Mám problém s routováním trasy v Coloradu, verze fw 2.60, mapa ATLAS v6. Ať v TRASOVANI nastavim cokoliv vždy mi naskočí hláška - Chyba výpočtu trasy:V blízkosti počátečního bodu nejsou žádné silnice.
A to i když stojím příma na silnici...Díky za rady.
Colorado a autorouting
Vytvořeno od
Mikecood
, srp 05 2008 10:20
5 odpovědí na toto téma
#1
Publikováno 05 srpen 2008 - 10:20
#3
Publikováno 08 srpen 2008 - 15:14
Taky se mi to stalo, nekde v centru... mel jsem sice topo 1.2 ale presne tohle mi to delalo. Kdyz jsem se vzdalil cca na 5 km tak najednou vse slo... pak uz se to neobjevilo... tak nevim cim to bylo.
#4
Publikováno 12 srpen 2008 - 10:26
U atlasu V6 je nutne pri nahravani mit zapnuty zaskrkavatko ze chces nahrat routovatelny data. proc si nestahnes V7 NT? klic ma stejny
#5
Publikováno 12 květen 2013 - 18:02
Mě se dnes něco podobného stalo s Etrex 30. Taky hlásil chyba výpočtu trasy. A mimo silnice ukazoval normálně. Stále to nešlo a myslím, že jsem to opravil vyndáním a znovu zandáním karty.
Že by měl po startu načtenou v paměti pouze grafiku mapy a data pro routování tahal až v případě potřeby z karty.
Ještě připomínám, že to nemohlo vypočítat trasu ve všech profilech a tudíž s různými mapami.
Stalo se to ještě někomu ?
#6
Publikováno 12 květen 2013 - 18:46
Stalo se mi to i u Garminu 450 a ne jednou - pokaždé jsem vyndala a znovu zandala kartu a chodil. Nějak se tam karta
posune a Gamínek blbne. Naopak včera se mi ho při vystupování z auta podařilo naprosto ponořit do kaluže ( prostě mi vyklouzl z ruky )
a koupel mu naprosto nevadila, vesele fungoval jako kdyby nic..... Pak se v tom vyznej!
0 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů