Přejít na obsah


Fotka

GPS z Ameriky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2005 - 17:41

Ahoj ve spolek. Mám možnost nechat si dovézt MAP60 CS z Ameriky za lepší peníz, než se dá sehnat u nás. Může v tom být nějaký problém? Se softwarem, s mapami, s kompatibilitou, prostě s čímkoliv? Máte s tím někdo zkušenosti? Předpokládám, že problém bude v záručním servisu, ale s tím už bych se nějak smířil...
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2005 - 18:57

Budes tam mat americku basemapu - nevadi, ak mienis kupit ceske mapy a mapy uzemi, kde sa budes pohybovat.
Zaruka - nastuduj si to na garmin webe, ale nedavna info hovorila, ze to budes v pripade poruchy posielat postou do Londyna.
Takze si to zvaz.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2005 - 18:59

Situace je takova, ze kompatibilita by mela byt bez problemu, akorat je fakt problem se servisem, mel jsem debatu s jednim a odmitaji vzit US verze na opravu, reklamace neprichazi take v uvahu. Mozna bys v pripade problemu nejaky servis sehnal. Koukni na stranky www.skyfly.cz, prodavaji EU i US verze za pomerne dobre ceny a mas vzdy moznost jim US verzi, alespon behem zaruky, hodit na hlavu. Jeste mne napada, ze v US verzi je original mapa sveta podrobnejsi v casti ameriky, ve verzi EU kupodivu evropy :-)
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2005 - 9:43

Já mám 60C z USA a je OK. Base mapa je stejně tak obecná, že mi ani nechybí.
Pokud si koupíš Atlas 10R (3500,- Kč), tak je jedno, jestli máš US nebo EU verzi.
Pokud riskneš tu záruku, tak za těch 14 000 koupíš přístroj i mapu.
Toť můj názor, ale možná bych mluvil jinak, kdyby se porouchala ;o)
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2005 - 19:56

Koukni na stranky www.skyfly.cz, prodavaji EU i US verze za pomerne dobre ceny a mas vzdy moznost jim US verzi, alespon behem zaruky, hodit na hlavu.

No jo, jenze ty pomerne dobre ceny jsou porad ceske. Na SkyFly koupim 60 CS (US) za 15k a v US ji koupim za 11 a to je porad sakra rozdil... Ted je otazka, jak se mi muze prodrazit pripadny servis.

  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2005 - 21:58

No pravda to je, ale z vlastnich zkusenosti, kdyz jsem si objednal v eshpu autoradio a hned slo do autorizovaneho servisu, aniz vydalo jediny hlas z CD, radeji vse koupit doma. Nekde se tu resilo posilani GPSky do Londyna, coz neni nejlevnejsi. Samo pokud se postesti, tak nemusis mit po celou zivotnost pristroje jediny problem. :-) Ja jsem ted objednal od tuzemske firmy GPSMAP 60C EU verzi za 14000,- s DPH.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama