Přejít na obsah


Fotka

Praha - Stvanice a okolí do 5.IV.09


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 13:18

Dnes ráno jsem měl v plánu zkontrolovat svoji cache na Stvanici - United Islands of Prague No.5 GCRG6Y a se zlou jsem se potázal. Hned za viaduktem jsem byl odchycen černokombinézníky "Pomáhat a chránit", tedy cajty, důkladně perlustrován a vyslechnut co že tam jdu dělat... V Hiltonu bude bydlet Obama Obamovič a tak už dnes všichni šílí. Hledání cache by tedy bylo pravděpodobně docela šílenost. Cache jsem disabloval do příštího pondělí a tak prosím případné zájemnce o odlovení o trpělivost. To se bude týkat asi všech keší v okolí Hiltonu, probíhají tam poměrně důkladné kontroly všeho... Takže pozor na Obamu :D:D
  • 0

#2 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 13:26

no to je pekny... obama si ji vyhlidl jako pohodovou popracovni a ty mu ji disablujes. vis jak se chudak tesil, ze si zprijemni ten nudnej pracovni vyjezd... ted aby si cacheplan sestavoval znovu :D
  • 0

#3 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 13:27

Tuhle hru máme jestli se nemýlím jako bonbonek od amíků... Kruci kde je ten držkující smajlík :D
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#4 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 13:45

Dorcadion napsal/a:
Cache jsem disabloval do příštího pondělí a tak prosím případné zájemnce o odlovení o trpělivost. To se bude týkat asi všech keší v okolí Hiltonu, probíhají tam poměrně důkladné kontroly všeho... Takže pozor na Obamu :D:D

To jsme presne rikali o keskach okolo Hradu
  • 0
Kazda keska se da zdolat v sukni, ale roky dokazovani jsou pryc.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama