Přejít na obsah


Fotka

Absurdity a poklady v keši - pochlubte se


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
265 odpovědí na toto téma

#1 ondrasek leader

ondrasek leader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 19:10

Jakou největší hloupost (vloženou jiným kačerem na výměnu) jste našli v nějaké keši?:(

Co vás naopak překvapilo příjemně a opravdu se vám hodilo?:P

Toto vlákno může sloužit i jako nápadník pro začínající kačery. Co do keše patří, co naopak ani náhodou... No a pro pobavení (snad) samozřejmě také.
  • 0

#2 ubi3

ubi3

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2008 - 21:31

Nejužitečnější a nejpříjemnější jsou zatím pro mne WCG :-) A naprostý úlet mi přišla propadlá a přeškrtaná studentská lítačka na MHD [keš Ladronka] :@
  • 0

#3 Johule

Johule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 19:04

pro oživení tohoto vlákna...hned ve třetí nalezené keši (Anthropos) byl rozbitý a vypotřebovaný jelení lůj na rty...nechápu kdo to tam může hodit a ještě si za to něco vzít:@ jinak teda nemluvím o hromadách rozbitých hraček z kindervajíčka...hezkou zachovalou z nějaké série ještě pochopím, ale dát tam půlku rozbitého špinavého čehosi:@:@:@
  • 0

#4 Katchi + Alf

Katchi + Alf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 19:10

Cau Johulko ;) no je fakt, ze rozbity plastovy zbytky cehosi jsou fakt na prd. Z kesi si beru pouze nalepky nebo odznaky, ktere sbiram, popr. CWG. Jinak nic. Spis se snazim do kesi davat pekne veci, ktere se budou druhym libit...
  • 0
"Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod."

#5 Darkim

Darkim

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 19:22

Asi nejhorší předmět byl hned v mé druhé nalezené keši. Někdo do ní dal nezabalený voňavý stromeček, který už v kešce nějaký ten pátek pobýval. Tfuj...Tím bylo znehodnoceno příšerným smradem všechno, co v keši bylo. A co se mi hodilo? V jedné rakouské keši jsem našla (origoš zabalené) vlhčené ubrousky na brýle. Tenkrát jsem je akutně potřebovala na foťák.
  • 0

#6 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 228 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 19:33

nejvíce mě potěšilo magnetické člověče nezlob se. :) naopak nechápu , jak může někdo dát do cache utrhlou nabíječku na mobil :@
  • 0

#7 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 19:41

Heh.. Tak to mě se nejvíce líbilo, když v kešce je Jojo. To mě vždy potěší.:P:p Ale co mě zaráží, bylo např. dneska v Brně v nějaké kešce jsme našli (nesmějte se) plenku Pampers.. Rozbalenou a jen tak vloženou (aspoň, že byla čistá), ale jako mě to docela odradilo...:(:(
  • 0

#8 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 19:48

Tak kdybych zrovna lovil s Kubikem (1+) tak se pemrska zrovna mohla hodit... kdyz jsem s nim minule vyrazil na odpoledni lov, tak jsme se vratli totalne procurany... hold tata to nechtel resit v prirode, tak to dite vydrzelo... ;) nerad v keskach nachazim rozbite a spinave veci z kindervajec. Rad nachazim CWGcka - ty menim kus za kus, a take moc rad GeoCoiny.. :)
  • 0

#9 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 20:07

papírky, kartičky z hospod, vizitky, označené jízdenky, olámané magnetky na ledničky, kinderbordel, bonbony a jiné lepkavé a smradlavé hnusy - HNUS FIALOVEJ (jak říká moje maminka) CWG vedou, mám i jedno kolečko z masivu a pak jedno z průhledného plexi, potěší zabalené reklamní předměty (šnůrky, magnetky, silikonové náramky)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#10 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 20:33

Z posledni doby: nacla zubni pasta, roztrhly pytlicek s vzorkem nejake "vune", listek na prazskou MHD 150 km od Prahy :) To vse v jeden den v jedne kesi.
  • 0

#11 Housle

Housle

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 21:49

Nejhloupější věc na výměnu kterou sem kdy našel byl lístek z pokutou za parkování v matičce měst Praze.:D:D
  • 0
DNF je důvod k další návštěvě.

#12 MArtinPP69cz

MArtinPP69cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 22:36

Pár pěkných věcí jsem už našel - jojo patří mezi podařené kousky. V kunovicích jsem našel dokonce foglarovku (knížku od Jaroslava Foglara), ruce mě svrběli, abych si ji vzal, ale neměl jsem nic zdaleka tak hodnotného, tak tam zlstala pro jiného kačera. A letos na jaře se mi docal šikly tužkové baterky - byl jsem po zimě poprvé na kole a tak dlouho jsem lovil multinu, až se setmělo a já neměl baterky ve svítilně na kole. Hrůzy jako kinderšrot, jízdenky zná každý... Jo a dneska jsem narazil na kupon na pizzu zdarma.
  • 0

#13 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 22:57

Lak na nehty mne take prekvapil,ale ta barva...............Take trochu premrznul,je v odpadovem kosi cestou domu.
  • 0

#14 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 985 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2008 - 9:26

Davam co mam, plastelina, pastelky, hodinky, luj na rty, baterky, akumulatory, svitilny, snurky na krk, ruzne dalsi reklamni predmety, tuzka nebo fixa, magnetky, a co ja vim jeste. Kdyz nic nemam, tak jen prochazim...
  • 0

#15 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2008 - 10:27

Mě nejvíc potěšila turistická mapa z místa kde jsem se zrovna nacházel a jelikož to bylo ve Švýcarsku při cestě do Španělska, tak se to hodilo dvojnásob. Na stejném výletě jen o pár dní později kdesi ve Francii mě potěšil zapalovač v krabičce, neboť mě ten jeden co jsem měl tak nějak už docházel.

A nejvíc mě dožírají v keši nejrůznější kaštany, kameny apod., když si představím, že si za to ten dotyčný vzal něco smysluplného. :(
  • 0

#16 Pechy-Tce

Pechy-Tce

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2008 - 10:44

Ja nasel kousek od kesky (ktera mimochodem byla urcena na vymenu pokutovych listku..:D ) privazanyho vlcaka cca 5m od kesky v oblasti , kam normalni lidi neprijdou , tak jsem obvolaval vsechny mozny instituce, az se ho ujali policajti z Loun.....
  • 0
PDA HTC TYTN BT Qstarz - BeeLineGPS ; GCZ II OREGON 300 mapa TOPO3 PRO

#17 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2008 - 15:02

pechytce napsal/a:
Ja nasel kousek od kesky privazanyho vlcaka cca 5m od kesky


A to je ten lepší obsah kešky, nebo horší?

Není to sarkazmus, jen je mi na blití z lidí co to můžou udělat. :(
  • 0

#18 Manhack

Manhack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2008 - 15:19

chemic77 napsal/a:

pechytce napsal/a:
Ja nasel kousek od kesky privazanyho vlcaka cca 5m od kesky


A to je ten lepší obsah kešky, nebo horší?

Není to sarkazmus, jen je mi na blití z lidí co to můžou udělat. :(


Mi povidej, ovsem nebyt jich nemam uz 8 rokem cicinu a 2 rokem pudlici :)

Jinac zatim jsem ulovil jednu cache, svou prvni. Byly tam kraviny (jizdenky , kinder smejdy a pod.) Dal jsem privesek s cinskym motivem na krk pro stesti a vzal si musli ( jedina hezka vec ). Lec co si nadelite to bude kolovat, vzdy neco vezmu a poslu to dal, zadne ztraty, zadne vydelky. :D:D:D
  • 0

#19 consul

consul

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2008 - 22:34

Na ztroskotaném UFU jsem v krabici objevil rezatý zmuchlaný svinovací metr bez krabičky. Samozřejmě, že jsem jej vzal sebou a vyhodil do odpadků. Předpokládám, že pokud objevíte nějaké hnusárny, že je bez náhrady z krabic odstraňujete. Nebo ne?
  • 0

#20 TOREX

TOREX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 17:21

No kačeři a kačerky. Je to hra. Naše hra. A jak bude vypadat je také na nás. Myslím, že do pravidel ohledně cachingu by mohlo přijít pravidlo: Pokud nalezneš nečistou či jinak poškozenou cache, měl bys ji v rámci dostupných možnosti uvést do lepšího stavu než v jakém byla před tvým příchodem.Nalezneš - li v nich věci, které nejsou sice nebezpečné ale jejich hodnota je menší než nulová, maš právo tyto věci bez náhrad odstranit. TOREX - zakladatel hnutí za kešky krásnější.
  • 0
Geocaching je hra.........




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama