Přejít na obsah


Fotka

Olympijské hry


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2004 - 22:26

Jak asi zaznamenali i ti, kteří si na sport příliš nepotrpí, za několik dní (13.8.) vypuknou v Řecku jakési velkoformátové portovní události. Po dobu jejich konání, to jest zhruba ve druhé polovině srpna budu pravděpodobně každou volnou chvilku trávit u TV a videa, neb jsem nadšeným příznivcem zejména atletiky. V důsledku toho bude v uvedené době moje aktivní zapojení na poli geocachingovém minimální, omezené nanejvýš na mou domovskou oblast. Omlouvám se a doufám, že to v září opět budeme moci roztočit. Chystá se někdo ze ctěných kolegů k podobnému výpadku?
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2004 - 22:37

Jak asi zaznamenali i ti, kteří si na sport příliš nepotrpí, za několik dní (13.8.) vypuknou v Řecku jakési velkoformátové portovní události. Po dobu jejich konání, to jest zhruba ve druhé polovině srpna budu pravděpodobně každou volnou chvilku trávit u TV a videa, neb jsem nadšeným příznivcem zejména atletiky. V důsledku toho bude v uvedené době moje aktivní zapojení na poli geocachingovém minimální, omezené nanejvýš na mou domovskou oblast. Omlouvám se a doufám, že to v září opět budeme moci roztočit. Chystá se někdo ze ctěných kolegů k podobnému výpadku?

Ja na tyhle zimni sporty nejak nejsem :-)))
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2004 - 0:39

No, vzhledem k tomu ze na me vysla dovolena v tomto terminu, tak olympiadu u me vyhrava rychlochuze a cyklistika = geocaching :))
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2004 - 10:57

holt, sport mam rad, ale zrovna budeme na Jizde starou 1203 po Juznych Cechach - planujeme aj zalozenie niekolkych cache, ak to vyjde. Ale cosi v tej malej ciernobielej telebedni stihnem pozriet, akurat mam problem rozoznavat farby dresov a tak fandim kazdemu :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama