Přejít na obsah


Fotka

Nejlepsi telefon na Geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
57 odpovědí na toto téma

#41 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2008 - 14:35

oregon nema skvely gps modul, pouze dobry. skvely ma 60csx B) jen bych tam jeste prihodil COLORADO, krome dotykoveho displeje a nedoporuceni s nim plavat, je to nemlich to samy, co ORG 60CSX + nejlepsi outdorova navigace od garminu + mapy + nadpozemsky uzasny gps modul ;) + kompas, barometr, prace s trasami + nejlepsi odolnost v garminovske rade outdoor navigaci + cena po vydani COL a ORG jde dolu - necte listingy - v porovnani s COL a ORG zakladnich 1000 waypointu, nadbytek resi POI - o kousek mensi a o kousek mene jemny displey nez ma COL a ORG
  • 0

#42 Dawe-San

Dawe-San

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2008 - 15:09

JarMar napsal/a:
Tady ses netrefil....


proto jsem to uvedl zaroven jako vyhodu :) je to spise ta vyhoda ale porad tam musis ladovat porad nove a nove a ty dobijeci se asi daji ale nemam je rad protoze baterky od fotaku kdyz ted nabiju na plno (a vice) vydrzi asi na 2 fotky a pak chcipnou, mozna to nemelo ochranu proti prebiti a kdyz sem to tam nechal skvarit noc parkrat tak to moc nerozdychalo nebo nevim
  • 0
Caching now with: Garmin oregano 300 & Samsung omnia i900

#43 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2008 - 15:22

nebo mas nejaky totalni sunty, u kterych se uz projevuje v radikalni mire samovybijeni. co je to za baterky a nabijecku?
  • 0

#44 JarMar

JarMar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2008 - 15:49

Dawe-San napsal/a:
ty dobijeci se asi daji ale nemam je rad protoze baterky od fotaku kdyz ted nabiju na plno (a vice) vydrzi asi na 2 fotky a pak chcipnou

To úplně chápu, také jsem neměl rád dobíjecí, protože co jsem je koupil tak nikdy nic nevydržely a rychle u nich klesala kapacita. Pak mi kdosi poradil Sanyo eneloop tak jsem je pořídil a nedám na ně dopustit. Opravdu fungují a navíc mají jen nepatrné samovybíjení.
  • 0

#45 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2008 - 16:04

Podle me, je ten nejlepsi telefon na geocaching ten, kde je ulozeno spousty zajimavych cisel tak, abys v kazdem regionu kde se vyskytnes mel "pritele na telefonu".
Velmi dobre zkusenosti mam v tomto ohledu se svou starickou Nokia 6210.

+ vyborne se s ni telefonuje
+ vydrzi v pohode tyden kesovani bez dobijeni
+ 500 telefonich cisel v seznamu
+ GSM signal i hustem lese
+ moznost rychle vymeny sim za jinou, jejiz operator ma zorvna signal

- spatne foti
- spatne prehrava MP3
- nemoznost pripojit GPS, ale to snadno dozene v tech chytrych cislech ;-)

Via est scopus! Cesta je cil!
GeoKalendar 2009
- http://www.geokalendar.dpnet.org
  • 0
Via est scopus!

#46 Dawe-San

Dawe-San

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2008 - 18:12

Dain & Olik: byly to stare sunty ale baterky bych tu neresil, nuze dospel sem k nazoru ze pristroj ktery by umel vsechno potrebne zatim neexistuje, ten supercitlivy predchudce oregana a tak sice vypada lakave ale vidim to precejen na garmina... kdyz uz sem si koupil ten premium acc tak at si tam muzu nahazet listingy
  • 0
Caching now with: Garmin oregano 300 & Samsung omnia i900

#47 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 20:34

Po prvnim kesi ukazuje slušně N85,lidi jsou zklamani konstrukci a plasty na prednim plastu pod displejem
  • 0
Cogito ergo sun ...

#48 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 20:44

Nokia 6300i - pouzivam v kombinaci s externim GPS priveskem na klice a jsem spokojen :) je kovova a da se s ni i hazet a velkou vyhodou je wifi pro stahovani dat zdarma u kdejakeho hotspotu. vodeodolnost jsem zatim nezkousel a umyslne nebudu, i kdyz ma stara motorola rozdychala i ponor na dno cerstve natoceneho pullitru Budvaru :)
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#49 rehakmartin

rehakmartin

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 21:06

Nová verze programu geocaching pro iPhone už se umí logovat na geocaching.com. Lovit se dá kdykoliv a kdekoliv bez PC a přípravy. Zobrazí cache ve vašem okolí včetně popisů, hintů a krásně přehledně vás podle mapy nebo šipky dovede až na místo. Přesnost navigace je hodně dobrá, používal jsem dřív P990 s externím modulem Bluetooth Gps BT 339 Sirf Star Iii a iphone je určitě přesnější. Nevýhodou je asi odolnost (používám kožené pouzdro), nemá vestavěný kompas (to řeším outdoorovýma hodinkama) a samozřejmě výdrž na baterie (prodává se i mobilní nabíječka na tužkovky). To že tahá data s datovým tarifem nevadí. Program stojí tuším 20$ a v kombinaci s dalším programem MotionX GPS je to velmi použitelné zařízení.
  • 0

#50 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 9:12

rehakmartin napsal/a:
Nová verze programu geocaching pro iPhone už se umí logovat na geocaching.com. Lovit se dá kdykoliv a kdekoliv bez PC a přípravy. Zobrazí cache ve vašem okolí včetně popisů, hintů a krásně přehledně vás podle mapy nebo šipky dovede až na místo. Přesnost navigace je hodně dobrá, používal jsem dřív P990 s externím modulem Bluetooth Gps BT 339 Sirf Star Iii a iphone je určitě přesnější. Nevýhodou je asi odolnost (používám kožené pouzdro), nemá vestavěný kompas (to řeším outdoorovýma hodinkama) a samozřejmě výdrž na baterie (prodává se i mobilní nabíječka na tužkovky). To že tahá data s datovým tarifem nevadí. Program stojí tuším 20$ a v kombinaci s dalším programem MotionX GPS je to velmi použitelné zařízení.

Podle http://navigovat.mob....asp?ARI=114235 stojí 7,99 eura.
  • 0
:)

#51 ddusann

ddusann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 10:57

pouzivam (hlavne na wigo) N 6120 clasic s nokii BT gps, k tomu neomezeny net na iphone (takze taky muzu logovat kese...;)) a k tomu jak rika dain skvelou 60csx...kazdopadne nokia az na mensi display vyborna...a hezky pracuje i s HG...
  • 0

#52 LiborM_TEAM

LiborM_TEAM

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 11:54

Já používám Nokia N70 + Evolve touchTraxx BT GPS + SmartGPS soft a jsem hodně spokojený LiborM
  • 0

#53 oslavik

oslavik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 22:20

.... a teď to, co je žhavá novinka. Samsung UltraTOUCH S8300. Co vy na to? Technické parametry na: http://www.samsung.c...1contents_S8300 Díky za názory Ondřej
  • 0

#54 vousac

vousac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 18:51

Dain a Olik napsal/a:
oregon nema skvely gps modul, pouze dobry. skvely ma 60csx B)

jen bych tam jeste prihodil COLORADO, krome dotykoveho displeje a nedoporuceni s nim plavat, je to nemlich to samy, co ORG

60CSX
+ nejlepsi outdorova navigace od garminu
+ mapy
+ nadpozemsky uzasny gps modul ;)
+ kompas, barometr, prace s trasami
+ nejlepsi odolnost v garminovske rade outdoor navigaci
+ cena po vydani COL a ORG jde dolu

- necte listingy
- v porovnani s COL a ORG zakladnich 1000 waypointu, nadbytek resi POI
- o kousek mensi a o kousek mene jemny displey nez ma COL a ORG


Je to asi velmi primitivni souvisejici dotaz, ale mezi zapory lze jeste priradit, ze s 60SX nelze provozovat whereigo. Nebo se mylim. Omlouvam se za opozdenou odvolavku, ale rad si udelam jasno. Diky.
  • 0

#55 oslavik

oslavik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 20:46

---- Je to asi velmi primitivni souvisejici dotaz, ale mezi zapory lze jeste priradit, ze s 60SX nelze provozovat whereigo. Nebo se mylim. Omlouvam se za opozdenou odvolavku, ale rad si udelam jasno. Diky. ----- ... hm, bohužel to fakt nejde. mám ho a jsem s ním nadmíru spokojenej. Jen to Wherigo. Wherigo, ach Werigo ... Ale na to ostatní tj přibližovací autonavigaci , připojení k netu a Wherigo, si právě chci pořídit něco dalšího. iPhone? HTC IV? HTC G1? Samsunga? A nevím co. A nedám pokoj, dokavád to nenajdu. :D Ondřej
  • 0
kačer

#56 vousac

vousac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 20:53

Diky za odpoved. Bohuzel o zminovanych pristrojich nic nevim.
  • 0

#57 duchi

duchi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 22:17

No já i můj geoparťák Glifin máme Nokii N73, na střídačku s HG a GeocacheNavigatorem, s GPS modulem Evolve Touch trax, a nic jinýho bych asi nechtěl.....
  • 0

#58 Luk77

Luk77

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2011 - 16:39

awercz napsal/a:
Samozrejme ze jsem na to prisel chvilku po napsani prispevku :-) Takze uz mi to chodi a vypada to moc pekne!


Mam stejnej problem, zmenil jsem datum na rok 2008 ale nepomohlo...tak nevim:-(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama