Přejít na obsah


Fotka

Výměna CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
299 odpovědí na toto téma

#21 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 17:27

Také nabízím výměnu CWG svého + pár kousků se stále měnících. Domluva nejlépe mailem: jana@zegga.cz ;)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#22 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2008 - 21:07

Pridavam se k vymene... s par lidma uz jsme postou smenili... takze jestli mate nekdo zajem, take se ozvete... Mam k dispozici i kolegyne z prace - PolarAnimals
  • 0

#23 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 0:40

lidičkýýý!!! já bych měnil až vymnil :( ale bohužel nemám ještě svoje CWG.. s MeeKeem jsem měnil jen co sem měl navíc z nějakých eventů... takže až budu mít svoje, tsk sem dám vědět.. a měnit budu rád :) díky moc a omlouvám se ;)
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#24 swoop.name

swoop.name

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 14:20

Taky CWGcko rad vymenim. Pripadni zajemci se muzou prihlasit na eventech KGB nebo s sebou noste kolečko na výměnu při kešování po Brně :) Poštou neposílám.
  • 0

#25 Katchi + Alf

Katchi + Alf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2008 - 10:53

Přátelé, kamarádi B) všem zúčastněným děkuji za výměnu, dnes na mě čekaly CWG doma, tudíž jsem měla druhého Jěžíška :P Hlásím, že dorazily kolečka od: JohnyLewis, Pistafista, Vodnik60team, rsc, Zegga, Marty206, baron, meekee, znackarml, JaVla, D@ewo (poradi podle otvirani obalek :D ), tudíž těmto uživatelům dnes odesílám (dřív to bohužel nešlo) a ještě posílám pro RaptorTeam a xeri. Pokud bude chtít měnit někdo další, tak můžeme, pište na email. Ještě jednou díky všem. Katchi
  • 0
"Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod."

#26 marty206

marty206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2008 - 11:20

Také hlásím, že jsem ve schránce našel: Znackarml,pospecom,Baron12,Big737,Zdejve a Pistafista. Všem děkuji za spolupráci a pokud ještě nedorazily moje tak se nestrachujte. Všem co jsem psal jsem CWG odeslal.
  • 0

#27 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2008 - 21:56

Ahojky, i nám už přišli CWG! Moc a moc děkujeme všem co si s námi CWG vyměnili. Zatím nám přišli CWG od : JaVla, Pistafista, Marty206 a od znackarml. :D
  • 0
Hledejte a najdete!

#28 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2009 - 10:53

Tak hlásím další zásilky co došli: xeri, johnylewis, raptor team, junet, katchi+alf, rsc_cz, pezik1. Opravdu moc všem děujeme! Kdo má zájem ještě o výměnu CWG tak pište! :)
  • 0
Hledejte a najdete!

#29 ssamson

ssamson

    ssamson

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2009 - 12:13

AHoj lidičky kdo by měl zájem o moje CWG, tak se nebráním výměnit. STačí se ozvat na profil a domluvíme. :)
  • 0

#30 standa team

standa team

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2009 - 13:01

Také se přidáváme do řad zájemců o výměnu CWG. V katalogu jsme pod číslem 532. Pokud budete mít zájem o výměnu, prosím ozvěte se přes profil, rádi co nejvíce rozšíříme naši sbírku. :) Díky. ST&AN&DA team
  • 0

#31 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 214 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2009 - 16:40

i ja se pripojuji. rad vymenim sve CWG, pripadne tu mam jedno, ktere mam 2x, tj navic, cambis
  • 0

#32 M@x

M@x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2009 - 19:51

Taky se hlásím do akce "Kulový blesk"
  • 0
M@x

"keep smiling!"

#33 Ludvajs64

Ludvajs64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2009 - 21:00

Budeme podporovat nenažranou českou poštu nebo se sejdeme u hezké kešky v přírodě?
  • 0

#34 mekeke

mekeke

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2009 - 21:53

Taky se pripojuju k vymene.
  • 0

#35 hradnik

hradnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2009 - 23:46

Ono sehnat CWG v keši je dost nemožné. Je to asi nejžádanější "trade" a když už člověk jede kešovat dál od domova, tak spíš kouká na to, aby kešoval, než aby hledal CWG v lozích. Takže já osobně klidně dám pár korun poště, hlavně my jsme se domluvili a posíláme 8 ks v jedné obálce, takže když se podělíme o náklady, tak je to téměř zanedbatelná částka a příjemce dostane za svoji investici také 8 kousků, tudíž o nějaké podpoře pošty bych ani nemluvil (já osobně spíš nesnáším SMS přání na Vánoce a nový rok, to je vyhazování pěněz a krmení operátorů).

Takže zatím proběhlo pár výměn a myslím že ke vzájemné spokojenosti, proto opakuji:

Vyměním CWG Hradník, Lonos, čambis, Hrochos, Hrochos children, Zue, basti team, JohnnyM.

Prosím pro kontakt používejte spíše e-mail, než soukromou zprávu na gc.cz.


  • 0

#36 Vitásek-10379

Vitásek-10379

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 11:25

Tak já se tedy taky připisuji do seznamu,pokud by byl zájem o výměnu :P
  • 0
VitáSek Oregon 550 , Oregon 300 , Nuvi 760 , GPSMAP 278 C
...jedině geocaching , yachting , čtyřkolky a motorky :-)...

#37 TOREX

TOREX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 18:05

Jak tak koukám poptávka i nabídka je. Ja řeším výměny pravidelně na eventech. Robotci vyrazí do davu a zy chvíli maji plnou hrst nových CWG. Je to jednoduché - každý ma svou verzi CWG v katalogu a tak se vesele mění. Už jsem dokonce měl v umyslu usořádat event, kde by hlavní slovo mělo CWG. Ještě jsem to nezavrhl a myšlenku jen rozšířil o CWG + robotci. A to mam ještě par nápadů v rukávu. Ale neni kam spěchat. To přijde ..takže zatim vymyšlejte motivy a nechejte si vyrobit své CWG

Přiložené miniatury

  • gc-karticka-1a_1.jpg

  • 0
Geocaching je hra.........

#38 xeri

xeri

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 13:32

Ahoj lidi, me taky potesi kazde nove CWG at uz je najdu v kesi, vymenim na eventu anebo postou. Takze pokud jste na tom stejne jako ja, muzeme vymenit.
  • 0

#39 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 16:35

Také jsme k vánocům dostaly CWG rádi vyměníme i poštou ;) Zkusím pár vás tady zkontaktovat přez profily B)
  • 0

#40 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 18:45

Ahojky, rádi bychom se přdali k výměně CWG a rozšířili tak naší sbírku. Pokud budete mít někdo zájem s námi vyměnit CWG poštou nebo osobně, kontaktujte nás na honza-pavla@email.cz Přejeme všem hodně nalezených kešek v roce 2009 :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama