Přejít na obsah


Fotka

Mapa TOPO CZECH 2 PRO


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
39 odpovědí na toto téma

#1 william kidd

william kidd

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2008 - 19:05

Hola lidi, kdo by chtel, tak prodavam mapu TOPO CZECH 2 PRO na CD za 500kc, mel jsem ji objednanou od jednoho borca na netu, ale bohuzel muj problem byl vyresen, takze me je na nic, spise nepotrebuji TOPO CZECH 2 PRO, me staci jen TOPO CZECH 2. Kdyz tak pisnete na mail: vinc.v@seznam.cz a neni problem se domluvit. ;)
  • 0

#2 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2008 - 20:29

Za pět set prodáváš originální Topo Czech 2 Pro, která běžně stojí čtyři tisíce? Trochu mi to smrdí.
  • 0

#3 william kidd

william kidd

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2008 - 21:32

nesmrdi to nicim,taky jsem se divil, ale CD jsem si objednaval v patek a dnes dorazilo,jenze jsem problem se svou mapou vyresil,takze ho nepotrebuji a jen nabizim jeden kus, zadny ksefty s tim nezamyslim a pokud nemas zajem, tak ja ti to nevnucuji
  • 0

#4 Andre

Andre

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2008 - 23:01

muzem se domluvit, jestli to je jeste aktualni tak se ozvi
  • 0

#5 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 7:21

to william kidd: nenechej se vytocit negativistou, ktery vetsinou jako prvni vyjmenovava proc co nejde...
  • 0

#6 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 7:33

Nejde o to, jestli to jde nebo nejde, ale pokud někdo skutečně koupil Topo2 PRO za 500,- tak je to vysoce podezřelé. w.k.: můžeš napsat, kde jsi to koupil? Aby bylo jasno - to není útok na tebe.
  • 0

#7 Sidewinder11

Sidewinder11

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 8:06

Dvojka jde tusim volne stahnout z Garminu .. nainstalujete si ji do MapSource, vlozite odemykaci kod "DEMO" a muzete ji (alespon v PC) pouzivat doaleluja .. tak proc by to same nemohlo jit u dvojky PRO? .. Jestli nekdo chce, tak mu ji na CD za petikilo taky prepalim :D
  • 0

#8 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 8:12

Protože 2Pro ke stažení oficiálně nikde není a ani to Picodas, možná jen zatím, neplánuje... I samotný upgrade stojí 1990, takže mi to připadá taktéž nějaké podezřelé B)
  • 0

#9 Pidimuzicek

Pidimuzicek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 8:58

No ale jsou borci co mají multilicenci na libovolne sireni mapy, takovy clovek ti ji proda kdykoliv a jakkoliv, ja si u jednoho kupoval svou vistu a nahrál mi ji k tomu zdarma jako dárek,.. vcetne kodu a licence, vseho,... taky ji mám na cédu kdybych si ji omylem smazal, ale nevim jak je to s kódy ktery jsou pro kazdy pristroj nové,... tipl bych si ze ji nemuzu libovolne nahrat kam chci ackoliv ji na tom cd mam
  • 0
Pidimuzicek

#10 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 9:08

Otázkou je jestli mu tu multilicenci prodal Picodas, nebo si to podloudně odemyká sám a tvrdí, že je to O.K. ;) Jinak licence je nepřenosná, je vázaná jen na ten jeden konkrétní přístroj. To z licenčního hlediska, a hlavně, se stávajícím klíčem to v jiné GPS stejně nerozchodíš...
  • 0

#11 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 9:59

Pidimuzicek napsal/a:
No ale jsou borci co mají multilicenci na libovolne sireni mapy, takovy clovek ti ji proda kdykoliv a jakkoliv, ja si u jednoho kupoval svou vistu a nahrál mi ji k tomu zdarma jako dárek,.. vcetne kodu a licence, vseho,... taky ji mám na cédu kdybych si ji omylem smazal, ale nevim jak je to s kódy ktery jsou pro kazdy pristroj nové,... tipl bych si ze ji nemuzu libovolne nahrat kam chci ackoliv ji na tom cd mam


To je ale hodně zvláštní typ licence a myslím, že libovolné nahrání komukoliv těžko nějaká licence ošetřuje.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#12 luda001

luda001

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 10:05

Kdo si chce mapu koupit ,ten to jiste udela. Kdo chce mapu zadarmo, ten si ji jiste na internetu najde. Jen nedávejte prachy těm chudákům co si z toho chtějí dělat mlýnek na prachy...
  • 0

#13 Mufon&Pufon

Mufon&Pufon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 10:15

Luda ma pravdu. O to same se pokouse Tinek z Pardubic. Nabize instalacku a mapy na TomToma. Nechte se kazdy zaridi podle sveho vedomi a svedomi.
  • 0

#14 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 10:30

Jasně, kdo chce krást, ten si nakrade. Horší je, když někdo krást nechce a v dobré víře si koupí kradenou věc. A to je oč tu (možná) běží.
  • 0

#15 william kidd

william kidd

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 11:34

bylo to kupovany na aukru, a co jsem se dival na prodejce, tak ma dobry profil, vseci co od nej kupovali, tak napsali pozitivum, kde to bere, jak s tim smeluje, to me je fuk. Proste jsem to koupil a ted me je to na nic. Tady si spusta lidi hraje na to, ze je to zkopirovane, ze je to podvod a kde si co si. Bych chtel videt Vas pocitac, co tam mate legalniho a to nemluvim o DVD...asi kazdy vyhodi 4000kc za novou mapu...;)jinak ten borec chce po me ID cislo pristroje a obratem me posle klic....vysvetloval to tak, ze k jedny mape patri jedna GPS.
  • 0

#16 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 11:40

Každý určitě nevyhodí 4 000 Kč za novou mapu. Proto tady jsou třeba i nižší a levnější verze. Jen jsem chtěl upozornit na to, že ten, kdo si koupí za 500 Kč Topo Czech 2 Pro, může být později zklamán, že jde s největší pravděpodobností o upirátěnou verzi. Až nastane nárok na nějaký upgrade, nebude na něj mít nárok. Bude ve stejné situaci, jako ti, co mapu našli na warezových serverech a crackli registraci.
  • 0

#17 william kidd

william kidd

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 11:43

opet se da sehnat treba vyssi verza za par supu...vzdyt na internetu najdes vsechno...od a az po z...B)
  • 0

#18 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 11:48

Mapu ti vypalim klidne zapolovic, ale bez klice ti bude stejne k nicemu. Myslim ze takovato nabidka sem nepatri!
  • 0

#19 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 11:53

william kidd napsal/a:
...vzdyt na internetu najdes vsechno...od a az po z...B)


tak se tam i se svoji nabidkou piratske verze mapy prosim presun a najdi si kupce tam, kdyz tam najdes vsechno. tohle neni warezdiskuze.
  • 0

#20 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2008 - 11:54

william kidd napsal/a:
bylo to kupovany na aukru, a co jsem se dival na prodejce, tak ma dobry profil, vseci co od nej kupovali, tak napsali pozitivum, kde to bere, jak s tim smeluje, to me je fuk. Proste jsem to koupil a ted me je to na nic. Tady si spusta lidi hraje na to, ze je to zkopirovane, ze je to podvod a kde si co si. Bych chtel videt Vas pocitac, co tam mate legalniho a to nemluvim o DVD...asi kazdy vyhodi 4000kc za novou mapu...;)jinak ten borec chce po me ID cislo pristroje a obratem me posle klic....vysvetloval to tak, ze k jedny mape patri jedna GPS.


Aha, takže až k Tobě někdy v hospodě přijde nějaká pochybná existence a bude Ti chtít prodat zaručeně pravé Rolexky za 500, tak Tě také nebude zajímat co to je zač ? B) Jestli to někde neukradl, jestli to není atrapa apod. ?

To, že mu tam lidé napsali, že jsou s prodejcem spokojeni - bodejť by ne, když to střílí za 500 a ofiko cena je 3990, případně 1990 za upgrade :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama