Přejít na obsah


Fotka

Hledám dva zkušené, komunikativní, anglicky hovořící geocacher na 21. 4.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#1 Darina

Darina

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 15:19

Hledáme dva zkušené, komunikativní, anglicky hovořící geocachery starší 20 let pro účast na teambuildingu ve stylu geocachingu příští úterý 21. 4. od 08:00 do 14:00 v Telči. Aktivita je předem připravená, trasy vytyčené, body zaměřené. Potřebujem profi geocachery jako průvodce dvou teamů, složených z vysokého managementu velké společnosti. Vyžadujeme 100% spolehlivost. Finanční odměna 1.500,- kč/os + úhrada nákladů za dopravu. V případě Vašeho zájmu prosím kdykoli volejte na 602/661 227.
  • 0

#2 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 15:23

Tak to je pesek, zrovna na tohle bych se hodil, neb kazdy den minimalne 4 hodiny mluvim s nejakym anglicky mluvicim člověkem po telefonu nebo v praci, asi bysme si rozumeli, ale nemám zrovna čas, musim být v práci. BTW ta odmena je za co, prece geocaching je neziskový sport a proto pokud si někdo vezme nějakou odmenu, mel by ji použít na nákup potřeb pro geocaching a založit nejakou dobrou cache s darama pro FTF o kterých se nám normálním basic memberum muze jenom zdát.
  • 0
Dartanan

#3 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 16:24

ta odmena je treba za tvuj cas...;) nebot cas jsou penize. ja si bohuzel netroufam tvrdit, ze umim skvele anglicky. ale jinak bych pozadavky splnovala
  • 0
Kazda keska se da zdolat v sukni, ale roky dokazovani jsou pryc.

#4 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 18:16

Dartanan napsal/a:
Tak to je pesek, zrovna na tohle bych se hodil, neb kazdy den minimalne 4 hodiny mluvim s nejakym anglicky mluvicim člověkem po telefonu nebo v praci, asi bysme si rozumeli, ale nemám zrovna čas, musim být v práci. BTW ta odmena je za co, prece geocaching je neziskový sport a proto pokud si někdo vezme nějakou odmenu, mel by ji použít na nákup potřeb pro geocaching a založit nejakou dobrou cache s darama pro FTF o kterých se nám normálním basic memberum muze jenom zdát.


Myslím, že tady jseš trošku mimo - sice geocaching je neziskový sport (fakt nám ještě nikdo za ty body neplatí), ale pokud někdo shání někoho, aby se zúčastnil teambuildingu a tam s něčím pomáhal, tak je to brigáda jako každá jiná - a za práci se snad platí.

Nabídka lákavá, ale pro mě nereálná - sorry. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#5 Safir

Safir

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 20:38

Dle mého názoru je toto špatně. To není geocaching.
  • 0

#6 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 20:42

Tady taky nikdo nerika, ze jde o geocaching.

...na teambuildingu ve stylu geocachingu...


  • 0

#7 lu©ky

lu©ky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 21:35

Nejsem schopen odhadnout, jak jsem na tom s AJ, takže radši nic, ale asi to bude prima zábava :)
  • 0

#8 Thovt

Thovt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 4:44

Se nestačím divit :o
  • 0

#9 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 6:18

Hm, mě zase 1.500,- za to, se celej den tahat s namyšlenejma vocasama s top managementu, navíc s požadavky na perfektní angličtinu, nepřijde jako vůbec zajímavej výdělek... B)
  • 0

#10 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 6:46

Autacek napsal/a:
Hm, mě zase 1.500,- za to, se celej den tahat s namyšlenejma vocasama s top managementu, navíc s požadavky na perfektní angličtinu, nepřijde jako vůbec zajímavej výdělek... B)


Jo, to je presny - 1.500,- je pri takovych pozadavcich fakt hodne malo ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#11 Thovt

Thovt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 6:54

Tak mě napadlo, že stádo anglicky hovořících top managerů s GPS bude nenápadný jako sáňky v létě. :D Keše v Telči a okolí se mají na co těšit. Vidět to by byla docela hlína
  • 0

#12 Atip

Atip

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 6:55

Darina napsal/a:
Hledáme dva zkušené, komunikativní, anglicky hovořící geocachery starší 20 let pro účast na teambuildingu ve stylu geocachingu příští úterý 21. 4. od 08:00 do 14:00 v Telči. Aktivita je předem připravená, trasy vytyčené, body zaměřené. Potřebujem profi geocachery jako průvodce dvou teamů, složených z vysokého managementu velké společnosti. Vyžadujeme 100% spolehlivost. Finanční odměna 1.500,- kč/os + úhrada nákladů za dopravu. V případě Vašeho zájmu prosím kdykoli volejte na 602/661 227.


Budu profesionálním geocacherem, něco jako horský vůdce :D:D:D. Na takových akcích je většinou smutné to, že ty zúčastněné většinou ten pohyb po přírodě obtěžuje, ale třeba se pletu a budou se hrabat v hlíně a pod pařezama s úsměvem na tváři a o večerní občerstvené nebudou jevit zájem ;).

Kdyby to bylo každej den, tak se snad i anglicky naučím :).
  • 0

#13 kulhal

kulhal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 8:45

... Na takových akcích je většinou smutné to, že ty zúčastněné většinou ten pohyb po přírodě obtěžuje...

Já bych to neviděl tak pesimisticky. Pár "teambuildingů" jsem absolvoval, a v šedi pracovního života to vždycky byla příjemná změna. Navíc možnost pozorovat některé své kolegy mimo bezpečné kancelářské prostředí byla neocenitelná :).

Dle mého názoru je toto špatně. To není geocaching.

Ne, to není geocaching, a proto je všechno v pořádku. Hledají pár lidí schopných používat GPSku a pohybovat se v přírodě. Celkem logicky je hledají mezi geocachery. To je vše.

Docela by mě lákalo si to vyzkoušet, bohužel pohled do mého kalendáře na daný den mě vyvedl z pokušení. Škoda.
  • 0

#14 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 10:25

Thovt napsal/a:
Tak mě napadlo, že stádo anglicky hovořících top managerů s GPS bude nenápadný jako sáňky v létě. :D Keše v Telči a okolí se mají na co těšit. Vidět to by byla docela hlína


no vzhledem k tomu, ze ty skupinky nebudou mit nic spolecneho s kesema, natoz s jejich hledanim, je asi celkem fuk, jak budou napadny. kazdy se při chuzi prirodou podle gpsky hned nemusi maskovat jako rambo :D

co se tyce penez, tak 1500 pro člověka, co bere tricitku mesicne opravdu nebude lukrativni. ale řekl bych, student tyhle prachy asi za pulden hnedle nedostane :)

a ta perfektni anglictina, no myslim, ze z predpritomnych casu a frazovych sloves vas asi nikdo zkouset nebude ;), takze prijde mi, ze hlavni bude domluvit se, ne?
  • 0

#15 saiprs

saiprs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 10:26

Darina napsal/a:
Hledáme dva zkušené, komunikativní, anglicky hovořící geocachery starší 20 let pro účast na teambuildingu ve stylu geocachingu příští úterý 21. 4. od 08:00 do 14:00 v Telči. Aktivita je předem připravená, trasy vytyčené, body zaměřené. Potřebujem profi geocachery jako průvodce dvou teamů, složených z vysokého managementu velké společnosti. Vyžadujeme 100% spolehlivost. Finanční odměna 1.500,- kč/os + úhrada nákladů za dopravu. V případě Vašeho zájmu prosím kdykoli volejte na 602/661 227.





Neni na aprilovy zertiky trosku pozde??:D
  • 0
Saiprs-Pod vlivem GPS

Fotogalerie

Trojice

Na brdecku


#16 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 14:41

Autacek napsal/a:
Hm, mě zase 1.500,- za to, se celej den tahat s namyšlenejma vocasama s top managementu, navíc s požadavky na perfektní angličtinu, nepřijde jako vůbec zajímavej výdělek... B)


a) kde si cital poziadavky na perfektnu anglictinu?
B) odkial beries istotu, ze kazdy z top managementu je namysleny ocas?

To mi pride teda hodne proletarsky prizemne...
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#17 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 15:25

Saman napsal/a:

Autacek napsal/a:
Hm, mě zase 1.500,- za to, se celej den tahat s namyšlenejma vocasama z top managementu, navíc s požadavky na perfektní angličtinu, nepřijde jako vůbec zajímavej výdělek... B)


a) kde si cital poziadavky na perfektnu anglictinu?
b) odkial beries istotu, ze kazdy z top managementu je namysleny ocas?

To mi pride teda hodne proletarsky prizemne...


Samane, hovori ze me zkusennost...

a) mnohdy v ramci teambuildingu jdou na akce lidi, ktere vubec dana aktivita nezajima, proste treba jen jit musi, protoze je to "in", ci je to povinne (to je hodne casto pripad, kdy top management ma predstavu, ze jim budou podrizene ovecky delat spolecnost a ze z toho vsichni maji byt hrozne happy)
b) k lidem z top managementu, mnohym i v ramci takoveto aktivity z oci kouka, ze ty ses ten povl co po nich ma za par kacek i splachovat zachod, ostatne vyse nabizene odmeny tomu odpovida, a co se ti nelibi, vzdyt jsi za to prece placen.
c) k pozadavkum na anglictinu - soudim tak dle toho, ze pokud mas byt komunikativni, znamena to patre byt schopny anglicky plynule konverzovat na rozlicna temata, ne jenom stroze vysvetlit jak se chodi za sipkou a zadavaji souradnice do GPS..

Ale jiste ze to co pisi neplati obecne, jen rikam, s cim jsem se v praxi nejednou setkal. (at uz se jedna o klienty Uzij si to, Essence, Projekt Outdoor, Kudrna, Yellow Point a další..) - budiž vám tento soupis agentur k dobru pro zážitky :-)

A v neposledni rade, nejlepsi je, jak se tu stalo pravidlem, vzdycky nejaky takovy pozadavek nebo jinou perlu s bombastickou nabidkou, napise nekdo, kdo se tu v konferenci vyskytne prvni den....

No skoda ze se asopon nepopsalo, s cim se budou konkretne ti kravataci bavit :-)
  • 0

#18 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 15:38

no ja pisem preto, lebo mam skusenost z druhej strany, kedysi som sa trosku venoval teambuildingu a inym zalezitostiam zo strany poskytovatela - a neda sa to vzdy zovseobecnit... a btw viem cim sa budu bavit a keby som mal cas a nemal ortezu, tak tam skocim, bude to sranda podla mojho gusta :)
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#19 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 15:49

Autacku osobne si myslim, ze top manager je mnohem prijemnejsi nez nejaky stredni management. Protoze ti co jsou opravdu nahore to nehroti. Alespon pokud cerpam z osobni zkusenosti a spolecnosti T-Mobile Czech republic... Treba takovy Rakowski (obchodni reditel) ci Roland Mahler (generalni reditel) a Hlaveš (ředitel Útvaru rezidentního prodeje) je vyrazne v pohode. Zatimco jejich podrizeni v tom strednim pruhu jsou fakt hajzlici machrujici omezenou moci... Jak rikam, ja bych do toho sla, ale netroufam si postavit se pred bandu chlapu a neco jim vysvetlovat v AJ
  • 0
Kazda keska se da zdolat v sukni, ale roky dokazovani jsou pryc.

#20 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 17:07

Nechtěným důsledkem této akce bude, že top management po seznámení se s geocachingem a zjištění, že je to super zábava: 1) zakáže ve firemní proxy přístup na domény gc.com a gc.cz 2) ve firemních mobilech zruší přístup k datovým službám 3) nainstaluje obchodním zástupcům do aut GPS, bude analyzovat jejich tracklogy a následně klást zaměstnancům "hloupé" otázky ohledně jejich časoprostorového výskytu ...a ušetří spoustu peněz a pracovních míst :P Možná bych kvalifikačním přepokladům vyhovoval, pravděpodobně i část přítomných osobně znal, ale tuhle medvědí službu bych geocachingu ani podřízeným účastníků akce nemohl udělat ani za mnohonásobek. Dejte mi vědět, až to bude pro děti z děcáku a jedu zadarmo ;)
  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama