Přejít na obsah


Fotka

Kese v Brne


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
28 odpovědí na toto téma

#21 coluberT

coluberT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2008 - 10:33

K Ajťáckým keším mám jenom jednu poznámku. Vůbec mi nevadí, ale i když je pár "computer cacherů" dokáže vyluštit během chvilky, měla by obtížnost odpovídat spíše "normální" většinové společnosti, aby když už si dá někdo tu práci a nastuduje si co znamená kompilovat či porozumí tomu "ansámblu", tak aby byl kromě pocitu velkého zadostiučinění odměněn i počtem hvězdiček ;)
  • 0

#22 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2008 - 20:27

Teď bude snad na věci jako IP cache čas... Supr B) Jinak před tímhle vyrojením jsem měl v plánu jednu, docela obtížnou, mysterku. A teď přemýšlím, jestli ji pustit - přecijen, nerad bych zapadl do celkového zhnusení... :|
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#23 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2008 - 8:27

Klidně ji pusť, ale až za nějakou dobu - nejlíp na podzim nebo v zimě :)
  • 0

#24 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2008 - 15:08

Mimon_team napsal/a:

Hobako napsal/a:
Rozumím tomu. Mám několik mysterek v Brně a pokud si s nimi nevíš rady, klidně mi napiš, pro některé mám radu, pro některé i návod jak na ně. Kdo si o to řekne, dostane. Myslím, že stejně uspějěš i u jiných ownerů.

To jsou ty keše, u kterých se pak člověk u půlky logů dočte "nalezeno po konzultaci s ownerem", nebo "se znalostí dvou, tří hintů od ownera a po telefonické radě od kamaráda to nebylo tak těžké"? :) :) :)

Já sice zastávám názor že když na nějakou cache nemám (typicky ty horolezecké) tak ji neřeším, ale na druhou stranu, každému podle jeho gusta ...


Ano, takový ty, na který jsem koukl, viděl pět hvězdiček, pročetl logy (u mnohých se pobavil, typicky miták, marekl, waw, maros251, shanti, ...) a pak někdy sledoval, kteří jiní, než "brnokeščističi" to naleznou. :)
  • 0
:)

#25 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2008 - 15:11

marekl napsal/a:
Je tady další: FIT. Zkrátka když v Brně teď nejsou za týden alespoň dvě keše, kde se počítá v dvojkové soustavě, řeší assembler a podobné kraviny, bylo by asi něco špatně :(


Bohužel. :/ TAky jsem to zpozoroval, ale co, stejně nemám čas je luštit. Třeba IP cache jsem luštit začal, ale pak jsem s ní skončil, i když mě ten nápad zaujal, narozdíl od jiných jako je FIT cache.
  • 0
:)

#26 rowing

rowing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 21:13

marekl napsal/a:
Je tady další: FIT. Zkrátka když v Brně teď nejsou za týden alespoň dvě keše, kde se počítá v dvojkové soustavě, řeší assembler a podobné kraviny, bylo by asi něco špatně :(


jj trochu mi připadá geocacher=vystudovanej ajťák
a tady si léčí svoje mindráky a trápí lidi :).

Pozn. taky jsem vystudovat VUTFEI a nechlubím se tím :D
  • 0

#27 rowing

rowing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 21:15

kjanek napsal/a:
Souhlasim s tim, ze v posledni dobe je tech IT kesi uz opravdu moc. Resil jsem 3 dny IP cache, nakonec jsem ji dal, ale stacilo. Pracuji v oboru uz celkem dlouho a jak uz tady nekdo psal, za tyden toho mam v praci plny kecky. Naopak se mi libi v posledni dobe se slibne rozjizdejici Pamatne stromy. Zavedou na zajimava mista a to je podle me zakladni poselstvi GC :D. Tim ale nechci rict, ze by nemely byt slozitejsi kesky, kazdy ma jine vyzvy a cile :D.


pjo jo příroda a stromy to je moje - jsem rád že vypdnu z práce na procházku nebo na kolo a ne se ještě čudlit po městě nebo sedět zase u kompu
  • 0

#28 rowing

rowing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2008 - 21:19

tonda_BM napsal/a:

Sinuhet napsal/a:
... takze klidne at jich je v Brne tisic, pricmuchnu - zjistim ze na to nemam a pujdu s radosti do lesa na tradicni paloukovou do parezu ;-)


A nebo přičmuchnu a potom strávím několik "bezesných" nocí zkoušením všecho možného, jenom abych se té "potvoře" dostal na kobylku.
A pokaždé když si novém found logu přečtu jak to bylo jednoduché, a že to nic nebylo atd ..., tak si připadám jako idiot. :( :)

Ovšem ten pocit, když se to třeba přece jen nakonec povede, ten stojí za to. :)


pro ajťáky jsou dobrý - literární keše - chtěl bych je vidět hahaha
Prvni filosoficka: od Thaleta k Tomasovi
GCZV0W
  • 0

#29 Mimon_team

Mimon_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2008 - 6:02

rowing napsal/a:
pro ajťáky jsou dobrý - literární keše - chtěl bych je vidět hahaha
Prvni filosoficka: od Thaleta k Tomasovi
GCZV0W

Jestli to nebude podobne jako se slavnymi maturitami z matematiky. Technicko/logicky zalozeni studenti musi znat k maturite vsechno z dejin literatury, ale humanitne zalozeni studenti se s matematikou trapit nemusi.

Pak dopada tak, ze literarni cache malokomu delaji vetsi problem, ale kdyz je tam trocha IT nebo fyziky, tak se obcas nekdo certi B) :D ;)

BTW: stejne je to paradox. Samotny geocaching ke svemu fungovani vyzaduje tolik technologii az to hezke neni (satelity+jejich ovladani+prijimac+vypocty+servery_groundspeaku+klientske_pocitace+internet+...), ale kacer vezme GPSku do ruky, jde do lesa, a libuje si jak na chvili vypadl z civilizace :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama