Přejít na obsah


Fotka

Zaznam z vetsiho vyletu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2005 - 19:26

Zdravím, potřebuji se poradit s místními znalci přístrojů - v září se chystám na tři týdny poněkud dále směrem na východ a jde mi o to, abych si zaznamenal treky a body tam, případně (ale to už není tak nutné) i cestu tam a zpět. Jelikož jsem již rok a půl šťastným majitelem G60 a hodlám jím zůstat i v budoucnu, nechci ji brát s sebou.

Tím pádem bude asi jediné možné řešení koupit něco staršího, pokud možno co nejlevnějšího - a teď se konečně dostávám k té otázce - co byste doporučovali za přístoj?

- s největší pravděpodobností nebudu muset používat navigaci jako takovou
- určitě mi půjde o co nejvetší výdrž baterek
- z důvodu dostupnosti i výdrže se kloním k nemikro tužkovým baterkám
- jak je to s ukládáním prošlých tras u jiných přístrojů, resp. s pamětí pro ně
- na co si dát ještě pozor
???

předem za rady či podnětné nápady a návrhy všem děkuji, ahoj Vogi
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2005 - 12:45

... v září se chystám na tři týdny poněkud dále směrem na východ ... Jelikož jsem již rok a půl šťastným majitelem G60 a hodlám jím zůstat i v budoucnu...

Pokud se chystas nekam dale na vychod, klidne bych si vzal i tu G60. Ja myslim, ze se s tou kriminalitou v Brne prehani ;-)))))))
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2005 - 19:19

...a nejen v Brně. Mám také Garmina 60C, procestovala se mnou několikrát Maďarsko a Rumunsko a mám ji dodnes. Nevím, ale já bych se nebál ji vzít s sebou. Přijde mi to lepší řešení než kupovat jiný přístroj... Ale každý jak chce.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama