Přejít na obsah


Fotka

Absurdity a poklady v keši - pochlubte se


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
265 odpovědí na toto téma

#21 flyzapi

flyzapi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 18:31

Můj nejcennější úlovek byly asi hodinky. Byli trochu rozbité a bez pásku, ale v hodinářství je opravili a mam je už dva roky. Občas se něco hezkého najde, ale bývá to bída. Bordel, který krabičku znehodnocuje, samozřejmě odnáším.
  • 0

#22 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 20:12

Když jsme byli na kešce GC19AQE, tak na finálce jsme našli malou flaštičku Plum Vodky..
  • 0

#23 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 21:49

Když jsme si koupili coin Happy Caching - Pig Geocoin, chtěli jsme ho připnout k nějakému prasátku a poslat do světa. Ale v obchodech jsme žádné vhodné neviděli (snad půl roku). Až jsme v jedné kešce na krásné plyšové prase narazili, vyměnili, coin připnuli, toho, kdo prasátko do keše vložil vyhledali, napsali jim a prasátko [tb]TB22FVK[/tb]pustili do světa.
My jsme měli radost a oni snad ještě větší.
  • 0

#24 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 21:51

Adrian_S napsal/a:
Když jsme byli na kešce GC19AQE, tak na finálce jsme našli malou flaštičku Plum Vodky..

My jsme našli nějaký alkohol (už si přesně nevzpomínám, co to bylo - neskončilo to u mě) v GC101ZP
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#25 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 21:55

Nej vec co jsme zatim nasli byla asi knizka 100 mist CR a co nas zarazilo, tak v jedne kesi zjevně nosena ponozka :o
  • 0

#26 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 22:38

Asi nenapíšu nic nového, ale za absurditu považuji potraviny obecně, bombony volně ložené,žvýkačky, svíčky, vonné stromečky.... co naštve je kinder šrot, jízdenky, sponky do vlasů a další evidentně použité věci... a největší překvapení byla stříbrná pamětní mince.
  • 0

#27 Tabi

Tabi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 22:52

Jo taky jsem našel želé bonbóny, šampón na vlasy a pytlík plný matic. Tuším, že to byly osmičky:| a taky Fidorku, ale ta se hodila :D
  • 0
Garmin Colorado 300 / Samsung Xcover 271 / Xperia Active + kolo + batoh + ... vše co je potřeba

#28 Pandrhola

Pandrhola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 22:57

Muj nejoblíbenější nález jsou hopíky a CWG jinak vždy potěší nějaký ten coin nebo TB, ale nedávno jsem v keších v okolí potkával poukazy na pizzu zdarma asi 6 nebo 7 jich bylo jen škoda, že byli na slovesku a já jsem z ČB :D
  • 0

#29 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 23:02

Jednou jsem v jedné ze svých keší našel při kontrole hned 4 prezervativy a cigaretu. Zarážející bylo, že od různých lidí
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#30 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 23:47

Prezervativy se často hodí a když člověk není v terénu připraven, je fajn, když si může dojít do keše. Rozhodně lepší než nějaký nesmysl z kindervejce.
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#31 Sumak.cz

Sumak.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 0:24

Nej co jsem nasel byla keska nedavno . Barel plny knizek, bylo to po celodenim vylete a ani jsem nevedel ze budu kesovat,bohuzel jsem nemel nic na vymenu . Jinak krom tb a GC v keskach nic moc pekneho nevidam a v posledni dobe ubylo i dost MNOHO kacery odsuzovany kinder brak, narozdil od nich si myslim ze i ten ma v kesi sve misto ,hrajou snama i deti a ty take radi meni drobnosti a je mne prijemnejsi pokud budou menit kinder brak nez prezervativy a dalsi POTREBNE veci v terenu ktere zrovna nikdo nepotreboval.
  • 0

#32 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 8:28

Adrian_S napsal/a:
Když jsme byli na kešce GC19AQE, tak na finálce jsme našli malou flaštičku Plum Vodky..


Tak to já jsem jednou našel malou lahvičku Tabasca.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#33 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 8:40

kaote napsal/a:
Prezervativy se často hodí a když člověk není v terénu připraven, je fajn, když si může dojít do keše.

Když myslíš? Já když vidím v keši prezervativ, tak si vždycky vzpomenu na ten vtip, jak ve Vulkanu pobíhá člověk se špendlíkem a volá: "Já mám děti rád!"
Ostatně vzhledem k současné demografické situaci, asi začnu špendlík nosit sebou. :P:D
  • 0

#34 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 9:31

Já sám jsem v některých keškách našel opravdu zajímavé věci, krásné knížky, baterku atd. Ve svých keškách jsem dával při založení taky trochu "hodnotnější" věci, které jsem já už zrovna nepotřeboval, jako třeba USB kabel k foťáku, který mi kdosi ukradl, náhradní karty do foťáků atd. Říkal jsem si, že třeba někomu přijdou vhod. Jinak jsem v kešce našel spoustu věcí, které by tam dle mého nemusely být, ale na druhou stranu si říkám, proč všichni odsuzujete malé hračky, pokud jsou kompletní, vždyť ty jsou hlavně pro děti! Asi nejhorší věc jsem nenašel já, ale byla nalezena v mé vlastní kešce - Kapličce ve Smržově. Tady do kešky někdo přímo nadělal! Je zajímavé, že prý keška byla čistá, lejno bylo zabalené v papírech od logbooku.... Více viz. zápis http://www.geocachin...c5-2766de5e8159 Zbývá už jen dodat, že kešku jsem 2x přemístil, pokaždé zmizela, naposled keška zmizela a TB co tam byl se našel uvnitř kapličky... Docela zajímavé. Skoro mi připadlo, že tam někdo nechce zrovna mojí kešku...
  • 0

#35 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 9:44

Czecho Cowboy napsal/a:
Jednou jsem v jedné ze svých keší našel při kontrole hned 4 prezervativy a cigaretu.
Zarážející bylo, že od různých lidí


Třeba tím na dítětem založené keši něco naznačovali...:D:D:D
  • 0

#36 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 10:56

kaote napsal/a:
Prezervativy se často hodí a když člověk není v terénu připraven, je fajn, když si může dojít do keše. Rozhodně lepší než nějaký nesmysl z kindervejce.

No, jenže když tu keš najdeš s malýma dětma a ptají se co to je ten pěkný barevný obal, to už je pak horší:) (to je vlastní zkušenost). Jinak proti kinder hračkám nic nemám, když jsou celé a nejsou špinavé, při lovení s dětmi udělají radost.
  • 0

#37 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 11:04

marekd napsal/a:
No, jenže když tu keš najdeš s malýma dětma a ptají se co to je ten pěkný barevný obal, to už je pak horší:) (to je vlastní zkušenost).

Můj starší syn (7) to zná, a ví, že je to hračka jen pro dospělé. Můj mladší syn (4) se s tím setkal též, a bylo mu to jedno. Žádný problém.
  • 0

#38 chalma

chalma

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 12:30

Kluci rádivěci z kinderek. Já osobně radši věci doma udělané. Někdo si tu práci dal a už proto to má svou cenu. Takže je u nás velký boj, ale kluci jsou zatím poddajní 4 a 7 let tak vyhráváme.Doufám, že ještě pár let budeme:D
  • 0
Víte co je největší šílenost? Dělat věci stejně a očekávat jiný výsledek. :-)

#39 moucha111

moucha111

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 14:27

Mezi hodně divné poklady řadím vzorky kosmetiky, které jsem kdysi v keši našel. Byly to nějaké šampony či co, moc jsem to nezkoumal.Mezi hodnotné řadím staré funkční skládací divadelní kukátko SONY, které do obnovené keše Sobotka vložil MedoMys. Z toho jsem byl dost dloho odvázaný ( asi měsíc, možná dva) ale po určité době se mi zadařilo na keši Rasovina FTF 4 dny po zveřejnění a tam jsem to kukátko zase vložil. A´t se raduje zase někdo další.Někdy se opravdu zadaří poklad a potom je dilema s odpovídající protihodnotou.:)
  • 0

#40 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 18:25

Věci, které nemám rád v keších jsou: šampony (ty v těch pytlících), bonbóny (zvlášť rozteklé), hračky, které jsou rozbité, kaštany (kameny mi nevadí...naopak), jízdenky apod.. No, u většiny mých nalezených keší jsem toto nalezl...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama