Přejít na obsah


Fotka

Bakalářská práce na téma Geocaching - uzavřeno - děkuji za odeslané dotazníky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
145 odpovědí na toto téma

#21 Alleekatze

Alleekatze

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 19:28

To Citecka: na které škole to Ihuj dělá?
  • 0

#22 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 19:37

Vyplněno a odesláno B)
  • 0

#23 apriliaf1

apriliaf1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 19:42

Máš to tam. Držim palce at to u statnic klapne
  • 0

#24 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 19:50

Tak odesláno B) Je ale vidět, že geocaching zasahuje do všech oblastí našeho života. Snad nezačnou budovat cestovní kanceláře speciální kešky ve svých resortech :@
  • 0

#25 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 20:30

Také jsme odeslali vyplněný dotazník. ;)
  • 0
Hledejte a najdete!

#26 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 20:33

sobikovi napsal/a:
Tak odesláno B) Je ale vidět, že geocaching zasahuje do všech oblastí našeho života. Snad nezačnou budovat cestovní kanceláře speciální kešky ve svých resortech :@

Napriklad v rozcestniku medii co jsem tu nekde nasel bylo hodne medializovano, ze keska (multina), ktera predstavuje cely Vsetin byla vytvorena za podpory mistniho oficalniho informacniho centra...
  • 0

#27 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 20:52

martinek napsal/a:
Uff, uz to bylo v Tv, nejruznejsim tisku a uz i bakalarka?:oCo bude dal?Speje to ani nevim kam:(


Ale prosimte neres to, neber geocaching jako nejakou tajnou vysadu a nebude te to rozcilovat. Je to na netu, v tv? Tak je to vsude, bakalarka uz tomu "nepomuze". Radeji jdi na kes a nedumej nad tim. :o)
  • 0
Není keš jako keš...

#28 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 20:57

Alleekatze napsal/a:
Zdravím na tomto fóru,

manželka píše bakalářskou práci na téma Geocaching - nová forma cestovního ruchu. Proto bych vás všechny chtěl touto formou poprosit o pomoc.
...

Díky předem za každý vyplněný dotazník.


Hele, co takhle misto stahovani a odesilani to udelat on-line?
http://www.vyplnto.cz/

Kdyz jsem kdysi delal anketu na seminarku Krokodylkovi, tak jsme ziskali nejvic hlasu prave pres web (radove tisicovku), behem sibenicniho tydne, ucitelka (a vsichni ostatni) koukali, kolik hlasu se povedlo sehnat. :o) Rozhodne lepsi nez posilat sem a tam soubory a bez prace, vse se automaticky vyhodnocovalo. Dnes uz to programovat nikdo nemusi, staci vedet odkaz vyse. :o)
  • 0
Není keš jako keš...

#29 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 21:00

Na rapidshare se nedostanu, takže až to bude online, rád pomohu.
  • 0

#30 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 21:07

Radimecek napsal/a:
...
Kdyz jsem kdysi delal anketu na seminarku Krokodylkovi, tak jsme ziskali nejvic hlasu prave pres web (radove tisicovku), behem sibenicniho tydne, ucitelka (a vsichni ostatni) koukali, kolik hlasu se povedlo sehnat. :o) Rozhodne lepsi nez posilat sem a tam soubory a bez prace, vse se automaticky vyhodnocovalo. Dnes uz to programovat nikdo nemusi, staci vedet odkaz vyse. :o)


Kurna, vzdycky mi to smajly :-) prevede na :-O kdyz dam kulaty nos. :-D To je diskriminace! :-D
  • 0
Není keš jako keš...

#31 TerezaK

TerezaK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 21:14

Vyplněno, odesláno :)
  • 0

#32 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 21:22

Tak odeslano. BTW: Az ted jsem si vsimnul, ze uz nekdo web vyplnto zminil, no ale na doporuceni to nic nemeni. :o) Tech 500 odpovedi pak bude hned!
  • 0
Není keš jako keš...

#33 batocache

batocache

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 21:27

Zajimave.. mne bylo na jedne prirodovedecke fakulte tema zamitnuto z duvodu nedostatku relevantnich zdroju....:) ..a to se prace nemela tykat pouze GC, ale ekoturistiky (o niz jsem psala BP) a dalsich typu alternativniho "turismu".. Ale ta cast o GC proste nejak nepripadala v uvahu.. Zajimava by kazdopadne byla nejaka BP/DP o GC psana geoinformatikem... Az bude dotaznik na vyplnto (nebo nekde online), vyplnim:)
  • 0

#34 Biegl

Biegl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 21:31

Já momentálně sedím nad svojí bakalářkou, ale takové krásné téma pro ni mě nenapadlo :-/ Přitom to můj studijní obor teoreticky dovoluje. Jinak se řadím k těm, kteří čekají na online dotazník ;)
  • 0

#35 hrasek

hrasek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 21:48

Napsat něco o geocachingu mi příjde hodné tak nějaké seminární práce na střední škole. Docela se divím že to někdo uzná jako bakalářku. Jo psát třeba program typu pomocník pro geocaching (např. MoZiGo) a o tom pak bakalářku to jejiná. Ale netvrďte mi že stačí zpracovat dotazníky a pak napsat nějaké bláboly okolo. Vlastní přínos takové práce je pak co?
  • 0

#36 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 22:03

Taky si počkám na online dotazník. Rapid shire je pro mě takřka nedostupný, jelikož připojení sdílíme cca na 5 počítačích. Doufám, že alespoň některé zajímavé pasáže z té práce si potom budeme moci přečíst! Nevím jak ostatní, ale mě by to docela zajímalo.
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#37 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 736 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 23:02

Ty formuláře jsou tak malé, že to není problém dát sem jako přílohu
  • 0

#38 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 23:14

Tak jsem taky rozšířil řady respondentů.


hrasek napsal/a:
Jo psát třeba program typu pomocník pro geocaching (např. MoZiGo) a o tom pak bakalářku to jejiná. Ale netvrďte mi že stačí zpracovat dotazníky a pak napsat nějaké bláboly okolo. Vlastní přínos takové práce je pak co?


Nejsou všechny VŠ obory jen o programování a technice;)
Některé jsou víc o rozboru těch blábolů okolo.
Přínos je takový, že nastíní možné využití geocachingu pro propagaci turistických cílů a stimulaci cestovního ruchu.
  • 0

#39 Alleekatze

Alleekatze

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2009 - 7:25

hrasek napsal/a:
Napsat něco o geocachingu mi příjde hodné tak nějaké seminární práce na střední škole. Docela se divím že to někdo uzná jako bakalářku. Jo psát třeba program typu pomocník pro geocaching (např. MoZiGo) a o tom pak bakalářku to jejiná. Ale netvrďte mi že stačí zpracovat dotazníky a pak napsat nějaké bláboly okolo. Vlastní přínos takové práce je pak co?


No vzhledem k tomu,že se jedná o práci na ekonomickou fakultu, tak se jedná o zaměření ns ekonomický přínos. Proto jsou tam otázky na výdaje okolo vstupného, ubytování, dopravy. Technické věci kolem geocachingu či historie nejsou tématem. Cílem je dokázat, že i nové netradiční formy cestovního ruchu jsou významné a podílí se i jako tradiční formy CR na HDP země. ;)
  • 0

#40 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2009 - 9:42

Vyplneno a odeslano. Docela by mne zajimal nejaky vysledek z teto akce.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama