Přejít na obsah


Fotka

Stráta souřadnic


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#1 petan7

petan7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2008 - 13:27

kam se mi poděli souřadnice 1 stage? http://www.geocachin...37-d37592c78171 díky
  • 0

#2 JarMar

JarMar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2008 - 13:42

petan7 napsal/a:
kam se mi poděli souřadnice 1 stage? http://www.geocachin...37-d37592c78171
díky


Když už tak - Ztráta. Jinak, souřadnice se zobrazí až po přihlášení.
  • 0

#3 petan7

petan7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 187 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2008 - 13:50

JJ, jsem přihlášen a nic?
  • 0

#4 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2008 - 13:53

ja je teda vidim.... N 50° 26.198 E 015° 22.160
  • 0

#5 psmolda

psmolda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2008 - 14:00

petan7 napsal/a:
kam se mi poděli souřadnice 1 stage? http://www.geocachin...37-d37592c78171

díky


Nejen "Stráta", ale i "poděli"
Nestačím žasnout!!! A není to jediný případ v poslední době............
Chybí-li základní vzdělání, doporučuji např. kontrolu pravopisu ve wordu!!!
  • 0
"Je jedno, zda je zážitek pozitivní či negativní, hlavně, že je silný..."

#6 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2008 - 14:03

psmolda napsal/a:
Nejen "Stráta", ale i "poděli"
Nestačím žasnout!!! A není to jediný případ v poslední době............
Chybí-li základní vzdělání, doporučuji např. kontrolu pravopisu ve wordu!!!

Možná by stálo za to se místo kešování učit gramatiku...
  • 0
Proud user of GeoGet 2

#7 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2008 - 23:55

Jenom to ne :@ Tenhle paskvil možná vyšel právě z toho Wordu. Ale jinak souhlasím. Ty hrubky, co se občas vyskytují v listingu mi neskutečně pijou krev. Co je platná sebekrásnější keš, s propracovaným listingem plným hrubek? Alespoň u mne to kvalitu kešky automaticky sráží o 50%. Omlouvám se, asi se mnou teď hodně kačerů nesouhlasí, ale já jsem na tu češtinu trošku vysazenej a je pro mne jedním z kriterií kvality.
  • 0

#8 MArtinPP69cz

MArtinPP69cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 11:53

mtauf napsal/a:
Jenom to ne :@ Tenhle paskvil možná vyšel právě z toho Wordu. Ale jinak souhlasím. Ty hrubky, co se občas vyskytují v listingu mi neskutečně pijou krev. Co je platná sebekrásnější keš, s propracovaným listingem plným hrubek? Alespoň u mne to kvalitu kešky automaticky sráží o 50%. Omlouvám se, asi se mnou teď hodně kačerů nesouhlasí, ale já jsem na tu češtinu trošku vysazenej a je pro mne jedním z kriterií kvality.


Je hezké, jak někteří hned dokážou odběhnout od tématu - běžte dělat politiku!

Taky jsem zamlada byl vysazený na hrubky a ostatní pravopisné chyby. Jenže jak šel čas, zjistil jsem, že ne každý má cit pro český jazyk a ve škole se všechno po zbytek života naučil. A taky už vím, že pravopisné chyby nemají nic společného s inteligencí, někdy za to dotyčný ne zcela může.
  • 0

#9 psmolda

psmolda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 14:25

Za mých mladých let se za špatný cit pro český jazyk dávaly normálně "kule", dnes se tomu říká dys........(dosaď co je libo) a používají se individuální plány. Tvůj názor Ti samozřejmě neupírám, jen s ním zásadně nesouhlasím. A to je zase moje právo. PS: Petan7 odpověď na "svojy otásku" dostal. PS2: Na politiku dlabu............
  • 0
"Je jedno, zda je zážitek pozitivní či negativní, hlavně, že je silný..."

#10 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 14:55

MArtinPP69cz napsal/a:

Taky jsem zamlada byl vysazený na hrubky a ostatní pravopisné chyby. Jenže jak šel čas, zjistil jsem, že ne každý má cit pro český jazyk a ve škole se všechno po zbytek života naučil. A taky už vím, že pravopisné chyby nemají nic společného s inteligencí, někdy za to dotyčný ne zcela může.


Jako sorry, ale pokud už něco jednou vystavím veřejně, tak by se tam takovéhle věci vyskytovat opravdu neměly... Je to sice jenom hra, ale na druhou stranu je to i Tvoje vizitka... To je takový problém si to nechat zkontrolovat od někoho, kdo tu češtinu umí pořádně ??? Příprava samotného listingu a kešky dá také určitou práci, tak tohle mi přijde jako samozřejmost a nikoho to nezdrží...
  • 0

#11 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 15:11

Jarous1 napsal/a:
Je to sice jenom hra, ale na druhou stranu je to i Tvoje vizitka...

Cize dotycnemu nevadi aku ma vizitku na webe, lebo je to len hra. Tak co zase riesite za blbosti? :)

Btw, clovek ktory sa zivi programovanim webov by tento web tiez okamzite zakazal lebo to neni high-end prevedenie a nepouziva najmodernejsie technologie. Tak co, zakazeme gc.cz, je predsa "out" a je to hrozna vizitka pre geocacherov ... ? Alebo pouzivame dvojaky meter podla toho co sa nam prave hodi?
  • 0

#12 LittleBeaver

LittleBeaver

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 15:34

Btw, clovek ktory sa zivi programovanim webov by tento web tiez okamzite zakazal lebo to neni high-end prevedenie a nepouziva najmodernejsie technologie. Tak co, zakazeme gc.cz, je predsa "out" a je to hrozna vizitka pre geocacherov ... ? Alebo pouzivame dvojaky meter podla toho co sa nam prave hodi?


Jeden o koze a druhý o voze ... Nejde vůbec o dvojaký metr. Jde o to, že každá řeč se řídí určitými pravidly z toho důvodu, aby ti, když jí mluvíš, bylo rozuměno. Představ si, že by televizní noviny uváděli v nějakém zapadlém hanáckém dialektu (nic proti Hané, mám tam tetu, ale občas nerozumím tomu, co říká :D) nebo sis koupil noviny a redaktoři by psali "jak jim zobák narost". Myslím, že by sis moc nepočetl. A z reportáží bys měl taky prd. :-P
  • 0
Hlodat keše, to je moje ...

#13 TantalCZ

TantalCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 15:35

drobik> Nezlob se, ale pokud je někdo prase a naseká v jedné větě tolik hrubek jako slov, nemá raději psát vůbec. Já zase nerozumím programování webů a proto weby neprogramuji ;)
  • 0

#14 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 15:43

TantalCZ napsal/a:
drobik> Nezlob se, ale pokud je někdo prase a naseká v jedné větě tolik hrubek jako slov, nemá raději psát vůbec.

Jasne, chapem :) Takze vo vsetkych keskach, ktore maju anglicky preklad a nemaju ho z hladiska anglictiny gramaticky spravne, navrhujes ten preklad vymazat? :) Ved je gramaticky hrozny!!! :)
  • 0

#15 TantalCZ

TantalCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 15:52

To, že jsem napsal? :o
  • 0

#16 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 15:54

TantalCZ napsal/a:
To, že jsem napsal? :o


>Nezlob se, ale pokud je někdo prase a naseká v jedné větě tolik hrubek jako slov, nemá raději psát vůbec.

sa obavam ze ano :)
  • 0

#17 TantalCZ

TantalCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 16:04

Nerad bych tu rozebíral jak jsi přišel na ty anglické překlady a jejich mazání z mého maximálně stručného příspěvku. Ale myslel jsem tím jen fakt, že když už píši pro větší skupinu lidí, dám si záležet, aby to bylo srozumitelné a správné. Stejně jako si třeba matematik dává pozor na čísla (ne, opravdu nehodlám rušit kalkulačky, ani ty anglické) ;)
  • 0

#18 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 16:44

Teda jestli se naštvu, udělám mysterku z ČJ diktátu a budu se hóódně těšit na čas FTFkařů. A samozřejmě to bude bez Evince !!!
  • 0

#19 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 19:20

Uf čekal jsem kdy se to tu bude řešit. Jsem rad že mezi sebou máme samé lidičky co se vyloženě můžou pominout když někdo neumí správně česky. Buďte tolerantní a nerozebírejte něco za co ten dotyčný ani nemůže.Ubližujete tu víc než si dokážete představit.
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#20 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 23:58

Tohle už je fakt celkem OT.... :|
  • 0
Proud user of GeoGet 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama