Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#1321 bellows

bellows

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 9:09

medwyn_cz napsal/a:
....zmacknu makro, ktere mi otevre pro vsechny oznacene kesky logovaci okno na webu..........

Kde se da sehnat to logovaci makro pro GG? Jestli se to tady uz resilo, omlouvam se.
  • 0

#1322 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 9:17

function PluginCaption: string;
begin
  Result := 'Log cache';
end;

function PluginHint: string;
begin
  Result := 'Log cache';
end;

function PluginIcon: string;
begin
  Result :=
    DecodeBase64('Qk02AwAAAAAAADYAAAAoAAAAEAAAABAAAAABABgAAAAAAAADAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////AIAA////////////////////////////////////////////////////////AIAAAIAAAIAA////////////////////////////////////////////////AIAAAIAAAIAAAIAAAIAA////////////////////////////////////////AIAAAIAAAIAAAIAAAIAAAIAAAIAA////////////////////////////////AIAAAIAAAIAAAIAA////AIAAAIAAAIAAAIAA////////////////////////AIAAAIAAAIAAAIAA////////////AIAAAIAAAIAAAIAA////////////////////AIAAAIAAAIAA////////////////////AIAAAIAAAIAAAIAA////////////////////AIAA////////////////////////////AIAAAIAAAIAAAIAA////////////////////////////////////////////////////AIAAAIAAAIAAAIAA////////////////////////////////////////////////////AIAAAIAAAIAAAIAA////////////////////////////////////////////////////AIAAAIAAAIAAAIAA////////////////////////////////////////////////////AIAAAIAAAIAA////////////////////////////////////////////////////////AIAA////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////');
end;

function PluginFlags: string;
begin
  Result := 'toolbar';
end;

procedure PluginWork;
begin
  RunShell('http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?wp=' + GC.ID);
end;

Ja pouzivam tohle. Vlastnorucne napsane. Mikrom ma tusim neco podobneho, ale u listingu kesky.
  • 0

#1323 bellows

bellows

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2009 - 11:39

medwyn_cz napsal/a:
....Vlastnorucne napsane..


Diky funguje. Trochu jsem mel problem se smajlikem namisto zavorky, ktery se tam nakreslil, ale uz mi to jede.
!!!!!!VELIKE DIKY!!!!!
  • 0

#1324 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 20:05

Ahojky. Prosím o radu. Lze nejak zrusit oznaceni RTF přilohy u kesky? Nedavno jsem si u jedné kesky udelal poznamky a ulozil je jako RTF prilohu a tim se i dotycna keska v seznamu geogetu zobrazuje ze ma RTF prilohu. Ted jsem ty poznamky vymazal, ale i po restartu geogetu se tato keska stale zobrazuje, ze ma RTF prilohu a pritom uz to není pravda. Díky za radu.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#1325 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2009 - 20:43

Otevri si prilohy ke kesce a ten RTF soubor tam smaz.
  • 0

#1326 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 9:56

Chci se zeptat, jak GG kontroluje stáří stažených map -- podle data souboru, nebo si o tom vede nějakou evidenci v databázi?
  • 0

#1327 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 12:22

Ano, stari map se bere podle data souboru.
  • 0

#1328 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 17:58

HaLuMa napsal/a:
Otevri si prilohy ke kesce a ten RTF soubor tam smaz.

Ahojky.
Diky, uz je to pryc.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#1329 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2009 - 9:35

Ahoj, mam dva dotazy. A ) Pokud si dam v GG vyhledat kes treba se jmenem Lavka, vyjede mi jich 10. Da se nejak prepinat "dalsi" a "predchozi"? Jde mi o to, abych nemusel posouvat nahoru a dolu a hledat tu spravnou oznacenou. B ) Bylo by mozne pridat treba do listy s pluginy "volne tlacitko", kteremu by se dala priradit urcita funkce? Konkretne mi jde o spousteni skriptu pro generovani a upload statistik pomoci GgStat perl. Vim ze tam ikona je, ale pres ni to nefunguje a jestli se jeji funkce da zmenit nevim a pokud jo, tak nevim kudy do toho :) Zatim to resim tak, ze mam na plose zastupce toho skriptu. Funguje to, ale primo v programu by to bylo lepsi :) Omlouvam se za mozna "lamacke" dotazy, ale jsou to pro me jedine mouchy jinak skveleho programu :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#1330 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2009 - 10:13

lukabike.com napsal/a:
Ahoj, mam dva dotazy.
A ) Pokud si dam v GG vyhledat kes treba se jmenem Lavka, vyjede mi jich 10. Da se nejak prepinat "dalsi" a "predchozi"? Jde mi o to, abych nemusel posouvat nahoru a dolu a hledat tu spravnou oznacenou.


Klavesou F3.

lukabike.com napsal/a:
B ) Bylo by mozne pridat treba do listy s pluginy "volne tlacitko", kteremu by se dala priradit urcita funkce? Konkretne mi jde o spousteni skriptu pro generovani a upload statistik pomoci GgStat perl. Vim ze tam ikona je, ale pres ni to nefunguje a jestli se jeji funkce da zmenit nevim a pokud jo, tak nevim kudy do toho :) Zatim to resim tak, ze mam na plose zastupce toho skriptu. Funguje to, ale primo v programu by to bylo lepsi :)

Omlouvam se za mozna "lamacke" dotazy, ale jsou to pro me jedine mouchy jinak skveleho programu :)


Ta ikona MUSI fungovat. Funguje spouste lidi, pokud u tebe ne, bude problem u tebe v nastaveni.

Pod kazdou ikonou se skryva makro a to si muzes napsat upravit sam. Pro spousteni GgStat existuji minimalne 3 makra a neni jasne, ktere pouzivas. I kdyz mozna trochu jo. Prises, ze volas Perlovou verzi, takze na to je asi zverejneno jedine makro od MaFy. Z toho bych usuzoval, ze se ti nespusti perl. Nebudes mit asi nastavene vsechny promenne, ktere perl potrebuje. Ale to je jen odhad.

Nepopsals nic dalsiho konkretne, takze mas nejaky duvod, proc nepouzivas exe verzi, ale perlovskou?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1331 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2009 - 10:35

Diky za tip s F3 A k tomu ostatnimu. Zapomel jsem dodat ze vsechno o cem tu pisu bezi v linuxu pod wine, proto take pouzivam Perl.. omlouvam se za nepresne udaje.
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#1332 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2009 - 10:57

lukabike.com napsal/a:
Diky za tip s F3

A k tomu ostatnimu.
Zapomel jsem dodat ze vsechno o cem tu pisu bezi v linuxu pod wine, proto take pouzivam Perl.. omlouvam se za nepresne udaje.


Tu zalezitost s wine bych dal resiltady (a snad uz je vyresena)
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#1333 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2009 - 11:25

Tisicere diky Casterovi, uz to funguje :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#1334 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2009 - 11:36

Bez toho, abych se v tom jakkoliv hrabal, se mi přestali zobrazovat náhledové mapky v listingu. Ať dělám co dělám, tak je tam nemůžu dostat. jedině když dám získat Google maps, tak se objeví, ale když listing zavřu a znova otevřu už v něm nic není...nevíte někdo co s tím (co sem s tím provedl) ?? EDIT : Vyřešeno...chyba mezi židlí a počítačem. Z neznámého důvodu jsem měl Geoget v offline režimu. No tak aspoň sem provedl údržbu a opravu databáze :D
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#1335 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2009 - 12:03

Dotaz, exportni skripty se z podadresare script (a vnorenych) nenacitaji? Jen pluginove? Neslo by to taky? Pro prehlednost :)
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#1336 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2009 - 17:49

Prováděl sem si údržbu databáze :) a narazil sem na možnost opravit ROT13 hintu či jak se ta možnost jmenovala (nejsem u pc) od té doby se mi Geoget zbláznil. Když si zadám zobrazovat hint zakódovaný v ROT13 tak se mi v listingu zobrazí nezakódovaně a naopak když ho zadám zobrazovat normálně, tak v listingu je zakódovaný. Když kešky exportuju do gpx (geoget v2 nebo PQ gpx) tak některé sou zakódované, některé ne...jde z toho nějak vybruslit, nebo reinstall??
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#1337 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2009 - 20:22

Mám problém s přílohami. Když dám zobrazit přílohy, je okno téměř prázdné, jen při zobrazení plných detailů je tam velikost a čas (viz obrázek). Název souboru nevidím nikdy. Taky nevím, jak přidat jinou přílohu než RTF, napž. Excel s výpočty souřadnic. Jediná cesta, kterou jsem našel, je nakopírovat to přímo do příslušné složky v TotalCommaneru (nebo průzkůmníkovi apod.)
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#1338 polnjumen

polnjumen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2009 - 21:14

Proč se ti nezobrazuje název opravdu netuším, ale přílohy tam dostaneš normálně metodou drag a drop
  • 0

#1339 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2009 - 21:18

Aha, tak to mě nenapadlo. To bude tím, že nemám rád tahání myší :) Dík, zbytek bude na Halumu.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#1340 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2009 - 21:36

Vsechny vas zaskrtim. Celou dobu klid, ale jakmile vytahnu na par dnu paty z domu a visim tady na vypadavajicim GPRS, tak se tu rozkecate. (jako lord Snackbar... :D) Vydrzte do pristiho tydne, do te doby stejne nic nezmuzu a diky mizernemu spojeni vam ani moc neporadim.
  • 0




5 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 5 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama