Přejít na obsah


Fotka

Koupím Garmin Legend


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
64 odpovědí na toto téma

#21 Pacifa

Pacifa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2009 - 7:42

Meli je v Plzni v Martinsky.
  • 0

#22 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2009 - 10:59

kolibrici napsal/a:
tak jsem zboží nakonec koupil nové na http://www.elektro-k...0-v4-I2477.html za bezkonkurenční cenu 1499 s datovým kabelem a mapou čr topo50 v4. Je to nejlepší varianta, expedují dnes. Děkuji za informace, pomohli mi vyhnout se nákupu použitého zboží na vyšší nebo stejné ceny, navíc většinou se starší verzí map či bez kabelů.


To je zvláštní "bezkonkurenční" cena. Já před 14 dny koupil kamarádovi nového Legenda s kabelem mapou TOPO 50v4 a držákem na kolo za 1000Kč. Pravda bylo to v akci která už skončila, ale potěšilo.
  • 0

#23 euforia

euforia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2009 - 19:45

garmin etrex jsem kupovala cca mesic nazpet za 1020, staci zadat na jyxo.cz vyhodi to nejlevnejsi eshopy..
  • 0

#24 infernal

infernal

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2009 - 23:02

Také se přidávám k otázce, kde se dá nový tak levně sehnat?
  • 0

#25 Maco33

Maco33

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2009 - 21:22

Před čtrnácti dny v Ostravě výprodej za 999,-Kč ovšem beze mě :-( Kdyby se ještě někde objevily, dejte vědět na vykuk33@volny.cz NA netu jsem projel kde co a nikde nic.
  • 0

#26 AndyPan

AndyPan

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 7:47

Já bych se připojila, teprve začínám a nechce se mi hned investovat nějaký velký peníz...moc dětí, málo peněz;)napište, prosím na benesova.andy@gmail.com
  • 0

#27 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 8:48

Andy ... A co to znamená moc dětí? :D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#28 AndyPan

AndyPan

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 9:33

Trhac napsal/a:
Andy ... A co to znamená moc dětí? :D


tři, ale velké časové rozpětí, takže různé nároky a potřeby, každý v jiné kategorii:):)poklady hledat bude asi jenom mrně, až trochu doroste...ale pro ilustraci..synek(18) cestou na fotbal v neděli, když jsem se s mužem bavila o tom, že by mě ty "poklady " fakt bavily (mezitím jsem už první odlovila) řekl:: cituji: "mami, snad nechceš dát pět tisíc za takovou blbost?:):)..jak malý dítě jsi"...Chápu, žer nové kopačky, čepice značky Ed hardy, případně boty za 2 klacky, co vypadají jako kecky z číny, co jsme je kdysi nosili za pajcku, blbost nejsou, ale navigace:o No nechápe:)

Takže pět tisíc dát nechci, musím nakupovat také pampersky a líščidla pro prostřední dceru, nejstaší nároky viz výše;), ale ty dva tisíce maximálně bych dala, ač jsem jak maý dítě, tak:)
  • 0

#29 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 9:41

Zkus mrknout na aukro.cz, občas se tam něco vyskytne. Sám Legenda mám, ale prodat nechci i když používám něco lepšího, víš asi z nostalgie. Když bych na něco narazil, pošlu ti link. Líbí se mi tvůj přístup.
  • 0

#30 AndyPan

AndyPan

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 9:45

bodlak napsal/a:
Zkus mrknout na aukro.cz, občas se tam něco vyskytne.
Sám Legenda mám, ale prodat nechci i když používám něco lepšího, víš asi z nostalgie. Když bych na něco narazil, pošlu ti link. Líbí se mi tvůj přístup.


děkuji, děkuji, já s tím netem teď mám problém, mimidítě mě vytěžuje, takže tam moc nevysedávám..takže asi mi to uteče, když tam něco je:)za odkaz budu vděčná.
  • 0

#31 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 10:46

Šmarjá, Andy, nebuď měkkosrdcatá - vyžeň ty dvě starší vydělávat! Ať koukaj makat - máma potřebuje Oregona... :D:D:D
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#32 AndyPan

AndyPan

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 10:49

Citecka napsal/a:
Šmarjá, Andy, nebuď měkkosrdcatá - vyžeň ty dvě starší vydělávat! Ať koukaj makat - máma potřebuje Oregona...

:D:D:D


Správně..odhodlání by bylo, máma, by si koupila i oregona, ale není si jistá, že to není zbytečný, teprve jsem ulovila jednu:):):)A to ještě s kočíkem na metru..ale zase jsem s tím nenápadná, dítě hryje v zemi pořád, takže kdo by věřil, že hledá kešky:)
  • 0

#33 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 10:57

tři, ale velké časové rozpětí, takže různé nároky a potřeby, každý v jiné kategorii:):)


Soucítím s Tebou, mám jich však 2x tolik a o "čínských keckách" CONVERSE vím svoje :D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#34 AndyPan

AndyPan

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 11:05

Trhac napsal/a:

tři, ale velké časové rozpětí, takže různé nároky a potřeby, každý v jiné kategorii:):)


Soucítím s Tebou, mám jich však 2x tolik a o "čínských keckách" CONVERSE vím svoje :D


Jo, specielně ty jsem měla na mysli...přiznám se, že zálibu v kecce za dva litry už ve svých 40 nemůžu pochopit...:)

A pro úplnost, když to budu brát s manželem, máme jich tedy dohromady pět, takže tučné alimentíky k tomu ( což je jen správné, nesouhlasím s tím dělat děti, rozvést se a nestarat se), ale jsou v rozpočtu znát;)A pak ještě jedno vnoučátko do toho, takže taky šest;)

ale na druhou stranu, manžovu dceru (11) bych na to o víkendech mohla ještě chytit, ty svoje puboše už ne..takže můžu být ráda za to, že jí máme...ale to je důvod, prořč to tak drahé nemůžu koupit;)

A JÁ TO CHCI!!!
  • 0

#35 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 11:06

Teď jsou do dvou dnů na aukru dva garminy Háčka (žluŤÁSCI, NEMAPOVÍ, ALE VELMI PŘESNÝ ŠIPKÁČI) A POČÍTÁM, ŽE PŮJDOU DO DVOU TISÍC. Sakra, capsLock :D A jsou tam Legendi za 1750,- - přijde mi to moc, ale levnější teď nikde nejsou.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#36 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 11:08

Ech, atk ne do dvou dnů, ale do 5 hodin... :)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#37 AndyPan

AndyPan

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 11:12

DÍTĚ SPÍ, JDU MRKNOUT, DÍK, DÁM VĚDĚT
  • 0

#38 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 11:15

Já mám právě toho žluťáka i modrýho Legenda, a v PDA pak nějaký mapový softy - a lovíme skoro jen s tím žluťákem, prostě šipka je šipka. A chytne signál opravdu všude a vždycky, v tom Háčko nemá konkurenci.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#39 AndyPan

AndyPan

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 11:21

No koukala jsem na to, zatím 1750..za kolik se to ještě vyplatí, když je 70 poštovný? A ještě jedna blbá mudlovská otázka..naučím se stím? PC jakž tkaž uživatelsky ovládám, ale jsem tedy "technik" I tv propojenou s DVD mám problém pustit...takže se obávám, abych pochopila jak to tam zadávat apod. vím, že tu budou asi návody na fóru, ale netěší mě dávat blondýnovské otázky;)Takže ber můj dotaz s rezervou a nadhledem jsem z těch, co neumějí hledat v mapách;)a přesto do toho jdu!
  • 0

#40 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 11:32

Já bejt tebou jdu raději do žluťáka než modráka, ale názory se různí. Novej žluťák je teď na trhu za cca 2600,-, takže se rozhodni podle toho. Nový modráci jsou od 1790,- na trhu. Ovládádní je naprosto triviální, dyk to má 5 tlačítek: zapni vypni, stránkování, nahoru, dolu a enter :D Modrák má navíc joystick - nahoru dolu v menu, nic jinýho.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama