Přejít na obsah


Fotka

Absurdity a poklady v keši - pochlubte se


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
265 odpovědí na toto téma

#41 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 18:35

mno nejaka jizdenak nebo lodenka ci letenka by se mi libila... bohuzel jsem nasel jen jednou listek na prazske MHD... ale i tak fajn :) jinak ve vetsine kesi je bohuzel jen bordel, nejlepsi jsou asi mikra, kam se zadny bordel nevejde :) nejvetsi absurdita, kterou jsem v kesi nasel, byl zivy slimak, v pribramske kesi u divadla - nejaky zloduch ho tam zavrel :(
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#42 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 18:42

kaote napsal/a:
mno nejaka jizdenak nebo lodenka ci letenka by se mi libila... bohuzel jsem nasel jen jednou listek na prazske MHD... ale i tak fajn :) jinak ve vetsine kesi je bohuzel jen bordel, nejlepsi jsou asi mikra, kam se zadny bordel nevejde :)

I do mikrin by se ten bordel vešel.. Stačili by klidně papírky od bonbónů apod..
Nebo ještě přidám jednou nechutností..
Nějaká keška (už ani nevím, kde jsem ji ulovil) měla v sobě cosi voňavého.. Sáhnu pro logbook a najednou zjišťuji, že hmatám na něco slizského. No, celá keška (uvnitř) byla poleptaná jakýmsi slizem..
No fuj..:@:@:@:@
  • 0

#43 MArtinPP69cz

MArtinPP69cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 21:58

chalma napsal/a:
Kluci rádivěci z kinderek. Já osobně radši věci doma udělané. Někdo si tu práci dal a už proto to má svou cenu. Takže je u nás velký boj, ale kluci jsou zatím poddajní 4 a 7 let tak vyhráváme.Doufám, že ještě pár let budeme:D


Jak to tak sleduji, tak asi nějaké kinder hračky možná začnu do kešek dávat. Samozřejmě jenom kompletní a aspoň nějaké zajímavé. Možná by pro jejich odlišení od šrotu pomohlo dávat je do igelitových obalů...
  • 0

#44 flyzapi

flyzapi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 22:48

MArtinPP69cz napsal/a:

chalma napsal/a:
Kluci rádivěci z kinderek. Já osobně radši věci doma udělané. Někdo si tu práci dal a už proto to má svou cenu. Takže je u nás velký boj, ale kluci jsou zatím poddajní 4 a 7 let tak vyhráváme.Doufám, že ještě pár let budeme:D


Jak to tak sleduji, tak asi nějaké kinder hračky možná začnu do kešek dávat. Samozřejmě jenom kompletní a aspoň nějaké zajímavé. Možná by pro jejich odlišení od šrotu pomohlo dávat je do igelitových obalů...


Co se vykašlat na igelitový obal a pokud to jen trochu jde, použít původní žlutý z kandervejce? Samozřejmě u sestavených postavček je to jiné. Ze začátku pixlování jsem taky dával kinderbordel, ale jen vcelku a čistý. Škoda, že je tak poruchový, jinak by se s nim dalo dobře obchodovat. Jen si přijdu blbě ho měnit za něco cennějšího.
  • 0

#45 MArtinPP69cz

MArtinPP69cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 23:38

flyzapi napsal/a:

MArtinPP69cz napsal/a:

chalma napsal/a:
Kluci rádivěci z kinderek. Já osobně radši věci doma udělané. Někdo si tu práci dal a už proto to má svou cenu. Takže je u nás velký boj, ale kluci jsou zatím poddajní 4 a 7 let tak vyhráváme.Doufám, že ještě pár let budeme:D


Jak to tak sleduji, tak asi nějaké kinder hračky možná začnu do kešek dávat. Samozřejmě jenom kompletní a aspoň nějaké zajímavé. Možná by pro jejich odlišení od šrotu pomohlo dávat je do igelitových obalů...


Co se vykašlat na igelitový obal a pokud to jen trochu jde, použít původní žlutý z kandervejce? Samozřejmě u sestavených postavček je to jiné. Ze začátku pixlování jsem taky dával kinderbordel, ale jen vcelku a čistý. Škoda, že je tak poruchový, jinak by se s nim dalo dobře obchodovat. Jen si přijdu blbě ho měnit za něco cennějšího.


Právě, že původní obaly v podobě oranžových vajíček nemám k dispozici...:| (Že bych si je začal kupovat? Rozhodně bych ho nepoužíval na výměnu, pro tyhle účely mám jiné věcičky.
  • 0

#46 pixies

pixies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2009 - 9:48

MArtinPP69cz napsal/a:

flyzapi napsal/a:

MArtinPP69cz napsal/a:

chalma napsal/a:
Kluci rádivěci z kinderek. Já osobně radši věci doma udělané. Někdo si tu práci dal a už proto to má svou cenu. Takže je u nás velký boj, ale kluci jsou zatím poddajní 4 a 7 let tak vyhráváme.Doufám, že ještě pár let budeme:D


Jak to tak sleduji, tak asi nějaké kinder hračky možná začnu do kešek dávat. Samozřejmě jenom kompletní a aspoň nějaké zajímavé. Možná by pro jejich odlišení od šrotu pomohlo dávat je do igelitových obalů...


Co se vykašlat na igelitový obal a pokud to jen trochu jde, použít původní žlutý z kandervejce? Samozřejmě u sestavených postavček je to jiné. Ze začátku pixlování jsem taky dával kinderbordel, ale jen vcelku a čistý. Škoda, že je tak poruchový, jinak by se s nim dalo dobře obchodovat. Jen si přijdu blbě ho měnit za něco cennějšího.


Právě, že původní obaly v podobě oranžových vajíček nemám k dispozici...:| (Že bych si je začal kupovat? Rozhodně bych ho nepoužíval na výměnu, pro tyhle účely mám jiné věcičky.


No už jsem si pár cachí co nejsou mikro obešel a už i pochopil že ten kinderbordel je pro děcka naprosto úžasnej. Pokud ale dáte hračku v původním obalu tak desátý kačer, který bude to žluté vajíčko otevírat v něm už nalezne jen polovinu nerozsypanou.
Viděl jsem, a mnohem lepší se mi zdálo, dávat hračky do malých igeliťáčků. Každý vidí co je uvnitř a nemusí je zbytečně otevírat.
Já v nějakém geoobchodu koupil stovku takových těch zatahovacích a dávám tam mimo hračky i found kartu a reklamku na svou cache.
  • 0

#47 Iluvator

Iluvator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2009 - 10:21

Jednou tady byl dobrý nápad, ty skládačky z kindr lepit dohromady. Malá také nejprve kouká po kindr hračkách (je jí 7) a tak jsme je začali měnit. A po pravdě, když potkám postavičku z Asterixe - kindr, kterou nemám, neodolám ani já. :D Ale to lepení bych doporučil.
  • 0
Oregon 300
Tak do toho šlápni ať vidíš kousek světa.....

#48 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2009 - 11:51

tak ke kondomum ty se dají použit i jinak než na to co jsou určeny.Amici je navlíkají na hlavně aby se jim tam nedostal bordel (hold nepoužívají 58 ) Zapalovače a nože a takové veci nevím myslím si že to jsou důležité věci které nosím pořad u sebe ač nekuřak.A co se tíče kindr věcí když už nějaké nosím u sebe a že je mám tak jsou z domova slepené vteřiňákem a je pokoj. Mě spíše více vadí okolí kešky v jakem je stavu a pak když je promočená a tím pádem slizká zevnitř není nic horšího než logbuk co se nedá poznat.
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#49 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2009 - 13:13

Iluvator napsal/a:
Jednou tady byl dobrý nápad, ty skládačky z kindr lepit dohromady. Malá také nejprve kouká po kindr hračkách (je jí 7) a tak jsme je začali měnit. A po pravdě, když potkám postavičku z Asterixe - kindr, kterou nemám, neodolám ani já. :D
Ale to lepení bych doporučil.


Já to lepení používám taky. A postupem času se mi nahromadilo dostatek jednodílných figurek, že je mám opravdu na dlouho :-)

Ať si o tom říká kdo chce co chce, tak při dnešní frekvenci kačerů na keších je malá figurka skoro nejlepší tovar. Spousta dospěláků stejně nemění a pro děti je to přesně to pravé.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#50 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2009 - 14:08

Hmm, ja jednou nasla v kesi piskoty prirostle plisni ke stene krabicky :) Ale vkladajici to myslel dobre se zviratky, protoze kes byla u zoo.. skoda, ze nepomyslel, na frekvenci nalezcu.. Jinak kdyz uz neco menim, zasadne vlozene veci davam do sacku. A zajimalo by me, jak se tvarite treba na nabijecky k mobilum. Ja jsem rada, kdyz mam dve, protoze se mi ji nechce prevazet, kdyz pendluju mezi domovem a koleji. Ale kdyz dam nabijecku od mobilu, ktery jsem v lete ztratila, do kese, nebude tam zbytecne zabirat misto? Je nejaka pravdepodobnost, ze ji najde nekdo se stejnym typem mobilu? :)
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#51 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2009 - 14:30

Heulwen napsal/a:
A zajimalo by me, jak se tvarite treba na nabijecky k mobilum. Ja jsem rada, kdyz mam dve, protoze se mi ji nechce prevazet, kdyz pendluju mezi domovem a koleji. Ale kdyz dam nabijecku od mobilu, ktery jsem v lete ztratila, do kese, nebude tam zbytecne zabirat misto? Je nejaka pravdepodobnost, ze ji najde nekdo se stejnym typem mobilu? :)


Já myslím že to je OK, může se hodit. Třeba Nokia měla leta stejnou a ted jen zmenšila konektor (dělají se redukce). Rozšířená je myslím hodně. I jiných značek je mezi lidmi hodně.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#52 kulin&janek

kulin&janek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2009 - 15:42

Jak jiz psal Roman, do jeho kesky nekdo nasr.. a zabalil to do logbooku. To byl asi nejhorsi nalez. Z posledni doby jen cim dal castejsi kondomy a v kesce Adamov kousek od ceskych petrovic tampon
  • 0

#53 Arzit

Arzit

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2009 - 17:58

Mno. prakticky nikdy neměním. Jedině v případě, že najdu nějakou Kinderhračku, která mi chybí v sériích. takže s sebou nosím několik hrstí Kinderhraček, a aby se nesypaly, dávám je v originál pouzdrech. Jinak potěší GC, to rozhodně, v jedné keši v HK jsem našel knihu, ale nebyl to zrovna titul, který bych četl, tak jsem jí tam nechal pro další. A nejhorší? Našel jsem keš, ve které byl logbook, (tužka ne) 2 suché listy, kaštan a jaedna součástka od kinder a to vše v krabičce regular. To mi přišlo smutné. Ale protože jsem cestoval nalehko, tak jsem tam aspoň nechal tu tužku.
  • 0

#54 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 13:44

Zatím největší nečekanou věcí byl pro mě štítek ze souřadnicemi řiti,který jsem našel v keši Otevirani studanek,ten jsem vyměnil za odrazku na bmx :-D
  • 0
Cogito ergo sun ...

#55 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 14:05

polas N85 napsal/a:
Zatím největší nečekanou věcí byl pro mě štítek ze souřadnicemi řiti,který jsem našel v keši Otevirani studanek,ten jsem vyměnil za odrazku na bmx :-D


No nepochopil jsem proč se nachází na těchto místech :o, ale autor to asi ví. :D Já našel jedinou tady GCW1BX :D :D
  • 0

#56 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2009 - 15:54

Ty souřadnice jsou poblíž keše Frysavske hajenky a řití je docela dost někde na slovensku, Řitka u Prahy,kde bydlí Helena Vodráčková,ale i ta dáblova vypadá slušně :-D
  • 0
Cogito ergo sun ...

#57 Gedzita

Gedzita

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 17:50

Já našla v jedné dánské keši geniální propisku. Je vysunovací, takže se vejde do kapsy, a na provázku, takže ji můžu nosit u pasu a neztratí se. Děsím se dne, kdy dojde náplň. JInak taky ocením myši (samozřejmě ne živé nebo kdysi živé :D), sbírám je, zatím mám jen 4, ale jednu keramickou ručně dělanou :) Nejhnusnější věc co jsem našla byl rozteklý TB, byl to nějaký gelový přívěsek a evidentně mu prošla doba poživatelnosti nebo prasknul, hnus zelenej, fuj. Naštěstí byl v pytlíku, takže nevytek do keše. Občas se nestačím divit, co na ty TB lidi nenavěsí :o
  • 0

#58 Pupkovi

Pupkovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 21:14

Zatím největší překvapení jsme spatřili v jedné multině, kde se souřadnice finálky zjištovali z pamětové karty. Mimo těch souřadnic tam byl také snímek něčího pozadí. Nepořádek z kešek taky někdy odnesem, ale ten snímek jsme nesmazali :-)
  • 0

#59 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 9:39

Mě někdo do mojí kešky nasr.. Byla to mikroška z petlahve, takže to tam někdo musel šťouchat klacíkem (nebo prstíkem)... :D A pěkného poslední dobou nic :( Už většinou beru a dávám jen CWGčka
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#60 geminior

geminior

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 10:32

Mě se líbí, když najdu v kešce jakoukoliv hrací kostku, ať umělou nebo dřevěnou. Od jedné doby jsem je začal sbírat, ale v posledních keších žádné nebyly. Proti kinder hračkám taky nic nemám, pokud jsou ok. Obecně ale platí, že nové keše jsou většinou na solidní úrovni, kterou postupem času ztácí..to se pozná komunita kačerů. :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama