaké makro (obdoba FullMapyCZ by suplere) , ktere by přidávalo do offline HTML výstupu náhledy na waypointy v Google (nebo jiných) satelitních mapách? Proste FullMappyCZ pro zahraniční keše?
  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama