Přejít na obsah


Fotka

.loc soubor vsech ceskych Cachi


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2005 - 3:25

Nema nekdo soubor loc z gc.com kesek z cele CR? Pouzivam na Palmu program GeoNiche, ktery se ukazal jako nejschopnejsi ze vsech co jsem prosel, stahuju si krome insrukci i posledni logy abych pro nahodnym hledani nehledal zbytecne, to vsechno zvlada desktop zvany easyniche. Kazdopadne kdyz jsem si stahoval kesky z okoli prahy vzdy stranku po strance do LOC souboru a pak je dal desktopu, stahlo mi to vse co jsem chtel do souboru asi o 700KB, kdyz jsem tam ovsem dal zdejsi GPX, kterej ma desktop taky podporovat tak to vytvorilo soubor asi o 200KB takze jsem ho do palmu ani nedaval, jelikoz to asi nestahlo vse. Tedy bych byl rad kdyby mi mohl nekdo poslat LOC soubor s celou CR nebo napsat jak se k nemu dostat. Opravdu se mi nechce jit stranku po strance a stahovat LOC soubory kde je to po 10 keskach. Diky predem
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2005 - 11:51

Geoniche nepoznam, pouzivam Geotoad a funguje aj s GPX z gc.cz, navyse dokaze cache sam stiahnut z webu.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2005 - 1:28

GeoNiche máš v plné verzi? Pokud ano v jaké verzi? Koupím...


  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2005 - 12:19

Cau, je to sice trochu mimo dotaz, ale zacal jsem vytvaret program pro palm na geocaching..
Zatim je to beta - projekt je na sourceforge
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2005 - 1:28

Geoniche nepoznam, pouzivam Geotoad a funguje aj s GPX z gc.cz, navyse dokaze cache sam stiahnut z webu.

nj ale ten geotoad neni tak propracovanej jako geoniche:( ale, nejspis budu pouzivat oboji :)
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2005 - 12:36

Nieco ako cachemate?
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2005 - 14:17

Cau, je to sice trochu mimo dotaz, ale zacal jsem vytvaret program pro palm na geocaching..
Zatim je to beta - projekt je na sourceforge

nevypada to spatne jen bach udelal nejakou desktopovou cast co by mohla pouzit i GPX soubor z GC.cz a stahla by si veskery informace o kes ktery by jsi mohl pak nejak dat do toho tvyho programu
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2005 - 12:50

Nieco ako cachemate?


No neco takovyho, akorat free.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2005 - 15:03

nevypada to spatne jen bach udelal nejakou desktopovou cast co by mohla pouzit i GPX soubor z GC.cz a stahla by si veskery informace o kes ktery by jsi mohl pak nejak dat do toho tvyho programu


No ja jsem o gpx soubor jeste nezavadil, na gc.com je to pro platici a na cz jsem si taky nevsimnul. Zato loc je vsude.. Navic conduit pro win se mi bude delat blbe ;-), mozna tak pro linux. Ale pokud to nekdo udela, vadit to urcite nebude ;-).
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama