Přejít na obsah


Fotka

Prodám Magellan Sport Track Color


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2005 - 20:37

Prodám barevný GPS Magellan Sporttrack Color s instalovanou českou TOPO mapou. Barometr, kompas. Včetně orig. pouzdra. Kompletní balení včetně kabelu na PC. Cena pořízení 16900,- nyní jen 9000,- Kč. Tel. 724213121
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2005 - 21:09

Cena pořízení 16900,-

To je fakt šílené, co si ti naši prodejci dovolují! Přístroj, který jsem před měsícem dokázal koupit na ebay a který mě včetně dopravy, cla, DPH a poplatků za platbu přišel na 8100 Kč mají ti grázlové drzost prodávat za 16900!!! Na to by snad měly být nějaké zákony. Ve středověku by jim alespoň pořádně vymáchali ksichty v městské kašně, za Hitlera by šli do lágru, za komárů na 10 let do basy, ovšem za kapitalismu nás můžou ždímat dle libosti. HANBA! Pak nám nezbývá prodávat zánovní přístroj za polovinu ceny. Upřímnou soustrast.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2005 - 0:47

To je fakt šílené, co si ti naši prodejci dovolují! Přístroj, který jsem před měsícem dokázal koupit na ebay a který mě včetně dopravy, cla, DPH a poplatků za platbu přišel na 8100 Kč mají ti grázlové drzost prodávat za 16900!!! Na to by snad měly být nějaké zákony. Ve středověku by jim alespoň pořádně vymáchali ksichty v městské kašně, za Hitlera by šli do lágru, za komárů na 10 let do basy, ovšem za kapitalismu nás můžou ždímat dle libosti. HANBA! Pak nám nezbývá prodávat zánovní přístroj za polovinu ceny. Upřímnou soustrast.

No zda se, ze ty ses moc zdimat nenechal :-). Zalezi na tom, kdy to bylo koupeno, ze. Ja dal za Emapa taky 18.000 a dnes se da sehnat za 6.000. Jenze tech 18 bylo pred trema rokama. Zajimavy je, ze kazdej pozna realnou cenu az kdyz to prodava. Kdyby Radek zkusil za kolik by se to prodalo jeste driv nez to koupil, vedel by hned ze preplaci. Teda jestli je to letosni cena.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2005 - 13:01

... Ve středověku by jim alespoň pořádně vymáchali ksichty v městské kašně, za Hitlera by šli do lágru, za komárů na 10 let do basy, ovšem za kapitalismu nás můžou ždímat dle libosti. HANBA! Pak nám nezbývá prodávat zánovní přístroj za polovinu ceny. Upřímnou soustrast.

To jako tady chces zpatky stredovek, Hitlera nebo komary? Uprimnou soustrast na oplatku. To neni HANBA, ale SVOBODA - voni si muzou rict, kolik chtej a ty si muzes koupit kde chces, coz jsi taky udelal - ve stredoveku, za Hitlera ani za komaru by se ti o tom ani nezdalo. Zklidni hormon a jdi se projit do lesa.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2005 - 19:56

To jako tady chces zpatky stredovek, Hitlera nebo komary? Uprimnou soustrast na oplatku. To neni HANBA, ale SVOBODA - voni si muzou rict, kolik chtej a ty si muzes koupit kde chces, coz jsi taky udelal - ve stredoveku, za Hitlera ani za komaru by se ti o tom ani nezdalo. Zklidni hormon a jdi se projit do lesa.

To mi DLbR nedelej! Predstavil jsem si, jak k nam do PRIORU prislel na pocest 1. Maje exportni soubeh 10ks GPS pristroju zn. VITOSA (vyrobce BulgarComp, tech. data - nepodsvetleny displej 3 x 6 cm, nemapovy, na 3 druzice, napajeni 6x velky monoclanek (burt), vydrz 47 minut, odolnost vode - pri kychani si zakryj usta, jinak dojde ke zkratu, vaha 1,7 kg, material solidni preklizka, prenos dat do pocitace 1x floppy.). Predbehl jsem frontu a cpal jsem soudruhovi vedoucimu 500 Kcs, aby mi jednu schoval, ze si vecer prijdu zadem. Slibil mi to, ale jen kdyz si k tomu vezmu 5 kilo tlustyho od sunky a moje sestrenice co pracuje v bance mu zaridi devizovy prislib. Vzal jsem si to na Multiservis. Chtel jsem na novomanzelskou pujcku, ale neuznali mi to jako zarizeni bytu, i kdyz jsem to vydaval za prkynko na maso. No a za tri roky to budu mit splaceny. Sakra, jak me se zastesklo po tech starejch dobrejch casech :-).
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2005 - 13:21

To jako tady chces zpatky stredovek, Hitlera nebo komary? Uprimnou soustrast na oplatku. To neni HANBA, ale SVOBODA - voni si muzou rict, kolik chtej a ty si muzes koupit kde chces, coz jsi taky udelal - ve stredoveku, za Hitlera ani za komaru by se ti o tom ani nezdalo. Zklidni hormon a jdi se projit do lesa.

Jo, ale jen do určité míry. Když ti někdo bude nabízet hamburger za 300 a přesvědčí tě, že to je obvyklá cena a ty si ho koupíš, tak se prodejce dopouští podvodu (§ 250 odst. 1,4 TZ), protože tě uvede v omyl. I když si půjdeš koupit hamburger a sám mu dáš 300 v domnění, že to je obvyklá cena a on to přijme, i tak se dopouští podvodu, protože využívá tvého omylu.
Pokud budeme všichni zklidňovat hormon a procházet se v lese, tak nás možná ti komanči nebo fašouni sejmou jen co vylezeme z houští a náš nový superman z kindrvaja nás nezachrání.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2005 - 9:22

Možná se mi budeš smát Jarry, ale první GPS se kterou jsem pracoval vypadala jako diskman s boulí nahoře (anténa), vážila víc než kilogram, cpalo se do ní 14 tužkových baterek, měla dvouřádkový textový displej a výdrž 2 hodiny provozu. Tehdy stála 68.000,00 Kč bez daně a byla to naprostá bomba (dneska bys ji hodil po psovi...). Jmenovala se Motorola ;-) (Mimochodem - nikdy se mi s ní nepodařilo lokalizovat polohu...)

K původnímu tématu: ceny Magellanů šli hodně dolů v okamžiku, když NavigaceGPS vyprodávali sklad a za vše chtěli jednotných 7 tisíc. Předtím byly ty ceny podstatně vyšší. Vždyť koneckonců i starej Legend byl svého času za 18 klacků a dneska???
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama