Přejít na obsah


Fotka

eTrex Legend + Topo 50 dohromady 1299 !


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
94 odpovědí na toto téma

#61 Copak

Copak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2008 - 11:10

Bludi napsal/a:

kub@js napsal/a:
Dnes jsem koupil primo v uvedene prodejne Legenda,pry to jsou vracene kusy od Mountfielda z lonske akce ke kolum a maji jich snad jeste kolem 30 000ks,ale kazdy den je nyni velky zajem asi po tomto zverejneni dane prodejny,takze je rad a dekuje.:)


To zní logicky. Nasvědčuje tomu i obsah přiloženého CD.
Tím, že se Mountfield zbavil přebytků, odpadla mu starost o záruční servis, v případě, že by je doprodal sám...



To je nesmysl. U Mountfieldu zbylo po akci nějakých 180ks z 50.000 objednaných.
  • 0

#62 Ondraseeek

Ondraseeek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2008 - 12:27

Je mi nekdo schopny rict, jestli tahle krabicka je schopna makat i bez mapy? napr tedkon pojedu na slovensko a tak bych rad mel s sebou jeste jedno GPS zarizeni, ale mapu do nej asi tezko sezenu, takze pojede mi to i bez mapy, asi jo ne?Ale teda pujdu "za sipkou" :)
  • 0

#63 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2008 - 13:11

Ondraseeek napsal/a:
Je mi nekdo schopny rict, jestli tahle krabicka je schopna makat i bez mapy?...

Jojo. Bez mapy to funguje jako normální nemapová GPS... zobrazují se waypointy, trasy, prošlé tracky, šipka a vše ostatní funguje normálně. Chybí jen mapový podklad a POI.
Mimochodem na netu jsou dostupné aspoň free mapy... silnice, města, vesnice, řeky... S komerční TOPO se to nedá srovnat, ale lepší než nic.
http://geowiki.hidde...e_mapy_(garmin)

edit: A bylo by dobré podobné dotazy pokládat ve vláknech nebo aspoň sekcích fóra, kam patří... v tomto případě "Hardware a Software/Garmin"
  • 0

#64 tomish

tomish

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2008 - 13:33

Ahojte, jen malý dodatek k nabídce prodejce Dino-M: V úterý k večeru se změnil popis produktu, nyní k Legendu přibalují mapy TOPO 50 v4 za stejnou cenu, jaká byla s předchozí v3. Já objednával ten den dopoledne, ale už mi (naštěstí) došlo balení s novou verzí. Mapy jsou úžasné, kdo se ještě nerozhoupal ke koupi, měl by celou věc znovu zvážit! ;)
  • 0
Uvidime se na lovu ;)

#65 Thalion

Thalion

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2008 - 15:44

Jak to mohu upgradovat, kdyz jsem koupil s V3?
  • 0
Thalion

#66 pa-trick

pa-trick

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2008 - 15:48

Thalion napsal/a:
Jak to mohu upgradovat, kdyz jsem koupil s V3?


no, asi ti nezbyde nic jineho, nez koupit upgrade, tak jako me, :D
  • 0

#67 Pacifa

Pacifa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2008 - 18:51

A ja cekal tu starou varku protoze tam byla mapa mounfield cely republiky s tou v4 sem se trochu potrapil a navic sem si musel koupit tu redukci na kabel za 400,-
  • 0

#68 zaja

zaja

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2008 - 19:28

jen se chci zeptat k mapám TOPO 50v4 stačí jen registrační kod co je na obálce dodaného CD? Celé to totiž vypadá jako upgrade 50v3
  • 0

#69 tomish

tomish

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2008 - 22:58

Pri registraci jsem pouzil jen ten kod v obalce CD, postup presne dle instrukci v dodane dokumentaci v pdf na mediu. Nebyl jediny problem, zadny update mapy.

To Pacifa: Bohuzel s krizkem po funuse, ale pro ostatni - prevodnik USB-RS232 se da sehnat levneji, viz napr. http://www.helko.cz/...tem&stiid=11933 Ovsem hledani a instalaci driveru na prilozenem CD si opravdu uzijete!

PS: a jeste jsem pro toho Legenda nasel ve webupdateru update na v3.90, ale to uz se probira nekde tady na foru
  • 0
Uvidime se na lovu ;)

#70 Thalion

Thalion

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2008 - 7:37

pa-trick napsal/a:

Thalion napsal/a:
Jak to mohu upgradovat, kdyz jsem koupil s V3?


no, asi ti nezbyde nic jineho, nez koupit upgrade, tak jako me, :D

kolik stojí? :(
  • 0
Thalion

#71 zaja

zaja

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2008 - 7:55

[quote]tomish napsal/a:
Pri registraci jsem pouzil jen ten kod v obalce CD, postup presne dle instrukci v dodane dokumentaci v pdf na mediu. Nebyl jediny problem, zadny update mapy.

Prosím tě nevíš v čem je problém stále mi to při registraci píše:ať zadám číslo původní mapy kterou chci použít pro upgrade. Dokonce jsem se už dostal do fáze ať zadám ten 25 místný kod ale ten se mi nepodařilo díky předešlýmu problému vygenerovat-moc díky za info zaja
  • 0

#72 Pacifa

Pacifa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2008 - 8:33

Tu redukci jsem potreboval sehnat jeste to odpoledne, protoze sem druhej den odjizdel a tak sem ji sehnal az ve treti prodejne za 400,- je to od i-tecu s prodluzovackou.
  • 0

#73 zaja

zaja

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2008 - 17:14

tomish napsal/a:
Pri registraci jsem pouzil jen ten kod v obalce CD, postup presne dle instrukci v dodane dokumentaci v pdf na mediu. Nebyl jediny problem, zadny update mapy.

To Pacifa: Bohuzel s krizkem po funuse, ale pro ostatni - prevodnik USB-RS232 se da sehnat levneji, viz napr. http://www.helko.cz/...tem&stiid=11933 Ovsem hledani a instalaci driveru na prilozenem CD si opravdu uzijete!

PS: a jeste jsem pro toho Legenda nasel ve webupdateru update na v3.90, ale to uz se probira nekde tady na foru


Prosím tě nevíš v čem je problém stále mi to při registraci píše:ať zadám číslo původní mapy kterou chci použít pro upgrade. Dokonce jsem se už dostal do fáze ať zadám ten 25 místný kod ale ten se mi nepodařilo díky předešlýmu problému vygenerovat-moc díky za info zaja
  • 0

#74 tomish

tomish

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2008 - 0:11

Je to sila, pri zadani klicovych slov "topo 50 v3" do google mi vyjely predevsim stranky s warezem, ktere pro nekoho problem mozna vyresi. Abychom ale byli fer, doporucuju spis napsat na podporu picodasu, napr. http://www.gpsmorava.cz/?co=support

Jinak ja si myslim, ze to 25 mistne cislo stare verze map jsi musel ziskat (a nekam si napsat) pri jejich odemykani, zkus se prihlasit na http://www.garmin.cz..._map_serial.php, az to vyplnis, vyjedou ti informace o tvem konkretnim pristroji vcetne toho cisla ;)
  • 0
Uvidime se na lovu ;)

#75 zaja

zaja

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2008 - 8:18

tomish napsal/a:
Je to sila, pri zadani klicovych slov "topo 50 v3" do google mi vyjely predevsim stranky s warezem, ktere pro nekoho problem mozna vyresi. Abychom ale byli fer, doporucuju spis napsat na podporu picodasu, napr. http://www.gpsmorava.cz/?co=support

Jinak ja si myslim, ze to 25 mistne cislo stare verze map jsi musel ziskat (a nekam si napsat) pri jejich odemykani, zkus se prihlasit na http://www.garmin.cz..._map_serial.php, az to vyplnis, vyjedou ti informace o tvem konkretnim pristroji vcetne toho cisla ;)


Tak to nakonec dopadlo tak¨, že mi na stránkách garminu napsali ať kontaktuji administrátora.
  • 0

#76 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2008 - 16:29

Tak my jsme si koupili Garmina minulý týden a stalo se nám úplně to samé. Došli jsme taky přesně k tomu, že nám na stránkách Garminu napsali, ať kontakujeme administrátora. To jsme taky udělali. Sepiš svůj problém a pošli na jejich netovskou adresu. Velice ochotný pán nám toto číslo na základě našïch údajů a čísel - o které si on napíše -pak vygeneroval manuálně a poslal mailem. Fakt to funguje a my už týden suprově hledáme kešky. :p
  • 0

#77 zaja

zaja

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2008 - 19:33

baron napsal/a:
Tak my jsme si koupili Garmina minulý týden a stalo se nám úplně to samé. Došli jsme taky přesně k tomu, že nám na stránkách Garminu napsali, ať kontakujeme administrátora. To jsme taky udělali. Sepiš svůj problém a pošli na jejich netovskou adresu. Velice ochotný pán nám toto číslo na základě našïch údajů a čísel - o které si on napíše -pak vygeneroval manuálně a poslal mailem. Fakt to funguje a my už týden suprově hledáme kešky. :P


Tak snad to v pondělí klapne-už jsem taky napsal mail-tak uvidíme a díky za "povzbuzení":-)
  • 0

#78 zaja

zaja

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2008 - 18:07

baron napsal/a:
Tak my jsme si koupili Garmina minulý týden a stalo se nám úplně to samé. Došli jsme taky přesně k tomu, že nám na stránkách Garminu napsali, ať kontakujeme administrátora. To jsme taky udělali. Sepiš svůj problém a pošli na jejich netovskou adresu. Velice ochotný pán nám toto číslo na základě našïch údajů a čísel - o které si on napíše -pak vygeneroval manuálně a poslal mailem. Fakt to funguje a my už týden suprově hledáme kešky. :P


Tak se mi za celý den nikdo neozval:( nemáš prosímtě mail přímo na toho "ochotného "pána?
Moc díky
  • 0

#79 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2008 - 18:56

Mail mám, ale v práci. Zítra ti to napíšu. Poslu ti ho hned rano na adresu co mas v profilu. OK?
  • 0

#80 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 7:32

Zajo máš to v mailu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama