Přejít na obsah


Fotka

Koupím Garmin Legend


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
64 odpovědí na toto téma

#41 AndyPan

AndyPan

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 11:38

nebudeš ty chlap?:):):)je to tááák jednoduchý přece:):)..vypadá to na žluťáska a pěkně to leze nahoru, mám pocit, že jsem ho v Pixmanii.com ráno našla za 2500, takže do těch pěti to bude nastejno:(
  • 0

#42 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 11:41

Jo. A záruka dva roky k tomu. Teď jsem projel Zboží (na Seznamu) a je tam někde i za 2400,-
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#43 AndyPan

AndyPan

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 11:42

Souhlas, je to skoro jistější:-)
  • 0

#44 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 11:48

Je to fakt jednoduchý: zapneš někde s výhledem na oblohu (aby našel rychle satelity). Až je najde, přecvakáš tím tlačítkem nahoře vpravo na stránku MENU. Šipkama (horní dvě vlevo) najedeš na Uloz.body, dáš enter (poslední vlevo). Je tam výběr podle kousku názvu (cisla, abeceda) založených bodů, dáš enter (co řešit taky, chceš jen jednu souřadnici...). vybereš si třeba 001, a enter. Objeví se další menu, zajedeš šipkama až úplně dolů, jsou tam ty souřadnice. A enter. Pomocí enterů a šipek přepíšeš stávající souřadnice na ty, co potřebuješ, a pak šipkama na OK a enter, jseš zpátky v původním menu, šipkama na NAVIGUJ, enter a to je celý. Bude tam šipka k cíli a vzdálenost. (pozor, správně ukazuje jen když se hýbeš, a netoč moc rukou :D ) poprvý budeš muset ještě v MENU udělat nějaké nastavení, jako metrickej systém, čas a jaký souřadnice se používaj (SS°mm,mmm) Všechno ostatní je víceméně navíc (snad koromě ZÁZNAM, tam si uložíš aktuální pozici, abys pak našla zpátky auto, popř. kočárek :D ) A to je fakt celý.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#45 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 13:07

Mapa v navigaci je prima věc, člověk vidí jak na tom je a co ho čeká cestou ke kešce. Na druhou stranu často se u toho Legenda sere joystick. Pokud buděš dělat solidní domácí přípravu alá mapy.cz apod, tak bych ti možná raději doporučil toho citlivějšího žluťáka s šipkou a bez mapy.
  • 0

#46 chochocz

chochocz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 17:10

taky by me zajimalo kde se da ten xtrek legend sehnat tak levne...divam se jak muzu a tekovou cenu ne a ne najit...zacinam a resim co bude nejlepsi a nejlevnejsi prosim poradte...
  • 0

#47 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2009 - 19:44

Obávám se, že ty ceny kolem 1000,- už jsou minulostí... vesměs to byly výprodeje. Takže pod 1800,- asi už ne.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#48 Marki93

Marki93

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2009 - 19:29

http://www.kolopro.c...te-to-s-gps.htm
  • 0

#49 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 8:44

Marki93 napsal/a:
http://www.kolopro.c...te-to-s-gps.htm


Tady už je nemají - na webu je sice informace (z března 2009) že mají poslední 4kusy ale na e-mailový dotaz mi odpověděli že už žádné nemají.

Nevíte ještě někdo o místě kde by ještě měli Legendy za cenu pod 1500Kč i s mapami a kabelem?
  • 0

#50 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 317 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 9:09

Zkus Aukro. J8 ho tam loni koupil, skoro nepoužívaný, za 1400
  • 0

#51 SpeedyGT

SpeedyGT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 9:11

Hned, jak se objevil odkaz na fóru, napsal jsem na kontaktní mail. Včera ráno se mi ozvali a GPS by měla být na cestě. Asi nás bylo víc...
  • 0
zeland.hermansky.net - Web kačerů Speediholky & Simála o cestě po Novém Zélandu
geo.hermansky.net - Můj web pro kačery (gps kontrolor, převodník souřadnic)

Náš profil na geocaching.com

#52 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 9:13

SpeedyGT napsal/a:
Hned, jak se objevil odkaz na fóru, napsal jsem na kontaktní mail. Včera ráno se mi ozvali a GPS by měla být na cestě. Asi nás bylo víc...

No o tom luvili - včera odeslali absolutně poslední kusy. Asi měli ty 4 ale už nemají nic :(

scarabeus napsal/a:
Zkus Aukro. J8 ho tam loni koupil, skoro nepoužívaný, za 1400

Aukro nepřichází v úvahu. potřebuji novou navigaci a nejlépe více kusů.
  • 0

#53 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 317 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 9:20

Já koupil prakticky novej kus. Jeden člověk si ho koupil jako navi do auta a zjistil že to neni to co hledá a pak mu nějakej ten měsíc ležel v šupleti. Jinak jsem na netu ještě pár kusů zachytil... ale spíše jen vyjímečně.
  • 0

#54 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 9:23

Ale jo Aukto sleduju někdy se tam vyskytne nový kus. Jenže to jsou ty z akce Gpscentra za 999Kč a prodávají je tam za 2x tolik. Navíc potřebuju více kusů a hlavně daňový doklad a ten mi 99% "prodejců" u Aukra nevystaví.
  • 0

#55 scarabeus

scarabeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 317 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 9:27

Hm to ne. Muzu vedet k cemu je potrebujes? Shanic je snad pro deti na tabor? Protoze jestli jo, pral bych si mit pro stejne ucely stejne mnozstvi prostredku jako ty... ;););)
  • 0

#56 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 9:42

Nene, na tábor ne - pro taťku, strejdu, a 2 známé co jsou vášnivými houbaři :D Na táboře jsem byl jako vedoucí tuším 8x ajednou dokonce jako hlavas (měl jsem na starost 209 dětí, 16 vedoucích, 6 praktikantů a 4 lidi ve vedení). Prostředky tam máme takové, že když jsem koupil nafukovací balonky za 1Kč dostal jsem nadáno, protože oni je prý mohli koupit v Makru levněji. Takže GPS navigace by neproplatili. krom toho tohle na tábor podle mě nepatří! Tam patří z "techniky" nanejvíč míče, lana a luky. Ale to už sem off-topic. Takže vraťme se k tématu.
  • 0

#57 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 10:17

Jestli maj javový telefony, tak pořiď moduly, jinak ti nezbejvá než za ty hrozný prachy koupit modráky, nebo ještě trochu přitlačit a koupit žluťásky.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#58 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 10:28

Prosím já vím jaké jsou alternativy. Vyznám se v tomto poměrně solidně. Sháním jen a pouze nové garminy eTrex Legend - ty čenobílé. Potřebuji najít obchod kde mi je prodají a vystaví mi fakturu. Nic jiného nechci ani nepotřebuji. řekl bych to asi takto - buď nového Legenda nebo nic. Ale už konec diskuze o tomto prosím - jsem mimo téma.
  • 0

#59 lejivile

lejivile

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 10:50

www.geoserver tam ješte maji daj i doklad :D:D
  • 0

#60 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 11:48

Sakra, 3tis za Legenda :o
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama