Přejít na obsah


Fotka

Absurdity a poklady v keši - pochlubte se


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
265 odpovědí na toto téma

#81 Leontynka

Leontynka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2009 - 13:06

No já vyrážím dnes hledat svou první kešku:-) Tak jsem zvědavá, čím překvapí. Jinak s sebou budu brát reklamní předměty, které tu i někdo odsuzuje...ale protože to budou pěkné skládací metry, funkční svítilny, hrnky a CD, snad to udělá radost :) Hračky mi nepřijdou jako špatný nápad, jasně že v případě, že jsou např. v sáčku a čisté.
  • 0

#82 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 441 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2009 - 13:50

vkvkvk napsal/a:

kaote napsal/a:
Prezervativy se často hodí a když člověk není v terénu připraven

Ale vysvětluj to malým dětem. Osobně bych gumičky vyhodil.


Já těm svým říkám, že je to ochrana proti takovým zlobičům jako jsou oni. =) Víc se nepídí...
  • 0

#83 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2009 - 16:45

Včera jsem v Praze kousek od IKEMU,kde jsem čekal na pacoše našel v keši sušenku(zabalenou ;) ).Jelikož jídlo do keší nepatří,udělal jsem dobrý skutek,odstranil jsem tento nebezpečný předmět z keše a po návratu do špitálu sem ho zblajznul ke kafi z automatu.:P
  • 0

#84 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2009 - 10:10

vkvkvk napsal/a:

kaote napsal/a:
Prezervativy se často hodí a když člověk není v terénu připraven

Ale vysvětluj to malým dětem. Osobně bych gumičky vyhodil.

Můj starší syn (7) vysvětlení nepotřebuje, protože ví, že je to hračka pro dospělé a tedy ho to nezajímá.
Můj mladší syn (4) vysvětlení nepotřebuje, protože mu to je jedno.
A kondom je velmi užitečná věc. Dá se využít kromě původního účelu i mnoha dalšími způsoby. Asi bych ho tam nedával, ale když už tam je, tak bych ho nechal (nebo využil :-) )
  • 0

#85 Nellas

Nellas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2009 - 19:13

Plno podivných věcí bylo už popsáno. Mě zaráží, když si někdo vezme nějakou hodnotnou pěknou věc a vloží tam korunu (kdysi padesátník)... a ještě to zapíše do logbooku. Mě by hanba fackovala. Jednou jsme našli moc krásný přívěšek na klíče (kytičku), ale bohužel jsme neměli nic na protihodnotu, tak jsme ji tam museli bohužel nechat. Jinak stejně jako kolegy mě těší travelbugy a geocoiny.
  • 0

#86 Honzula

Honzula

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2009 - 20:06

Já včera při údržbě z vlastní keše vytáhnul ŽILETKU! :o:@ Pravidla asi dnes čte málokdo :(
  • 0

#87 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2009 - 17:41

Leontynka napsal/a:
No já vyrážím dnes hledat svou první kešku:-) Tak jsem zvědavá, čím překvapí. Jinak s sebou budu brát reklamní předměty, které tu i někdo odsuzuje...ale protože to budou pěkné skládací metry, funkční svítilny, hrnky a CD, snad to udělá radost :) Hračky mi nepřijdou jako špatný nápad, jasně že v případě, že jsou např. v sáčku a čisté.

tak hodně štěstí :-) a na ty předměty si hledem velikosti regular nebo Large,at se vejdou...
co se mě týče,nejsem proti nim,jen proti letákům,vizitkám a podobně..
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#88 DeathOfRats

DeathOfRats

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2009 - 18:53

cinca2008 napsal/a:
Včera jsem v Praze kousek od IKEMU,kde jsem čekal na pacoše našel v keši sušenku(zabalenou ;) ).Jelikož jídlo do keší nepatří,udělal jsem dobrý skutek,odstranil jsem tento nebezpečný předmět z keše a po návratu do špitálu sem ho zblajznul ke kafi z automatu.:P

To já ve své keši, ve které se mají vyměňovat kamínky, našla sáček barevných čokoládových bonbonů ve tvaru kamínků. Úplně nádherných. Měla jsem opravdu dilema, jestli je tam nenechat, protože se do kešky prostě hodily. Jenže je to jídlo, a krom toho, že to může přilákat zviřátka (a že je to samozřejmě proti pravidlům), ne každý má odvahu si nabídnout, a jakmile by vylezlo sluníčko, roztekly by se. Tak jsme je vzaly a snědly po cestě domů, ale připadala jsem si, jako bych je někomu ukradla, a bylo mi strašně líto, že si je už žádný kačer nebude moct nabídnout.
Připomnělo mi to vyprávění známé, která jako vedoucí na letním táboře zjistila, že jeden kluk ukradl pro kamarádku natahovací kachnu do vany. Nechtěli kachnu vracet do toho obchodu, protože by z toho měl kluk problém, ale samozřejmě mu ji nemohli nechat, tak si ji ta známá vzala. Několik let ji měli v koupelně a manžel té známé si ji při každém koupání pouštěl.
  • 0
SQUEAK?
deathofrats.rajce.net
deathofrats13.blogspot.com

#89 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2009 - 19:28

Já šprcky zahazuju. Je to stejně trapárna. A použít bych se stejně bál (znáte ten o tom prodavači v drogerii, co je propichuje se slovy: "Když se maj´ rádi, ať se vezmou!" :)
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#90 Leontynka

Leontynka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 11:07

[/quote] tak hodně štěstí :-) a na ty předměty si hledem velikosti regular nebo Large,at se vejdou... co se mě týče,nejsem proti nim,jen proti letákům,vizitkám a podobně..[/quote] No to už jsem poznala :-))) A taky, že lidi dávají do kešek fakt strašný ptákoviny...
  • 0

#91 Abramis Team

Abramis Team

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 13:28

Teď jsme našli v jedné keši velmi starý pravděpodobně už nefunkční mobil. To mi přišlo opravdu nesmyslné
  • 0

#92 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 13:35

Před časem jsem řešil dilema, jestli mám ukrást z kešky přívěšek, co tam byl na výměnu, ale jen proto, abych tam nacpal GC a TB. :D Ale nakonec se mi povedlo vrátit přívěšek do kešky bez následků...
  • 0
Tuž tak:

#93 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 13:36

Abramis Team napsal/a:
Teď jsme našli v jedné keši velmi starý pravděpodobně už nefunkční mobil. To mi přišlo opravdu nesmyslné


Záleží, jak starý byl a jak vypadal, já bych jej třeba uzmul do mé malinkaté sbírky, tudíž takovýto nález by mě i potěšil...
B)
  • 0
Tuž tak:

#94 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 13:46

Abramis Team napsal/a:
Teď jsme našli v jedné keši velmi starý pravděpodobně už nefunkční mobil. To mi přišlo opravdu nesmyslné

Já třeba teď mám doma jeden přebytečný mobil, pro který nemám využití, a taky je to už postarší model, ale funkční. Takže mě tohleto inspirovalo. Akorát si musím vybrat šikovnou keš, aby tam nehnil a nerezavěl moc dlouho :-)
  • 0

#95 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 14:23

Me ted na jedne kesce dostalo tohle:
Vložený obrázek

Uz jsem nasel spoustu ruzneho bordelu, ale tohle bylo na me moc.
Snad radsi ani nechci vedet co si ti dotycni vzali na vymenu...
  • 0

#96 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 16:07

Všechen ten bordel mě vede k jednomu závěru: Nejlepší je keška ve které krom logbooku nic není. A ještě lepší je když nic není ani v tom logbooku ... Když jdu s dětmi tak mám hrůzu "co za bordel si v kešce zase najdou"...
  • 0

#97 Kailen

Kailen

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2009 - 23:03

Bacha na te navratce je rodne cislo. Prosim zamaz ho, je to lehce zneuzitelne. Ten kdo to tam dal musi byt blb a jestli to tam dali jeho rodice zaslouzili by si par facek. Oprava: prave jsem se mrknul na vek rodice to urco nedali. (chjo... i deti v druhe tride umeji chranit sve os. udaje.)
  • 0

#98 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2009 - 5:53

Kailen napsal/a:
Bacha na te navratce je rodne cislo. Prosim zamaz ho, je to lehce zneuzitelne. Ten kdo to tam dal musi byt blb a jestli to tam dali jeho rodice zaslouzili by si par facek.
Oprava: prave jsem se mrknul na vek rodice to urco nedali.
(chjo... i deti v druhe tride umeji chranit sve os. udaje.)

Tím vložením do keše dal defakto souhlas se zveřejněním... jinak je to dobrý pako...
  • 0

#99 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2009 - 7:24

Kailen napsal/a:
Bacha na te navratce je rodne cislo. Prosim zamaz ho, je to lehce zneuzitelne. Ten kdo to tam dal musi byt blb a jestli to tam dali jeho rodice zaslouzili by si par facek.
Oprava: prave jsem se mrknul na vek rodice to urco nedali.
(chjo... i deti v druhe tride umeji chranit sve os. udaje.)

Prave proto ze je to bylo v kesi tak to klidne zverejnim.
Ta navratka je teoreticky pred akci odevzdana vedoucimu --> blb je on
  • 0

#100 saiprs

saiprs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2009 - 7:59

Ja uz jsem se ponaucil do sve nove kese uz nic na vymenu nedavam ikdyz je to prostornej ammobox,zda se mi to zbytecny,at tam do zacatku date co chcete,po case je tam stejne jen bordel. Pro me je adsurdnich 99% veci ktere v kesich jsou,to 1% pripada na TB a GC.
  • 0
Saiprs-Pod vlivem GPS

Fotogalerie

Trojice

Na brdecku





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama