Přejít na obsah


Fotka

Vysvětlení: Grafikon není stanleypaulGC!!!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#1 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2008 - 9:21

Vzhledem k tomu, že jsem se z důvěryhodných zdrojů dozvěděl, že se o mně roznáší informace, že prý mám dva nicky a zakládám si keše pod jiným nickem, snad prý pro to, abych si je mohl sám i zalogovat nebo lovit si FTFka, tak bych chtěl uvést toto: Nikdy jsem dva nicky neměl ani nemám ve svém okolí nikoho, kdo by pod svým nickem zakládal keše které bych dával dohromady já. Údajně podle stylu psaní listingů a snad blízkosti své vlastní keše ke keši která je také umístěna v oblasti okolo nádraží Praha Satalice jsem spojován s nickem Grafikon. Dokonce jsem to prý měl někde i sám přiznat (prý to o mně mj. říkal geocacher Čejda). Takže jak říkám, nevím, kde tato dezinformace vznikla, nicméně bych rád všechny ujistil, že to pravda není, jediný, kdo má mnou založený nick je má geomanželka (nick PraváRuka, ale s ním pouze si prohlíží listingy a kontroluje, kde kešuji v pracovní době, když jí tvrdím, že jsem musel zůstat v práci přesčas :) , ale naše nálezy loguje pod společný nick stanleypaulGC, keše nezakládá (zatím) a rozhodně také nemá nic společného s nickem grafikon). Zmíněnému geocacherovi Grafikon (kterého buď neznám nebo možná jen z nějakého geopiva, ale nevím o koho jde) se za vzniklou situaci omlouvám, věřte, že na té dezinformaci nemám žádnou "zásluhu", tak strašně abych nevěděl co kde říkám a co na netu zakládám jsem se ještě nikdy neopil. A Čejdu nebo ostatní kteří tuto informaci také slyšel nebo snad vytvořil prosím, aby ji nešířili dál a pokud možno mi dali vědět, jak mohla vzniknout. Věřím, že to nebyl něčí zlý úmysl ale jen nedorozumění nebo omyl. Díky. Standa, stanleypaulGC ;)
  • 0

#2 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2008 - 9:27

:D:D:D Ale no tak Stando, přiznej se! :D:D:D
  • 0

#3 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2008 - 9:29

Ještě poznámka: Čejdu, který to o mne prý prokazatelně jednomu jinému geokačerovi říkal ( a který mi to pak náhodou řekl), Čejdu znám jen od vidění, viděli jsme se snad na nějakém eventu a zcela jistě jsme se minuli na keši Něva Točná, když jsme šli okolo sebe. Ale nevím, že bychom spolu kdy zabředli řeč natož že bychom toto téma kdy spolu řešili. Takže fakt nechápu, odkud tato dezinformace mohla přijít. Nechci Čejdu (jehož geošediny ctím) ani nikoho jiného osočovat z tvorby nebo šíření této lži. Jen prosím aby to všichni vzali na vědomí, že tomu tak není. Díky. PS: jediná má spojitost se železnicemi, jež jsou i častou náplní Grafikonových keší je to, že mám známou výpravčí v Satalicích, že jsem tam dlouho připravoval svou krátkou multinku a spustil ji urychleně proto, že jsem po spuštění Grafikonovy mysterky tamtéž nechtěl, aby vážené geocacherstvo muselo do Satalic dvakrát když by stačilo jen jednou. A další podobnost je v tom, že díky kamarádství s Prokestom teamem a Sylvou, se kterou jsem byl poměrně často k vidění jsem se už o železnici a vláčkách stihl lecos dozvědět. Ale věřte mi, že jinak s Grafikonem nemám opravdu nic společného .
  • 0

#4 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2008 - 10:19

:D:D:D A bude zatloukat a bude ... :D:D:D;)
  • 0

#5 rubick

rubick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2008 - 12:45

:D:D:D A není to jedno? Stejně jsme všichni GOGO...:D:D:D
  • 0

#6 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2008 - 13:23

Pěkné, moc pěkné :D To by stálo za to juknout se na nějaký pěkný film, jak se to dělá profesionálně... :D http://www.csfd.cz/f...em-wag-the-dog/ B)
  • 0

#7 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2008 - 13:46

Já vidím, že z toho máte docela hlínu, ale z těch reakcí vidím, že je to nejen dezinformace, ale zároveň docela zaužívaná a známá dezinformace, že o ní 90procent geokačerstva ví a že jí defacto všichni věří. Tak to jste mne dostali!! :o No, nezbývá mi než zatloukat :@ . Hold Čejda má cca trojnásobné skóre, tak se mu tady věří více než mně. Řečeno slovy klasika: ..." Tak pánové, s Vámi já jsem skončil!!!" :( Jo a jinak dnes jsem se snažil, vyluštil jsem dvě grafikonovy mysterky a jednu z nich si půjdu odpoledne odlovit!! Apropo, tak mne napadá, znáte vůbec někdo toho grafikona? skoro to vypadá, že bych ho asi měl najít, vyfotit a všem ukázat rozdílnost našich ksichtů.....
  • 0

#8 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2008 - 13:58

Uff, to je teda síla! On grafikon má docela "slušný" skóre, teď jsem se mu podíval na profil. On má jen 6 založených a žádnou odlovenou keš! Tak teď docela chápu, proč tomu kecu tolik lidí věří. :o :@ Fotka v galerii žádná, informace žádná, jen jedna emailová adresa. Tak to vypadá, že asi půjdu na Polici a vyhlašuji pátrání po ztracené a možná nikdy neexistující osobě.;) Nebo vlastně to nemůžu, oni by čmuchali a někdo z Vás by mne napráskal a já bych ještě pikal za to, že si to vymýšlím a že je to falešný poplach. :) To je docela prekérka!!
  • 0

#9 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2008 - 13:59

a nemysli si, ze tu svojifotku jen zrcadlove otocis a budes nam tvrdit, ze je to grafikon. to bysme ti prokoukli. :D
  • 0

#10 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2008 - 13:59

Stanley, já bych to zase tak nehrotil. Prostě někdo ukřivděný šíří fámy a zdá se mi to hrozně hloupý. Mám pocit, že všichni z nás, co sem napsali tomu nevěří a jen pošťuchují. Však on se ten Grafikon přihlásí :D a vem ho příště na GEOpivko.
  • 0

#11 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2008 - 14:07

A to to ráno vypadalo na to, že to bude dnes takový hezký poklidný den..... Nečekal jsem, že se budu takhle potit!!!:P Za trest zvážím, jestli pro Vás vůbec někdy připravím další stověžatou keš!!! Těšte se! Teda spíš netěšte se!!! ;)
  • 0

#12 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2008 - 14:07

Klid Stanley, myslím, že ti naštvaní smajlíci jsou tam zbytečně. Sám za sebe můžu říct, že jsem do dneška tuhle fámu neslyšel a ani jí nevěřím. S obeznámeností celého kačerstva bych to tipoval na takových 0,1-0,15 % max. :-) Upřímně řečeno, kdo by zakládal keše a honil se na nich za FTFkem nebo si tak zvyšoval "bodové skóre" je ubožák a nevěřím tomu, že by si tohle někdo myslel o tobě. Spíš bych si tipnul, že to bylo vypuštěno a myšleno jako "zaručená zpráva geoBlesku"
  • 0

#13 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2008 - 14:09

Numira napsal/a:
Klid Stanley, myslím, že ti naštvaní smajlíci jsou tam zbytečně. Sám za sebe můžu říct, že jsem do dneška tuhle fámu neslyšel a ani jí nevěřím. S obeznámeností celého kačerstva bych to tipoval na takových 0,1-0,15 % max. :-)
Upřímně řečeno, kdo by zakládal keše a honil se na nich za FTFkem nebo si tak zvyšoval "bodové skóre" je ubožák a nevěřím tomu, že by si tohle někdo myslel o tobě.
Spíš bych si tipnul, že to bylo vypuštěno a myšleno jako "zaručená zpráva geoBlesku"

Já to beru docela v klidu, jen nechápu proč když si někdo dělá srandu, že si ji dělá ze mne..... ;)
  • 0

#14 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2008 - 14:18

sobikovi napsal/a:
Mám pocit, že všichni z nás, co sem napsali tomu nevěří a jen pošťuchují.


Ja samozrejme ne. ja jsem totiz pravidelne vidal jezdit standu vlakem od nas z vysocanskeho nadrazi do satalic a zpet, a jednou, cirou nahodou maskovany za sloupy s jizdnim radem, si me v cekarne nevsiml a ja vyslechl, jak si bruci pod fousy: "tak mysterka uz je, tedka tu multinu". vzhledem k tomu, ze nas kamarad delal v satalicich prednostu a jeho interni informace zni, ze zcela prokazatelne se okolo nadrazi pohybovalo pouze jedno individuum s ocima uprenyma na ruku na displej a my mame 1600 nalezu, mam pravdu. :D
  • 0

#15 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2008 - 14:22

Aaaáááá, tak tady máme toho investigativního novináře Pepču Hlínu!!!! :D:D:D:D
  • 0

#16 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2008 - 14:26

stanleypaulGC napsal/a:
Já to beru docela v klidu, jen nechápu proč když si někdo dělá srandu, že si ji dělá ze mne..... ;)

Aaaáááá, tak tady máme toho investigativního novináře Pepču Hlínu!!!!


kdyz ty jsi zacal tak hezky vaznou eseji, ze to se proste muselo ;)

tohle nic neni, to za casu geobulvaru, to byly jinci veci. :)
  • 0

#17 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2008 - 14:33

No ja jsem zatim vygooglil podobenku grafikona. Omlouvam se za tu kvalitu, ale je to foceno na teleobjektiv s ohniskovou vzdalenosti 2000mm.
udajne je to fotka, jak premysli, kam da dalsi kes :-)
http://numira.page.t...azky/pic-10.htm
  • 0

#18 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2008 - 16:05

Je fakt, že ten Grafikon je zajímavej. Žádný nález, jen zakládá. On to bere nějak obráceně. Já myslel, že člověk musí pár najít a až pak zakládat a ono ne :D Vzhledem k tématice ale bych možná pojal podezření, zda to není třetí nick od Minarja. Přece jen jeho série je už bohatá a jako reviewer by to mohlo vypadat divně, že furt zakládá a zakládá a zakládá... a byl i na tom GeoPivku ;)
  • 0

#19 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2008 - 19:06

Numira napsal/a:
No ja jsem zatim vygooglil podobenku grafikona. Omlouvam se za tu kvalitu, ale je to foceno na teleobjektiv s ohniskovou vzdalenosti 2000mm.
udajne je to fotka, jak premysli, kam da dalsi kes :-)
http://numira.page.t...azky/pic-10.htm


:D
  • 0

#20 Trutnovacek

Trutnovacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2008 - 20:22

že by se Grafikon stal takovým Cimrmanem českého GC?
  • 0
Žij a nechej žít..




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama