Přejít na obsah


Fotka

Zobrazení mapy u TB


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 MausX

MausX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 15:29

Zdravím ve spolek, nedávno jsme do světa vypustili náš uplně první TB a chtěli jsme sledovat kudma putuje. Všimli jsme si že na profilu od jakehokoliv TB je možnost zobrazit mapu aktuálního výskytu i se vzdáleností kterou urazilo. Jenže u našeho TB se žáden odkaz na takovouto mapu nezobrazuje. Vyřešil jsem to manuálně tedy vložil pouze odkaz pomocí kterého se dá mapa zobrazir, ale toto řešení je takové no, dost o ničem, nehledě na to že vzdálenost se nezobrazuje. A tek tedy k tomu dotazu. Musíme někde něco zapnout, aby se nám mapa zobrazila i se vzdáleností, nebo se tento odkaz časem sám zobrazí. Díky.
  • 0

#2 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 15:45

Ta mapa je pod klikem, pod naběhanými kilometry - teď jen hádám, ale: poslední dobou se prý něco potento v databázi a kilometry se nepočítají. Třeba je tam vůbec nemáte??? Náš TB zase skočil do ještě nepublikované keše a na mapě hup, a prej je v Lybii. Naráz 2000 km navíc. Po publikaci té keše "skočil" z Lybie do té správné keše (téhož jména)ú, ale ta Lybie už na trase zůstala :D a km se ovšem podruhé už NEpřičetly .. prostě to blbne. Ale třeba to s tím souvislost nemá. Řeší se to již v jednom threadu tady, prej už ta situace jednou byla a gs to časem opravil.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#3 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 15:58

MausX napsal/a:
Zdravím ve spolek, nedávno jsme do světa vypustili náš uplně první TB ...


Kdyby sis tu v nastavení vyplnil svůj profil na GC.com nebo sem aspoň hodil link na konkrétní TB, uštřil bys mi asi 15 klinutí ;)

jedná se o tenhle TB http://www.geocachin...aspx?id=1766536

Na tvojí otázku odpověď neznám, ale do té doby, než jsem si přečetl dotaz jsem si nikdy nevšiml, že u jiných TB odkaz na mapu je :D, vždycky jsem si to nechal zobrazovat v Google Earth ... Tak snad se to (nejlépe samo ;) ) časem vyřeší. Štastnou cestu vašemu TB...
  • 0

#4 MausX

MausX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 16:03

HuntBehind napsal/a:

Kdyby sis tu v nastavení vyplnil svůj profil na GC.com nebo sem aspoň hodil link na konkrétní TB, uštřil bys mi asi 15 klinutí ;)


Ahoj, tak za ten odkaz se omlouvám ;), jinak ano jde o tento TB. No snad to teda naskočí sám, jinak tam budu muset nechat ten mnou vytvořený. :)
  • 0

#5 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 17:15

MausX napsal/a:
Ahoj, tak za ten odkaz se omlouvám ;), jinak ano jde o tento TB. No snad to teda naskočí sám, jinak tam budu muset nechat ten mnou vytvořený. :)


Tak jsem se podíval k sobě http://www.geocachin...aspx?id=1242916 a tlačítko tam mám samo od sebe a je mi k ničemu, tak jestli bys ho chtěl, můžu ti ho dát. Zajímavý jev ... ale třeba se to samo spraví.
  • 0

#6 MausX

MausX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 18:04

zlicinaci napsal/a:
Tak jsem se podíval k sobě http://www.geocachin...aspx?id=1242916 a tlačítko tam mám samo od sebe a je mi k ničemu, tak jestli bys ho chtěl, můžu ti ho dát. Zajímavý jev ... ale třeba se to samo spraví.


:D:D:D tak to je ovšem super nabídka, díky moc, ale nemůžu tě takhle ochudit. Já si teda počkám. ;)
  • 0

#7 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 18:59

Hmm me to take u noveho coinu co cestuje nenaskocilo :o(( Musim pouzivat google earth, abych si zobrazil cesticku. JInak je ted GC.com v maintance, takze trebas to zrovna spravuji :o)
  • 0

#8 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 20:08

Když se podíváš na zdrojový kod stranky (nějaké kde ta mapa je), najdeš tam řádek s View Map, odkazuje se na ID (ten si zjistíš na své stránce třeba podle hodnoty u galerie) - takže co si to doplnit do kodu sám, než to opravěj? nefungovalo by to? -- nebo v listingu tyhle tagy nejsou povolený?
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#9 MausX

MausX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 20:14

Citecka napsal/a:
Když se podíváš na zdrojový kod stranky (nějaké kde ta mapa je), najdeš tam řádek s View Map, odkazuje se na ID (ten si zjistíš na své stránce třeba podle hodnoty u galerie) - takže co si to doplnit do kodu sám, než to opravěj? nefungovalo by to?

-- nebo v listingu tyhle tagy nejsou povolený?


Právě takto jsem to vyřešil já, ale beru to pouze jako prozatimní řešení a jenom doufám že to naskočí samo. Takže asi to opravdu bude chyba na straně serveru.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama