Přejít na obsah


Fotka

Colorado firmware 2.60


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
140 odpovědí na toto téma

#41 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2008 - 18:17

Schrek napsal/a:
tak poznatek dalsi GPS nejde pripojit k PC pokdu nebyla pred tim zapnuta pokd je vypnuta tak se ukaze jen uvodni obrazovka s GARMIN pak problikne nbejaky byli oknos naspisem a 0% a pak uz se vypne ale kdyz je GPS zapnuta tak je to oki a pripoji se mate nekdo podobnou zkusenost

Osobně takový poznatek nemám, to co popisuješ mi dělala betaverze firmwaru 2.54. S 2.60 je to naprosto bez problémů, dokonce i ustalo občasné vypnutí po odpojení od autosady.
Sám za sebe mohu říct, že s tímhle firmwarem je to konečně bezproblémový přístroj.
Ale abych byl upřímný, jeden problém mi to přeci jen dělá. Nahrávám si z GSAK do Colorada kešky v okolí 50 km. Pokud je dám přes filtr a export, je vše v pořádku. Pokud to udělám přes makro, Colorado po odpojení kabelu nenaběhne a musím vyndat baterky a znovu nastartovat. Takže už to makro nepoužívám.
Chvíli už jsem dokonce začal uvažovat o Oregonu, ale tenhle firmware mě přesvědčil, že to nebude nutné.
  • 0

#42 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2008 - 19:14

lidicky mate nekdo tedn ffirmeware uz stazeny v komplu ze bych to zkusil znova nahrat treba byla chyba v nahrani
  • 0

#43 Atip

Atip

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2008 - 19:48

mlog napsal/a:
Sám za sebe mohu říct, že s tímhle firmwarem je to konečně bezproblémový přístroj.

Taky uz mam bezproblemovy pristroj :), jedine co na nem sviti a obcas blikne je napis GARMIN a uz nic jineho neudela, nejde ani pripojit k pocitaci, teda jde, ale jen nachvilku ukaze svuj obsah a pak prestane byt citelne a navic ho musim pripojovat takovym tim stiskem ovladace ve vrchni casti pri zapinani a updaterem, takze to ma zrejmne za sebou.
Netusim jestli je to firmwarem, nebo jestli je to hardwarovy problem, takze pujde do nemocnice.
Vytahl jsem strou dobrou 60tku a to je parada, kesky nahrane napoprve, po zapnuti vzdycky nastartuje, nevypina se, proste funguje ;). Jo, displej je o dost horsi, ale zase jede na baterky, ktere Colorado prohlasilo za vybite.
  • 0

#44 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2008 - 19:53

atip: nazdar presne tohle mi dela muj kolous
  • 0

#45 Mufon&Pufon

Mufon&Pufon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2008 - 19:55

Tak jsme dorazili z celodenniho vyletu. Vse jelo OK, jen po sedmi hodinach se zacala velmi pomalu nacitat mapa a u velkeho kompasu nebyla ta cervena sipka. Po vypnuti a zapnuti to bylo zas dobry. Ovsem horsi to bylo po pripojeni. Automaticky export padne hned na zacatku a neprobehne. To je to bliknuti jak psal Schrek. MapSource samozrejme hlasi pri prijmu ze zarizeni, ze tam zadne WP a trasy nejsou. Vam to jede?
  • 0

#46 JarMar

JarMar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2008 - 20:39

Mufon&Pufon napsal/a:
MapSource samozrejme hlasi pri prijmu ze zarizeni, ze tam zadne WP a trasy nejsou. Vam to jede?

Hlásím u mě dobrý. FW 2.60, příjem tras proběhl úspěšně. Zobrazení některých listingů je stále na prd a ke konci dne se mi také zdál nějaký přidušený. Jinak spokojenost. ;)
  • 0

#47 Mikecood

Mikecood

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2008 - 20:57

Mě to taky nefunguje...při pokusu o export trasy či waypointů se objeví hláška Nastal problém při komunikaci s datovou kartou. Nezáleží na tom či tam karta je nebo není, trasy(stopy) jsou v přístroji. Pokusím se připojit obr.
  • 0

#48 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2008 - 21:36

no a pak ze jsem sam komu se to blbe propojuje myslim si zese to pripojuje vsem blbe
  • 0

#49 Milancer

Milancer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 181 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2008 - 21:57

Musim se pripojit k te stastnejsi casti mejitelu koloucha. Od vcerejsiho vecera update na fw 2,60 a zatim vse ok. Celodeni kesovani ustal bez jedineho kolapsu, coz se ani u 2,51B zatim nestalo. Je fakt, ze tam nemam kese v GPX ale jen v POI. Zda se mi ze s novym fw bezi rychlejc, hlavne mapu vykrasluje rychleji. Dale je urcite lepsi indikator baterek. Zacal jsem na 3 dilkach a po sedmi hodinach porad 3. Stary fw ukazoval dlouho 4 a kdyz to kleslo na 3 tak byl do 2 hodin i bez podsveteni kaput. Zatim spokojenost, jeste jsem to nezkousel v aute.
  • 0

#50 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2008 - 6:49

Tak se včera potvrdilo ono známé přísloví: "Nechval dne před večerem", v mém případě před půlnocí. Právě kolem půlnoci Colorado chcíplo stejně jako to dělalo u betaverze 2.54. Naštěstí návod na obnovu z vlákna u 2.54 beta funguje a tak už tam mám zpět betu 2.51. Je to škoda, jak už jsem psal výše, za ten jeden a půl dne nového firmwaru jsem byl s Coloradem moc spokojený a ono pak udělá tohle. Přitom jsem neudělal nic, co bych už neudělal několikrát předtím. Přehrál jsem mu keše (předtím asi 6x a nic) a už nenaskočil. Takže všichni komu ještě jede firmware 2.60 buďte na pozoru. Je to zřejmě jen asi otázka času... Tak že bych přeci jen šel do toho Oregonu?
  • 0

#51 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2008 - 7:05

Mně zatím 2.60 jede naprosto bezproblémově, připojení k PC taky, vše šlape. Ale musím podotknout, že jsem neměl ani žádné problémy s 2.54 s češtinou bez diakritiky nebo s angličtinou.
  • 0

#52 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2008 - 7:18

Mion napsal/a:
Mně zatím 2.60 jede naprosto bezproblémově, připojení k PC taky, vše šlape. Ale musím podotknout, že jsem neměl ani žádné problémy s 2.54 s češtinou bez diakritiky nebo s angličtinou.


mione, to jedes na tu svoji cestinu, co jsi uz pred casem daval ke stazeni a je pojmenovana CzechABC?
  • 0

#53 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2008 - 7:43

tak lidicky znovu sme nahral 2,51 soft byl lepsi jak ten 2,60 ted jede bez problemu i pripojovani na PC bez jakyhokoliv probelmu , uz nni neproblikava napis garmin na startu
  • 0

#54 Mufon&Pufon

Mufon&Pufon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2008 - 8:12

Jeste jsem zkusil doma dat ulozit aktivni trasu. Zeptalo se to anglicky ve dvou krocich na pocatecni a koncovy bod. Od te doby se export aktivni trasy dokonci. Vypada to, jakoby nebylo neco v poradku s daty, vytvorenymi behem cesty. Dnes to jeste jednou zkusim.
  • 0

#55 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2008 - 8:14

Mion napsal/a:
Mně zatím 2.60 jede naprosto bezproblémově, připojení k PC taky, vše šlape. Ale musím podotknout, že jsem neměl ani žádné problémy s 2.54 s češtinou bez diakritiky nebo s angličtinou.


Tak jsem si nedal pokoj a znovu tam 2.60 nahrál a pro klid duše jsem odstranil i diakritiku z češtiny.
Teď jedu na jednu dlouhou mysterku, tak snad vydrží. (60CSx mám pro jistotu v batohu)
Uvidíme jestli a jak dlouho vydrží.
  • 0

#56 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2008 - 8:36

Momentálně ne, protože je verze češtiny, musím nejdřív z ní naklonovat nový CzechABC (nic složitého, ale nevzpomněl jsem si na to). Takže zatím používám češtinu se zadáváním diakritiky.

Dain & Olik napsal/a:
mione, to jedes na tu svoji cestinu, co jsi uz pred casem daval ke stazeni a je pojmenovana CzechABC?


  • 0

#57 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2008 - 9:32

Tak jsem sesynchronizoval původní CzechABC profil s aktuálním Czech profilem pro 2.60. Aktuální verzi CzechABC připojuji k příspěvku.
  • 0

#58 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2008 - 11:41

tak sem si taky nedal pokoj a znva sme nahral 2,60 soft ted uz probehlo vse oki dokonce i proipojeni na PC jede uz oki
  • 0

#59 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2008 - 12:40

tak po nekolikatem spusteni uz zacal zas problikavat ten napis
  • 0

#60 luda001

luda001

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2008 - 17:02

Otestováno v přirodě a fakt to maká jak má. Navíc při zapnutí si to pamatuje poslední navigovanou kešku,start je o hodně rychlejší a lapání satelitu je i v budově fakt bleskové(do 5s).Oproti beta verzi pokrok vpred...Jsou to ale tajnustkari co..nechaj nas vydusit na betaverzi a pak si v tichosti vydaj vostrou verzi..
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama