Přejít na obsah


Fotka

GPS from USA


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#21 bertlak

bertlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2008 - 16:06

Abyste si nemysleli, ze kecam uplne nesmysly. Jak jsem nakoupil, tak prodavam.
Je to toto vlakno: Garmin 60CSx nevidi zadny satelity
mel jsem stejny problem, tak me to zajimalo.;)

michal_a_jana napsal/a:
Tak uz mam Garmin funkcni zpatky a rikal jsem si ze vzhledem k rostouci komunite kaceru s 60CSxkou z Ameriky tak se s vama podelim o zkusenosti. Na radu allfy jsem napsal do Picodasu email, popsal jim zavadu a oni rekl ze to vidi na vymenu, a at to reklamuju u prodejce. Rekl jsem jim, ze prodejce je v USA a jestli to nejde pres ne. Odpovedeli, ze by to slo a at to poslu (s prodejnim dokladem). Ten se bohuzel ztratil pri preprave meho Garminu z USA, tak jsem jim rekl, ze mam jen potvrzeni platby z PayPalu. Tak rekli at jim to poslu, ze se na to mrknou. Pak se 14 dni nic nedelo ale nakonec se ozvali at to poslu do Prahy. Reklamace trvala celych 32 dni, nicmene uz mam funkcni Garmin zpatky. Dokonce to nebylo ani na vymenu, ale podarilo se jim to spravit prehranim firmwaru GPS chipu. Garmin totiz ma firmwary dva--firmware zarizeni a firmware chipu. No a ja jsem mel poskozenej ten firmware chipu. Pry jsem si to teoreticky mohl spravit i sam pres ten webupdater, pry po updatu firmwaru se to zepta, jestli chci updatovat i firmware chipu...Ja jsem teda firmware pristroje prehraval a na chip se me to neptalo,ale mozna jsem se spatne dival.

Takze zaver je, ze bylo to martirium,ale da se rict ze v Picodasu byli velmi ochotni (na to jak jsou tam zaneprazdneni) a kaceri s americkejma Garminama muzou byt klidni;)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama