Přejít na obsah


Fotka

Výměna CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
299 odpovědí na toto téma

#41 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 20:22

TOREX napsal/a:
... na eventech. Robotci vyrazí do davu a za chvíli maji plnou hrst nových CWG. ...

Tak to znam, moje georobotka se na eventu opravdu činila!:P

Presto se take pripojuji k akci vymena i postou, kdo ma zajem o nase CWG - necht nas kontaktuje na: bafteam(et)geocaching.cz! ;)
  • 0

#42 Dommi

Dommi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2009 - 10:11

Tak já bych se také zařadila mezi kačery ochotné vyměnit si CWG poštou. Kontaktujte mě v případě zájmu přes profil B)
  • 0

#43 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2009 - 22:23

Co bylo domluveno jsem včera a dnes odeslala, dnes mi dorazily kolečka od Marty206, ST&AN&DA team a Endici. Osobně až pod nos mi dovezl Hradník hromádku osmi kousků a Pistafista své kolečko s pokladem ve formě startovacích kabelů k tomu. Ještě jednou děkuji.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#44 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 13:20

Dnes ná přišli CWG od honza-pavla, Vításek, guho team, washa4, těmto posílám přednostně. Přišlo mi CWG raptor team, ale ted nevím k jaké adrese si jej přiřadit :-( Na poštu jdu mimo těch nahoře ještě s CWG pro safir, javla team, endíky, pezik1, standa team. Kdo nám tedy poslal CWG raptor team?
  • 0

#45 Safir

Safir

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 19:47

Zítra odesílám svoje CWG následujícím kešerům : znackar ml, meekee, rsc_cz, marty 206 a Katchi+Alf. Trochu se to protáhlo, protože jsem nějak neměl doma obálky. Už je vše napraveno. Další pošlu následně.
  • 0

#46 pitovo

pitovo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 0:51

vážení spolupáchatelé, jiz brzy, jiz brzy :-D
  • 0

#47 Luckyn

Luckyn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 9:51

Také se přidávám k výměně CWG, kdo máte zájem ozvěte se... :)
  • 0

#48 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 22:16

Uf, to je ale úřad, aby v tom nebyl hokej!!!! :o
Ale zatím zvládám, rozesílám, dostávám, je to super! Pekne se mi to množí....
Dneska jsem byla u KAVALÍRA, má už pěknou bednu CWGček, které vypálil. Tak jsme chvilku pokecali. Pěju na něj opravdu chválu, vybírá dokonce všechna kolečka tak, aby na nich nebyly ani suky - a je fakt, všechna (z mé kopy nových CWG) jsou prvotřídní. Můžu tuto firmu jen doporučit: http://www.gravirova.../vyroba-cwg.php!!!
Obávám se, že na jeho sbírku hned tak někdo mít nebude :(:(:P
  • 0

#49 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 22:22

BAFteam napsal/a:
Uf, to je ale úřad, aby v tom nebyl hokej!!!! :o
Ale zatím zvládám, rozesílám, dostávám, je to super! Pekne se mi to množí....
Dneska jsem byla u KAVALÍRA, má už pěknou bednu CWGček, které vypálil. Tak jsme chvilku pokecali. Pěju na něj opravdu chválu, vybírá dokonce všechna kolečka tak, aby na nich nebyly ani suky - a je fakt, všechna (z mé kopy nových CWG) jsou prvotřídní. Můžu tuto firmu jen doporučit: http://www.gravirova.../vyroba-cwg.php!!!
Obávám se, že na jeho sbírku hned tak někdo mít nebude :(:(:P


mam u nej uz 2. objednavku... jen mi ji ted dost zdrzujou... :(
V pondeli 5. mi slibili, ze to odeslou, 7. mi tvrdili, ze je to od 6. na ceste a dnes 8. mi rekli, ze to odeslali 7. ... takze doufam, ze to opravdu dorazi... ;)
Protoze me uz ty moje dochazi... ;)
uz jsme totiz s PolarAnimals davali do posty dalsich 18 obalek s nasima CWGckama... :)
Takze pri tehle akci kulovy blesk nam mizi pekne rychle.. ;)
  • 0

#50 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2009 - 22:43

MildaPajda napsal/a:
mam u nej uz 2. objednavku... jen mi ji ted dost zdrzujou... :(
V pondeli 5. mi slibili, ze to odeslou, 7. mi tvrdili, ze je to od 6. na ceste a dnes 8. mi rekli, ze to odeslali 7. ... takze doufam, ze to opravdu dorazi... ;)


To je fakt, ale prý je teď totálně zavalenej. Měl je tam pěkně vyskládaný pro poslání, tak Ti snad brzy dorazí. To víš, vánoční akcička - pár zdarma, neplatíš dopravu a kvalitka - to všude nenajdeš. Měla jsem je tam taky objednaný od poloviny XII. (taky už 2.várku), ale nebyla jsem až tak "vybraná", teď až docházely, ale dnes natankováno :P
  • 0

#51 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2009 - 16:40

ufff...
odeslano pro:

Baron12
Zdejve
Big737
dommi
Katchi + Alf
Vodnik60
zegga
MiKa
Safir
Endici
Mortticia
BafTeam
pistafista
ssamson
standa team
M@x
meekee
Vitasek
Torex
honza-pavla
RaptorTeam
washa4


tem, co jsme se domluvili na vice kusech jsem to snad nepoplet... tak se mi ozvete SZ, ze to dorazilo ok...

nekdo dalsi na vymenu?
... uz jsem zavedl poradnik, vsechno mam v excelu, adresy z wordu tisknu rovnou na etikety... jinak uz bych z toho zesilel... ;)

preju hezky vikend.. :)
M.
  • 0

#52 hradnik

hradnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2009 - 22:43

Také bych chtěl poděkovat všem, kdo se zúčastnil "našeho" kulového blesku: rsc_cz;Katchi+alf;znackarml;pospecom;junet;javla;xeri;pista fista;marty206;d@ewo;guho;washa;Vodnik60;ST&AN&DA;ssamson;zega;onion;endici;a+t;honza-pavla.
Jak píše Milda, taky mám excel i se vzorečkama, páč měním pro 8 lidí najednou a od každýho mám jinej počet a tak se mi to různě odečítá a přičítá...ale zatím i po 20-ti směně to stále souhlasí.

Takže shrnuto a podtrženo. Kdo by měl ještě zájem...
Hradnik, Lonos, basti team, Zue, JohnnyM., Hrochos, Hrochos children, čambis, a za jedno poštovné i mildapajda....přes mail hradnik@seznam.cz

  • 0

#53 TOREX

TOREX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2009 - 22:44

Ahoj lidi. Teda povím vám bacha ne Českou poštu. Zatim co Katchi by už mohla moje CWG držet v těchto minutách v packách, tak mildapajda ještě pořád čeká. V pondělí jsem zabalil CWG do obálky a povím vám - prostě na tu poštu neni vůbec spoleh. Dneska jsem koukal do kapsy od bundy a ta obalka s CWG tam pořád je !!!! Tak snad v pondělí odejdou :-) Omluva za zpoždění sorry
  • 0
Geocaching je hra.........

#54 TOREX

TOREX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2009 - 23:02

Nechtěl by někdo uspořádat CWG event ? Ja osobně jsem ochoten přispět CWG programem pro georobotky. Hlavní téma eventu - CWG Kde pálit- určitě by pozvání přijal i nejeden zhotovitel. Kam uložit - výrobců desek pro uložení je taky pár, určitě by ke slovu přišla i výměna, a eventí CWG by mohla být stylově uložena k vyzvednutí v okolních keších. Taky se mi jeví ideální uvedeni prvniho CWG geocoinu - limitované edice geocoinu ( tedy železného) s grafikou těch načich českých cévégéček. koneckonců proč vymejšlet něco nového jako námět pro Geocoin když jej mame již vymyšlený ? Prostě takové české železné CéWéGé .-)
  • 0
Geocaching je hra.........

#55 Katchi + Alf

Katchi + Alf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2009 - 7:31

TOREX napsal/a:
Ahoj lidi. Teda povím vám bacha ne Českou poštu. Zatim co Katchi by už mohla moje CWG držet v těchto minutách v packách, tak mildapajda ještě pořád čeká. V pondělí jsem zabalil CWG do obálky a povím vám - prostě na tu poštu neni vůbec spoleh. Dneska jsem koukal do kapsy od bundy a ta obalka s CWG tam pořád je !!!! Tak snad v pondělí odejdou :-) Omluva za zpoždění sorry


JJ mě už dorazily ;) já budu odesílat v pondělí, dřív to nešlo pro nedostatek potřebných kousků :|
  • 0
"Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod."

#56 znackarml

znackarml

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2009 - 8:28

Výměna probíhá skvěle, sbírka se rozrůstá. V pátek přišla další várka od Kavalíra takže bude dál co měnit :). Poslat můžeme i CWG našeho kamaráda Pospecoma.
  • 0

#57 pospecom

pospecom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2009 - 9:08

Souhlasím se Znackarem, výměna opravdu probíhá skvěle. Ale hlavně musím poděkovat jeho hodné manželce Marcelce, že se stará i moje CWG. Takže kdo má zájem o mé "dřevěné kolečka", tak už ví na koho se obrátit... ;):D Samozřejmě že můžete kontaktovat i mě.
  • 0

#58 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 11:45

Hola, hola... tak hlasim, ze uz jsme s PolarAnimalskou 100% naplnili slibene zasilky, ale jeste se nam vse nevratilo... ;) Co dalsi vymeny!? Prida se nekdo? ... ;) Kdyby mel nekdo zajem, ozvete se!.. :) Diky! Milda
  • 0

#59 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 12:19

Ja mam svych CWGcek taky jeste spoustu --> muzu menit
  • 0

#60 mekeke

mekeke

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2009 - 17:00

Dnes mi přišly CWG od MildaPajdy a Polar animals.Nechávám si přidělávat dalši CWG takže až budou ráad vyměním.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama