Přejít na obsah


Fotka

Garmin eTrex Vista HCx - pár dotazů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
232 odpovědí na toto téma

#21 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2008 - 16:34

Solim napsal/a:
Vistu HCx mohu doporucit.
Puvodne jsem mel Vistu, pak Vistu Cx a kdyz jsem se posledne rozhodoval co dal, tak jsem zvolil Vistu HCx a zatim se mi zda ze jsem zvolil dobre. Zvazoval jsem, zda koupit 60CSx, ale odrazovala mne ta velikost. O Coloradu jsem ani nepremyslel. Co se tyce citlovosti, tak je stejna jako Colarado (ma taky stejny chip) a ma taky stejne mouchy co se tyce navigace, ale zde posledni firmware odstranilo skoro vsechny zavady (alespon se mi to zatim tak jevi). Vydrz baterek je 24 hodin, coz je podstatne vic nez u Colorada a to je pro jeden z nejdulezitejsich parametru. Pamet waypointu je 500 a zatim jsem s touto hranici nenarazil. Rozmery jsou tak akorat do ruky. Ma dost bytelny drzak na kolo. Bohuzel jen jednu zavadu ma, a to externi napajeni pres USB +5V (na to jsem odslehl v aute Vistu Cx), ale kdyz se pouzije originalni napajec do auta tak by to melo byt taky v pohode.



To nějak nechápu. Když použiješ redukci USB do autozásuvky tak z toho leze klasické USB napětí 5V. Není přeci rozdíl zda napájíš přes USB z počítače, z autozásuvky nebo třeba ze zásuvky 230V když v ní máš redukci na USB. Nebo tvůj příspěvek blbě chápu?
  • 0

#22 Niraj

Niraj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)
  • Locationkousíček vod Myšle

Publikováno 24 listopad 2008 - 17:53

Solim napsal/a:
a ma taky stejne mouchy co se tyce navigace, ale zde posledni firmware odstranilo skoro vsechny zavady (alespon se mi to zatim tak jevi).


O jaké mouchy se jedná a jaké je číslo posledního firmware u Visty HCx? Kde to číslo zjistím (u Legendu jsem na to nepřišel, ale měl jsem ho jen 3 dny, testoval jsem jiné věci). Nový firmware si případně jsem schopen přehrát doma?
Jinak touto dobou už je Vista HCx na cestě ke mně domů, zítra nebo pozítří .... já snad ani nedospím :D Škoda, že už je zima a to lovení nebude takové, jako v létě.
  • 0

#23 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2008 - 13:58

Nirfaz napsal/a:

Solim napsal/a:
a ma taky stejne mouchy co se tyce navigace, ale zde posledni firmware odstranilo skoro vsechny zavady (alespon se mi to zatim tak jevi).


O jaké mouchy se jedná a jaké je číslo posledního firmware u Visty HCx? Kde to číslo zjistím (u Legendu jsem na to nepřišel, ale měl jsem ho jen 3 dny, testoval jsem jiné věci). Nový firmware si případně jsem schopen přehrát doma?
Jinak touto dobou už je Vista HCx na cestě ke mně domů, zítra nebo pozítří .... já snad ani nedospím :D Škoda, že už je zima a to lovení nebude takové, jako v létě.


Verze je 2.80, prehrajes si ji doma ze stranek www.garmin.com pomoci WebUpdater viz http://www8.garmin.c...wtoinstall.jsp. Behem toho procesu se ti smaze stare firmware a nahraje nove firmware.
Pozor pokud stahnes aktualizaci a terpve tu budes instalovat (ne pomoci WebUpdater) tak zmenis jen jednu cast firmware. Nevim jak je to uvnitr organizovane, ale tusim, ze je tam komunikacni procesor (ovlada displej, tlacitka a zobrazeni mapy) a druhy v prijimaci (ten vypocitava pozici) a prave pro ten potrebujes ten WebUpdater.

No mouchy, jedna tam byla a pekne velika a to kdyz jsi se dostal nekam mimo dobry signal, tak GPS si zacala vymyslet a ujela ti treba o 200m a tam setrvala a pokracovala v paralelni ceste, ale o 200m posunute. Uz se o tom tady dost psalo v souvislosti s Coloradem, ale diky stejnemu chipu to same plati i pro Vistu HCx. Po update firmware jsem uz toto nepozoroval a ani o tom nekdo nepise.
Verzi se dozvis kdyz podrzis zmacknuty kurzor (ENTER) a pak teprve zapnes napajeni. Najede ti zkusebni obrazovka a tam to mas hned na prvni radce (Software Version).
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#24 Niraj

Niraj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)
  • Locationkousíček vod Myšle

Publikováno 25 listopad 2008 - 14:07

Supr, díky za info. Člověk se stále učí....a to mě baví. A tak ještě jeden dotaz ... jak třeba používáte GPS k navigaci někde po městě, nebo v přírodě, chcete-li dojít k určitýmu cíli, ale nechcete/nemůžete "rovnou za nosem". Zkrátka, dá se tam nějak přednastavit něco jako "drž se cesty/naviguj jen po ceste" ?
  • 0

#25 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2008 - 14:11

hrasek napsal/a:

To nějak nechápu. Když použiješ redukci USB do autozásuvky tak z toho leze klasické USB napětí 5V. Není přeci rozdíl zda napájíš přes USB z počítače, z autozásuvky nebo třeba ze zásuvky 230V když v ní máš redukci na USB. Nebo tvůj příspěvek blbě chápu?


No cely problem je v tom, ze to USB v GPS nema zadnou prepetovou ochranu a tak se o to musi postarat kabel USB. Rada 60 ma tu prepetovou ochranu uvnitr a ma tam u stabilizator, tak tam je to v pohode. Tu svoji starou Vistu Cx jsem napajel lacinym zrojem z cigaretoveho zapalovace pro nejaky mobil od Noname vyrobce a ten prevdepodobne nezachytil nejakou spicku pri starovani motoru (podle toho co jsem cetl, tak se muze v siti auta najit az 200V). V tom zdroji je jen pulzni zdroj 12V/5V a ten pokud vypadne ze synchronizace, tak je schopen propustit vic nez je zdravo. Jelikoz Vista nema prepetovou ochranu, tak predpokladam, ze snese max 7V (ruske procesorove obvody snesly drive i 12V) a pak se znici. Tak pravdepodobne jsem ji necim podobnym odrovnal. Kdyz jsem kupoval Vistu HCx, tak jsem koupil i originalni cigaretovy napajec od Garmina, radsi nechci riskovat.
Podotykam, ze tu puvodni Vistu Cx jsem provozoval 2,5 roku a nikdy jsem ji pri startovani neopojoval.
Takze na USB Vistu pripojovat jen 5V.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#26 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2008 - 14:17

Nirfaz napsal/a:
Supr, díky za info. Člověk se stále učí....a to mě baví.

A tak ještě jeden dotaz ... jak třeba používáte GPS k navigaci někde po městě, nebo v přírodě, chcete-li dojít k určitýmu cíli, ale nechcete/nemůžete "rovnou za nosem". Zkrátka, dá se tam nějak přednastavit něco jako "drž se cesty/naviguj jen po ceste" ?


Ano lze, pokud mas mapu ktera podporuje routovani a nahrajes ji do GPS vcetne tech routovacich informaci, tak mas na vyber pri spousteni navicace na bod:
1. Sledovat silnici
2. Mimo silnice
Toto podporuje TOPO 2, kterou bys mel mit v nove GPS Vista HCx.
Bohuzel ta navigace Sledovat silnici je jen po silnici a nekterech polnich cestach. Po turistickych cestach to nefunguje.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#27 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2008 - 14:18

Solim napsal/a:

hrasek napsal/a:

To nějak nechápu. Když použiješ redukci USB do autozásuvky tak z toho leze klasické USB napětí 5V. Není přeci rozdíl zda napájíš přes USB z počítače, z autozásuvky nebo třeba ze zásuvky 230V když v ní máš redukci na USB. Nebo tvůj příspěvek blbě chápu?


No cely problem je v tom, ze to USB v GPS nema zadnou prepetovou ochranu a tak se o to musi postarat kabel USB. Rada 60 ma tu prepetovou ochranu uvnitr a ma tam u stabilizator, tak tam je to v pohode. Tu svoji starou Vistu Cx jsem napajel lacinym zrojem z cigaretoveho zapalovace pro nejaky mobil od Noname vyrobce a ten prevdepodobne nezachytil nejakou spicku pri starovani motoru (podle toho co jsem cetl, tak se muze v siti auta najit az 200V). V tom zdroji je jen pulzni zdroj 12V/5V a ten pokud vypadne ze synchronizace, tak je schopen propustit vic nez je zdravo. Jelikoz Vista nema prepetovou ochranu, tak predpokladam, ze snese max 7V (ruske procesorove obvody snesly drive i 12V) a pak se znici. Tak pravdepodobne jsem ji necim podobnym odrovnal. Kdyz jsem kupoval Vistu HCx, tak jsem koupil i originalni cigaretovy napajec od Garmina, radsi nechci riskovat.
Podotykam, ze tu puvodni Vistu Cx jsem provozoval 2,5 roku a nikdy jsem ji pri startovani neopojoval.
Takze na USB Vistu pripojovat jen 5V.



Vyčerpávající popis - už to chápu :)
Mám sice 60CSx, ale dám na vaši radu a radši koupím pořádnej zdroj do auta.
  • 0

#28 Niraj

Niraj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)
  • Locationkousíček vod Myšle

Publikováno 25 listopad 2008 - 14:22

Solim napsal/a:
Bohuzel ta navigace Sledovat silnici je jen po silnici a nekterech polnich cestach. Po turistickych cestach to nefunguje.


Neva, supr, po městech to stačí. V přírodě nám to "cestou-necestou" nevadí. Zajímalo mě to primárně v souvisloti s městy, což je tedy zřejmě bez problému. Díky moc.
  • 0

#29 Bukci

Bukci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2008 - 15:18

Nirfaz napsal/a:

Solim napsal/a:
Bohuzel ta navigace Sledovat silnici je jen po silnici a nekterech polnich cestach. Po turistickych cestach to nefunguje.


Neva, supr, po městech to stačí. V přírodě nám to "cestou-necestou" nevadí. Zajímalo mě to primárně v souvisloti s městy, což je tedy zřejmě bez problému. Díky moc.


Jenze tam mas obcas problem (neni to vzdycky, ale za cas se s tim setkas), ze te navigace vede po pesine, kudy autem neprojedes. Obcas nepoustim normalni navigaci a nechame se autem vest "po silnici". Jednou jsme tak skoncili nad schodistem, kde chtel "Vita" jet dal, jindy zase nevedel o jednosmerce (ale to bylo snad jen jednou..). Zalezi take na mape, po ktere se nechas navigovat. Topo 2 pro ovsem tyto mouchy ma.
  • 0

#30 superkutil

superkutil

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2008 - 17:14

Ahoj, měl jsem Legenda HCx a teď mám Vistu HCx. Obešel jsem pár znýmých cest a mám pocit, že Vista má větší problémy s přesností. Ale může to být počasím. Ale určitě déle trvá než najde pozici. Jinak kompas ve Vistě je hezký (jen pro pěší chození), ale i Legend je super (hlavně do auta a na kolo). Mě naviguje dobře (problém není v navigaci ale v datech a ty jsou od Picodas Praha), ale špatně ukazuje v módu dálnice. Občas je přede mnou křižovatka, ale navigace se tváří, že tam žádná není a neukáže, kam mám jet. Taky někdy nenajde vhodnou cestu. Třeba TomTom to zvládá mnohem líp.
  • 0

#31 Niraj

Niraj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)
  • Locationkousíček vod Myšle

Publikováno 25 listopad 2008 - 18:19

superkutil napsal/a:
Obešel jsem pár znýmých cest a mám pocit, že Vista má větší problémy s přesností. Ale může to být počasím. Ale určitě déle trvá než najde pozici.

No nevím ... dnes mi dorazila (do druhého dne!!!) Vista HCx, celej natešenej ji zapnul a tešil se až po avizovaném prvním zapnutí a 10-ti min. čekání na první kontakt s družicema vše naskočí. Překvápko-družice naskočily i napoprvé okamžitě(8-10 druž.). A počasí? Psa by nevyhnal, i Visty mi bylo líto :D Tak jsem provedl test č.2: zaběhl jsem domů (kamenné zdi 60-80cm, malá okna, bez výhledu na oblohu). Stále 4-6 družic, sice s trošku menším signálem než venku, ale byli a zůstaly tam (starý Legend úplně bez šance). Takže první dojem ... NADMÍRU SPOKOJEN

superkutil napsal/a:
Taky někdy nenajde vhodnou cestu. Třeba TomTom to zvládá mnohem líp.


Jasný, není to autonavigace, je primárně určen k outdoorovým aktivitám. Takže kompromis. Já ho taky hodlám primárně používat na hledání kešek, a jen tak vyjímečně, při cestě do neznámých končin a velkých měst ho použit jako pomocníka na cesty. Ale uznávám ... vjet do jednosměrky je dost adrenalin ;)
  • 0

#32 superkutil

superkutil

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2008 - 14:30

Nirfaz: Tu autonavigaci chápu i když podle Picodas Praha by měla být schopnost navigovat dána mapovým podkladem a ten má být pro eTrex i Nuvi stejný. Zkoušel jsem jak TOPO 2.0 tak Atlas_Czech_v7, ale je to stejné.

Horší je, když srovnám Legend HCx a Vista HCx. Vista déle hledá družice a má menší citlivost (netuším proč). Na poprvé hledal družice přes 20min a při každém zapnutí na nové lokalitě je to taky na těch 5-7min. Hlavně první 3 minuty nenajde vůbec nic. Říkám si, zda není vadný nebo nemám něco šppatně nastavené. Nevím, zda mají shodný firmware, ale v obou je poslední verze. Legend šlapal jako hodinky, ale měl jsem problém s orientací při malé rychlosti. Hlavně někdy ukazoval sever úplně na druhou stranu, než ve skutečnosti byl. Musel jsem ujít třeba 100metrů, než začal ukazovat správně. Tak jsem chtěl elektronický kompas a proto jsem koupil Vistu. Teď si říkám, zda jsem nepřekombinoval, protože Legend až na tu orientaci byl super. Hlavně na kole byl nenáhraditelný.

Narazil jsem ale na jinou chybu, nevím zda jí Vista taky nemá a to je chybný výpočet ušlé trasy. Pokud se totiž motám v lese, tak mi trasový počítač ukazuje velmi krátkou prošlou trasu, ale když trasu uložím, tak zložená trasa má délku správnou. Jen ten trasový počítač hodně kecá. Prý je to tím, že se používají dvě rozdílné netody.

Prošel jsem s Legendem HCx celé Norsko a maximální spokojenost. V národních parcích bych bez navigace dost bloudil.

Ještě jsem se chtěl zeptat ohledně ukládání trasy. Pokud mám automatické, tak mi to občas trasu neukládá a udělá jen spojnici (na obrázku fialová). Dá se to odstranit? Zkusil jsem ukládat po 10ti metrech, ale to nepomohlo, trochu lepší bylo po 10sec.
  • 0

#33 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 9:20

superkutil napsal/a:
Horší je, když srovnám Legend HCx a Vista HCx. Vista déle hledá družice a má menší citlivost (netuším proč). Na poprvé hledal družice přes 20min a při každém zapnutí na nové lokalitě je to taky na těch 5-7min. Hlavně první 3 minuty nenajde vůbec nic.


To mas asi vadnou Vistu. Mne najede po tech uvodnich obrazovkach do cca 10s treba s 50m chybou a nejpozdeji do cca 30s je na chybe cca 5-8m. No nove lokalite necekam dyl nez 1 minutu.

..měl jsem problém s orientací při malé rychlosti. Hlavně někdy ukazoval sever úplně na druhou stranu, než ve skutečnosti byl. Musel jsem ujít třeba 100metrů, než začal ukazovat správně. Tak jsem chtěl elektronický kompas a proto jsem koupil Vistu.


No on ten kompas na Viste moc nepomaha, ja ho mam zapinan automaticky pri rychlosti mensi nez 1,5km/hod a casu delsim nez 60s. Takze kdyz je kompas vypnut, tak mas zas jen Legenda. A kdyz mas zas zapnut kompas, tak musis kalibrovat po kazdem vlozeni novych baterek, jinak je nepouzitelny. No ona chyba +-30stupnu na tom kompasu je docela normalni. Kdyz si uvedomis, jak jsou u nas sklonene magneticke silocary (pocitam, ze to bude tak 30 stupnu) tak s cidlem, ktere meri ve dvou osach se s velkou presnosti neda pocitat. Navic je elektronicky kompas velmi citlivy na naklon pristroje v jedne ose, prave diky sklonu magnetickych silocat.

Ještě jsem se chtěl zeptat ohledně ukládání trasy. Pokud mám automatické, tak mi to občas trasu neukládá a udělá jen spojnici (na obrázku fialová). Dá se to odstranit? Zkusil jsem ukládat po 10ti metrech, ale to nepomohlo, trochu lepší bylo po 10sec.


To vypada no problem s prijmem signalu a tudiz vypadkem zaznamu. Lze to zjist jen tak, ze ten primarni zaznam trasy stahnes cely do pocitace a tam se na nej teprve podivas a neukladas zaznam trasy v GPS. Pokud ulozis zaznam trasy v GPS, tak GPS spoji jednotlive kousky trasy do jedne a mezi ty cast trasy kde neni signal vlozi caru. V pocitaci, pokus se podivas na ten primarni zaznam, tak vidis jak je rozkouskovany na celistve useky (ACTIVE LOG, ACTIVE LOG 001, atd). Ale neviz, zda to je tvuj problem.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#34 Niraj

Niraj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)
  • Locationkousíček vod Myšle

Publikováno 27 listopad 2008 - 11:09

Já to mám s chycením družic, jak jsem již psal dříve. Úplně první inicializace - jsem přemýšlel, kam vistu položím, abych v tý zimě venku nemusel být avizovaných 15 min. s ní ;) Tak jsem ji nahodil, jdu k místu které jsem pro její odpočinek vybral a když ji chci položit, tak už mi to ukazovalo souřadnice. Bylo to opravdu jen pár vteřin, možná 1/2 minuty. A všechna další zapnutí - družice naskočí skoro hned (do 10 sec.) Dokonce i při zapnutí v budově, kdy to nakonec najde jen třeba 2 družice nevyhledává nijak dlouho. Asi bych to u tebe (to: superkutil) vidě ltaky na vadný přístroj. Nevíte někdo, jestli se dá uložit úroveň podsvětlení displeje? Vadí mi, že při každým zapnutí není na dispeji nic vidět, musím vždy ručně zvýšit jas. Když podsvícení skončí a já ho znovu vyvolám, tak je v té mnou nastavené úrovni. Ale jakmile přístroj vypnu a znovu zapnu, zase tma.
  • 0

#35 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2008 - 11:35

Nirfaz napsal/a:
Nevíte někdo, jestli se dá uložit úroveň podsvětlení displeje? ...


No lze i nelze. Uroven podsvetleni mas ulozenou, ale nestartuje autiomaticky. Musis stisknout tlacitko napájeni (POWER nebo jak je označeno tou žarovičkou) a hned jeste jednou a mas tu prednastavenou uroven. Takze kdyz startujes GPS, tak jednou dlouze (aby se GPS zapnula) a pak dvakrat kratce (aby se aktivovalo podsvetleni). Jinak to nejde, pokud se nemylim.
Jinak pri chodu GPS pak staci jen drknout do kurzoru a rozsviti se na to prednastavene osvetleni.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#36 Niraj

Niraj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)
  • Locationkousíček vod Myšle

Publikováno 27 listopad 2008 - 20:33

Solim napsal/a:
Verze je 2.80, prehrajes si ji doma ze stranek www.garmin.com pomoci WebUpdater

Tak jsem dnes pomocí WebUpdateru stáhl a nainstaloval tu novou verzi firmware 2.80. Po skončneí updatu mi to vypsalo, že lze ještě zaktualizovat GPS chipset M2 (nebo tak nějak). Tak jsem dal, že jo a zaktualizovalo to i toto. Měl jsem trochu obavy, abych s tím něco nevyved a GPSka se ještě vůbec rozjela, ale vše zdá se proběhlo OK. Nevíte někdo, co ta druhá aktualizace je zač?

A ještě jeden (blbý) dotaz. Máte tlačítko pro zap/vyp GPS+osvětlení taky takové propadlé oproti ostatním, jež jsou vystouplé? Nebo jsem si ho nějak už promáčknul sám? Občas musím znáčknutí kvůli tomu opakovat, abych přístroj nahodil, nebo vypnul.
  • 0

#37 vlastik7

vlastik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 8:02

Tlačítko je zapuštěné schválně, aby se ti to samo nezapínalo. A zapínání a vypínání funguje perfektně, jen se dělá podržením tlačítka a ne krátkým stiskem. :D
  • 0
-- Vlastik7's Family Team Geocaching.CZ --
vlastiksk.blogspot.com

#38 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 8:13

Niraj napsal/a:

Solim napsal/a:
Verze je 2.80, prehrajes si ji doma ze stranek www.garmin.com pomoci WebUpdater

...zaktualizovat GPS chipset M2 (nebo tak nějak). .... Nevíte někdo, co ta druhá aktualizace je zač?


To je pro procesor prijimace, tam se prave vypocitava pozice a ta se posila druhemu procesoru, ktery ji zobrazi na displeji.

To tlacitko je jen mirne zapadle, az budu mit cas, tak poslu fotky zevnitr.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#39 Niraj

Niraj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)
  • Locationkousíček vod Myšle

Publikováno 28 listopad 2008 - 9:02

vlastik7 napsal/a:
Tlačítko je zapuštěné schválně, aby se ti to samo nezapínalo. A zapínání a vypínání funguje perfektně, jen se dělá podržením tlačítka a ne krátkým stiskem. :D


Jo, jasný. Mně se přímo ten střed toho tlačítka zdál nějak moc propadlej. To zapuštění jsem si myslel, že je účelné. Jsem takovej perfekcionista, jak je něco jinak, tak hned jsem z toho špatnej, a musím na to přijít :D

Solim napsal/a:
To tlacitko je jen mirne zapadle, az budu mit cas, tak poslu fotky zevnitr.


To by mě zajímalo, za to se přimlouvám. Díky
  • 0

#40 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2008 - 12:25

Pootevrena Vista Cx Pres ty 4 kontakty vlevo je pripojeno USB, pres ten kablik je pripojena SD karta. Baterky jsou pripojeny na zlate ctverecky okolo toho modreho obvodu.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama