Přejít na obsah


Fotka

mapa na gc.cz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
156 odpovědí na toto téma

#1 dipus

dipus

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2008 - 11:05

nejak mi posledni dny stavkuje mapa na gc.cz a nechce zobrazovat kesky. nevite, kde je problem? :)
  • 0

#2 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2008 - 11:19

mne to teda funguje - jak ted tak o vikendu.
  • 0

#3 PetrJih

PetrJih

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2008 - 12:23

Ted jsem to zkousel a rekl bych ze se kesky nezobrazuji,pouze uzivatele ... ale treba mam neco blbe nastaveneho,pouzivam mapu na gc.com
  • 0

#4 ilca12

ilca12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2008 - 14:31

Mě to taky nejde, zkoušela jsem se v tom hrabat a nevím, čím to je. Taky používám na gc.com nebo na gc plzen.
  • 0

#5 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2008 - 14:58

PetrJih napsal/a:
Ted jsem to zkousel a rekl bych ze se kesky nezobrazuji,pouze uzivatele ... ale treba mam neco blbe nastaveneho,pouzivam mapu na gc.com

A máš zapnutou vrstvu kešek?
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#6 ilca12

ilca12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2008 - 16:16

Tam nám zaškrtnutý kešky, v keškách něj. typy a velikosti. zkoušela jsem i něj. kombinace a ani ťuk...
  • 0

#7 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2008 - 16:59

U mě dobrý, jen mě napadá, přibliž si prvně mapu.
  • 0

#8 PetrJih

PetrJih

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2008 - 17:10

pepa.z.pocernic napsal/a:

PetrJih napsal/a:
Ted jsem to zkousel a rekl bych ze se kesky nezobrazuji,pouze uzivatele ... ale treba mam neco blbe nastaveneho,pouzivam mapu na gc.com

A máš zapnutou vrstvu kešek?

Tak jsem nepouzival tu vec mezi usima,staci zaskrtnout vrstvu kesky,vse slape perfektne ...
  • 0

#9 ilca12

ilca12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2008 - 18:05

ja asi mezi ušima občas nic nemám. už to mám, ale vylejzají mi všechny jako nenalezené. má to souvislost s gc.com, nebo se musí někam zadat nález? jdu radši dělat matku/vařit večeři/
  • 0

#10 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2008 - 18:28

ilca12: Návod.
  • 0

#11 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 228 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2008 - 6:39

já když kliknu na mapu , tak se mě to hryzne. nechtěli byste spíš to nějak propojit s geomapou na geocaching.bartik.eu ? tam mě to fachčí ok a najede to rovnou domů , ne na celou republiku jako tady
  • 0

#12 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2008 - 6:51

vzhledem k tomu, že sis nastavil limit najednou zobrazených keší na 25000, tak se nediv. Výkon počítačů a javascriptu v prohlížečích neni takový, aby zobrazil najednou 10000 značek. A od toho jsou parametry zobrazení v url, aby sis mohl vložit do bookmarků pohledy na mapu, které ti vyhovují.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#13 otahapet

otahapet

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2008 - 12:15

To zobrazovani uzivatelu na ty mape nefunguje? Nebo proc se na ni nemohu nalezt? Respektive na ni nemuzu nalezt nikoho z Jeseníku:)
  • 0

#14 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2008 - 12:43

otahapet napsal/a:
To zobrazovani uzivatelu na ty mape nefunguje? Nebo proc se na ni nemohu nalezt? Respektive na ni nemuzu nalezt nikoho z Jeseníku:)


ale funguje

a zadal ses tam? a zadali se tam? :D

viz navod vlevo
  • 0

#15 c.jirin

c.jirin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2008 - 21:45

Mě mapa funguje,ale občas se sekne a tak si dám tu na gc.com
  • 0

#16 dipus

dipus

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2008 - 22:01

tak uz mi to taky jede.. nevim proc, ale musel jsem nacist ty ikony monkies a pak zpet default.. no nechapu, ale budiz, jede to :)
  • 0

#17 strudl

strudl

    strudl

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2008 - 14:05

klegove a kolegyne mam podobny problem..mam zobrazit jen 200 kesek, zoomuju a v nekterych lokalitach proste nic a jinde se kese zobrazuji...rad pouzivam mapu na gc.cz a tisknu si ji nez vyrazim do teren.Tohle me mrzi.Konkretne ted z posledni doby,vcera a predevcirem, neukazuje mi kese v a okoli Mnisku pod Brdy, chova se jako by tam nic nebylo a ja je vysbiral??Kde je zakopany pes?Kese mam zaskrtnute k zobrazeni vsechny. Prisel nekdo ne neco neveho.Zpravidla po chvili se objevi hlaska, ze tento script zpusobuje zpomaleni exploreru a nabidne zavreni... Diky za radu B)
  • 0
strudl Oregon 450PRO, MIO P560, BeeLine + pri drive-in IGO My way plus

#18 Ferys

Ferys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2008 - 19:25

Nedala by se do mapy přidat funkce, kde bych si mohl odstranit ikonky keší, které jsou pro mě nezajímavé, tak aby se mi nezobrazovaly v mapě? Přispělo by to k lepšímu přehledu.
  • 0

#19 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2008 - 19:59

Fery napsal/a:
Nedala by se do mapy přidat funkce, kde bych si mohl odstranit ikonky keší, které jsou pro mě nezajímavé, tak aby se mi nezobrazovaly v mapě? Přispělo by to k lepšímu přehledu.


Pokud myslíš nějaké konkrétní, ne "celý druh", tj. např. všechny mysterky, tak to stačí udělat tak, že si pro tebe nezajímavou cache dáš jako nalezenou.
Pokud vím, žádné body ti nikde nenaskáčou a cache ti alespoň nebude bránit ve výhledu :D
  • 0

#20 Ferys

Ferys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2008 - 20:11

Sutech napsal/a:

Fery napsal/a:
Nedala by se do mapy přidat funkce, kde bych si mohl odstranit ikonky keší, které jsou pro mě nezajímavé, tak aby se mi nezobrazovaly v mapě? Přispělo by to k lepšímu přehledu.


Pokud myslíš nějaké konkrétní, ne "celý druh", tj. např. všechny mysterky, tak to stačí udělat tak, že si pro tebe nezajímavou cache dáš jako nalezenou.
Pokud vím, žádné body ti nikde nenaskáčou a cache ti alespoň nebude bránit ve výhledu :D

Tohle mě už napadlo ale zobrazí se mi v bitmapě nálezů, kterou mám v profilu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama