Přejít na obsah


Fotka

O vlásek...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2008 - 21:48

Tento log by se neměl ztratit mezi ostatními "foundy".

Snad Glutexův heroický výkon poslouží jako memento všem, kteří si stále ještě myslí, že lézt na skálu/komín/stožár bez jištění, neříct nikomu o úmyslu prozkoumat jeskyni nebo (jako v tomto případě) plavat mezi loděmi a nejlépe v plavební komoře a pokud možno ještě při napouštění/vypouštění kanálu je děsná bžunda.

Máte někdo podobné zkušenosti, kde ten bodík mohl přijít setsakra draho?
  • 0

#2 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2008 - 8:01

Az takove to rozhodne nebylo, ale pri me zdatnosti a strachu z vysek...

http://www.geocachin...f6-c53253555b53
  • 0
VSA

#3 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2008 - 9:02

Naštěstí nic tak drastického se mi ještě nestalo, ale podařilo se mi už sjet ze skály. Naštěstí ta nebyla kolmá a já byl tak cca 3 metry nahoře a tak sem se jen projel dolu :), ještě že tam byl potok a tak jsem se alespoň omyl (byl jsem jak prase). No a ta zatracená keška byla jen dva metry vedle od místa, ze kterého jsme slítnul :P
  • 0

#4 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2008 - 9:21

vsa napsal/a:
Az takove to rozhodne nebylo, ale pri me zdatnosti a strachu z vysek...

http://www.geocachin...f6-c53253555b53


Jak se tak koukám, tak Arturův hrad je docela známý svou nebezpečností. No, už takhle jsem lezl mnohokrát na různých hrách atp., i když asi ne tak vysoko. Tady to ale bylo obtížnější, protože jsem nahoru lezl v zimě, když vše bylo pod sněhem. Nahoře jsem si musel sednout a chvíli počkat, aby se mi přestaly třást nohy a ruce. A to nejen zimou:-)
http://www.geocachin...2a-8295b8041137

PS.: Když bych měl říct zkušenosti ze života před GC, tak jsem dělal různé skopičiny. Jako když jsem jako kluk přecházel led na soutoku Labe s Metují, kdy jsem uprostřed cítil, jak se chvěje led díky proudu vody, či když jsem si během jedné z našich skautských her v podzemí Josefova vypravil sám dál mimo herní území na místa, kde byly zřícené klenby, jen se svíčkou, za zával, který šlo jen tak tak protáhnout, vylezl díky zřícení do druhého patra, pak zase seskočil do jiného spodního patra. Ovšem teprve až tam jsem zjistil, že se málem nedá vylézt zpět. Z posledních sil jsem se tenkrát vyškrábal nahoru. A když jsem po dvou hodinách uviděl prvního člověka, byl jsem hrozně šťastný :-)
  • 0

#5 kocin03

kocin03

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2008 - 13:20

No... nejlepší je ale, když šphám někam, i když vím, že tam už to prostě ani být nemůže. Zrovna nedávno jsem lezl do jakési skalní průrvy, vstup 3 metry nad zemi, pak jeste tak 10 metru vzhuru a tam se to zase lomilo dolu a ustilo to na druhe strane. Pak mi došlo že terén 2 - tak to asi nebude, a nakonec jsme ji našli na prvním místě, kam jsme se podívali, al neprozkoumali jsme ho důkladně. A tak to bývá... :( :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama