Přejít na obsah


Fotka

GPS a Palm


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2005 - 2:17

Zajímalo by mne, jestli se v Česku prodává GPS přijímač, který by se dal připojit přes mini-USB nebo IrDA k Palm (BT nemám a v SD mám paměťovou kartu). Na stránce http://www.kirrio.co....php?cat=0&id=2
jsem našel řešení, od firmy Kirrio, pro připojení GPS k Palm Tungsten E. Takže to jde.
A nebo jestli když si ke svému USB Garminu vyrobím kabel mini-USB na mini-USB, tak jestli existuje nějaký software, který s tím bude kamarád. Minimálně MapSonic pro Palm umí s USB GPS komunikovat, ale ten se mi zrovna kupovat nechce :-)
Petr
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2005 - 20:38

bohuzel kerio je jedina GPS ktera umi komunikovat pres miniUSB. Ten Kablik kdyz si vyrobis ti nebude k nicemu, jelikoz Palmy nevladnou USBHostem a prave T|E ma miniUSB rezimu Slave, tedy aby komunikace pres USB Chodila musis mit alespon jedno zarizeni typu Master, coz je treba pocitac, bohuzel GPS se vyrabeji preve v rezimu slave, jelikoz jsou brany jako prislusenstvi a zbytecne by to zvysovalo cenu (takze je doufam jasny ze ten kabel miniUSB-miniUSB by byl knicemu bez dalsiho prvku zajistujiciho USB mastera), mimo jiz zminovane Kerio a ta se samostatne ani neprodava, teda primo od vyrobce, ale nekde, treba na ebay by se mohla i sehnat. Nevim jak prave ta kerio komunikuje, ale mozna by to vetsina softu sezrala jako pripojeni pres cradle, ale to by museli simulovat seriovy pripojeni. Ja jsem si radsi misto Ecka poridil Z72 jsem spokojenej s BT :), spatna rada, ja vim
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2005 - 21:40

Myslim, ze Acer n50 je vybaven USB hostem, jako jeden z mala dostupnych PDAcek
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2005 - 1:20

Myslim, ze Acer n50 je vybaven USB hostem, jako jeden z mala dostupnych PDAcek

:) jj je, ale neni to palm :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama