Přejít na obsah


Fotka

Topo Czech 2 - Topo Czech 2 Pro


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#21 allfa

allfa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2008 - 7:59

forces1 napsal/a:
Ano, v sobotu jedu na dovolenou a už jen čekám kdy jí vydají.


Až jí budou mít všichni staženou a nikdo je nebude otravovat, že si jí chce koupit.
  • 0

#22 pavelstnl

pavelstnl

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2008 - 13:59

Ahoj, mám Vistu Cx, myslíte že mi TopoCzechPro mapa pojede i na ní? Nevím jestli je rozdíl v procesoru mezi Cx a HCx..
  • 0

#23 Tragedie_v_JZD

Tragedie_v_JZD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2008 - 18:16

jasne ze pojede.... jinak musim rict, ze topo 2 pro je opravdu luxusni .. a ve spojeni se zobrazenim v novem mapsourcu je to doslova orgasticky zazitek ....
  • 0

#24 lta82

lta82

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2008 - 21:16

Ano, na vistě CX pojede ... mám vyzkoušeno ... jak nic! A mimochodem jeví se mi fakt super ... :)
  • 0

#25 Bass

Bass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2008 - 8:36

To je divné.Já v mám v 60ce Cx Topo 1.2 a železnici tam mám.(???)


Já si myslím, že ty tratě navíc jsou asi jenom vlečky, které v topo1.2 nejsou
  • 0

#26 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2008 - 8:52

Ano, je tam, ale ne všechny tratě, jen "vybrané" - více info je v popisu k TOPO2 na navigovat.cz

To je divné.Já v mám v 60ce Cx Topo 1.2 a železnici tam mám.(???)


  • 0

#27 chorvat030

chorvat030

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 11:00

Tak jsem taky neodolal a mapu CZECH v2 PRO si taky stahl na porovnani. Zadal jsem DEMO klic ... Jsem zklamany, ze oproti mape ZABAGED chybi spousta mapovych prvku - zase tak velka zmena oproti topo 1.2 to neni. Jedinou vyhodu vidim ve zpresneni cesticek, pruseku, potucku, rybnicku... Asi jsem ocekaval vic nez je schopna GPS zobrazit. Ty skaly, jak tu nekdo psal, ve spouste mist chybi - na stare 1.2 je aspon znacka, ze tam nejaky skalni utvary jsou! Cekal jsem, ze PRO mapa bude opravdu objemna tak, ze se treba na pristroj s 2GB kartou nevleze cela CR. Zatim se mi zda, ze prioritou bylo mapy co nejvic orezat, aby nebyl problem se starsimy pristroji. (Nebo by to mozna nezvladali ani ty nove.) Turisticke stezky jsou stale v takove kvalite, ze bych je do mapy radsi vubec nedaval. Mapu si casem poridim, uz se tesim co prinesou verze 2.1 a dalsi - snad na ne bude upgrade z v2 zdarma.
  • 0

#28 Vendetta Squad

Vendetta Squad

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 11:41

mohl bych prosim nekoho sdilneho :) poprosit o nejaky link na rapidshare nebo kamkoliv, kde se da topo 2 PRO stahnout? Treba do PM nebo pres GC profil (mail / icq), at tu nekoho treba nepohorsujeme.. :oDD Predem moc diky! B)
  • 0

#29 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 16:06

chorvat030 napsal/a:
Jsem zklamany, ze oproti mape ZABAGED chybi spousta mapovych prvku - zase tak velka zmena oproti topo 1.2 to neni. Jedinou vyhodu vidim ve zpresneni cesticek, pruseku, potucku, rybnicku... Asi jsem ocekaval vic nez je schopna GPS zobrazit. Ty skaly, jak tu nekdo psal, ve spouste mist chybi - na stare 1.2 je aspon znacka, ze tam nejaky skalni utvary jsou!
...
Turisticke stezky jsou stale v takove kvalite, ze bych je do mapy radsi vubec nedaval.


S novou Topo PRO jsem už našel několik desítek keší a musím říct, že je neporovnatelně lepší než verze 1.20. Počtem mapových prvků i přesností turistických tras. U těch jsem prozatím nenarazil na jedinou chybu.
Jsem hodně spokojenej, mimo jiné i grafickým zpracováním, jednoznačně DOPORUČUJU.
  • 0

#30 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 21:22

Vendetta Squad napsal/a:
mohl bych prosim nekoho sdilneho :) poprosit o nejaky link na rapidshare nebo kamkoliv, kde se da topo 2 PRO stahnout? Treba do PM nebo pres GC profil (mail / icq), at tu nekoho treba nepohorsujeme.. :oDD
Predem moc diky! B)

Pohorsuje,nebo nepohorsuje,mne ne ,jen mne mrzi,ze ziju v zemi,kde se krade jen to svisti. Co neni pribite,super zaheslovane,super zamcene,uz je to pryc. To pristi mapa bude stat treba o nulu vic,aby to zaplatil ten poctivec,co ji koupi a dalsi ji ukradnou.
Snad jsem take nepohorsil pokud ano sory.
Snad zalozit dalsi vlakno:kradene.
  • 0

#31 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2008 - 21:24

Jeste mam TOPO 2,ted upgradovanou a max spokojenost,presna,docela podrobna,muzu ted uvazovat o PRO,mam na co myslet.
  • 0

#32 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2008 - 7:42

Tak jsem nainstaloval TOPO Czech 2 PRO co Visty Cx a bezi to, je sice trochu pomalejsi na prekresleni noveho mapoveho listu ale odpovida to zvyseni poctu mapovach prvku. Tak pokud vahate, tak vam potvzuji, ze to chodi, na vyssich modelech by to melo byt jeste bezproblemovejsi. Nezapomente si tez stahnout aktualizaci "Atlas czech v 7" ja na to prisel, az kdyz jsem si mapu TOPO registroval, ze je nova verze.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama