Přejít na obsah


Fotka

Hledá se Milan2 (s mým TB)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
12 odpovědí na toto téma

#1 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 14:40

Ahoj, pokud někdo znáte kačera s přezdívkou Milan2 http://www.geocachin...79-78fa954f3145, dejte prosím vědět jemu a mně, že by se měl ozvat.
Má totiž u sebe už přes měsíc můj [tb]TB2AF9B[/tb], na mail nereaguje. Zkusil jsem kontaktovat i kolegyni Nellli, se kterou často lovil. Taktéž žádná reakce, žádná odezva.
Pokud o nich někdo něco víte, napište.
Díky
  • 0

#2 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2009 - 17:04

opravdu nikdo?
  • 0

#3 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2009 - 22:06

V profilu má fotky, tak tu žádost sem hoď i s jeho fotkou. Mě také jeden "zodpovědný" kačer na mejly nereagoval a to jich bylo po dobu 14 dní tak 20 denně, ale když se zde na fóru objevila žádost i s jeho fotkou, tak se mi ozval druhý den a problém byl vyřešen.
  • 0

#4 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 6:33

Ruvit napsal/a:
V profilu má fotky, tak tu žádost sem hoď i s jeho fotkou.


Dobrý nápad, díky
  • 0

#5 Commanche77

Commanche77

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 11:03

znam ho velmi dobre.... zminim se mu, ale vic neudelam... Osobne taky nemam moc rad, kdyz me nekdo otravuje (nekdy i druhy den) kuli TB nebo GC...
  • 0

#6 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 13:04

Commanche77 napsal/a:
znam ho velmi dobre.... zminim se mu, ale vic neudelam... Osobne taky nemam moc rad, kdyz me nekdo otravuje (nekdy i druhy den) kuli TB nebo GC...

Díky.
Není to druhý den, ale už měsíc a týden, a to už nepovažuju za normální. Jak říká geowiki:

Platí pravidlo, že Travel bug můžete u sebe držet maximálně 14 dní, pak ho vložíte do cache nebo napíšete email majiteli o vašich plánech (např. za měsíc jedu do zahraničí, kde ho umístním do cache, atd.)


A nepovažuju to za otravování, že se snažím zkontaktovat jinými způsoby někoho, kdo ta pravidla nedodržuje, ani nenapíše, jestli má s TB nějaké plán, a ani neodpovídá na opakované e-maily.
  • 0

#7 Commanche77

Commanche77

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 13:53

Hm, jen jsem chtel pomoc, ne se dohadovat..... ale mlceti zlato... Kazdopadne vzkaz jsem predal...
  • 0

#8 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2009 - 14:00

Commanche77 napsal/a:
Hm, jen jsem chtel pomoc, ne se dohadovat..... ale mlceti zlato...

Promiň, já to nemyslel ve zlém, jen jsem z toho asi trochu otrávený. :)
Už mne to pátrání stálo kupu času, který jsem mohl věnovat něčemu příjemnějšímu. Chtěl jsem prostě říct, že jsem pro to udělal maximum. A rád bych, aby TB putoval, což je jeho hlavní účel. A dělal radost taky ostatním. :)
Sám se snažím udat nalezené GC a TB vždycky co nejdřív a taky přitom splnit eventuální úkol, přidat fotku a tak. Před týdnem jsem měl za dva dny v ruce 3 různé TB a všechny jsem obratem poslal dál. Jde to.
  • 0

#9 johny_r

johny_r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2009 - 14:30

Dovolím si přidat se do tohoto vlákna. Hledám uživatele Kaote (http://www.geocachin...03-5fdd3510da93), který vyzvedl můj coin a dosud nezalogoval ani to, že ho vyzvedl, natož, aby ho někam dal. Je to přes dva týdny. To, že ho vyzvedl jsem zjistil podle logbooku a přiznal to i on v prvním a jediném mailu, který mi poslal. Od té doby nereaguje. Přitom na gc.com je online skoro každý den. Pokud ho někdo znáte, připomeňte mu prosím, že slušný kačer se chová jinak.
  • 0
Qstarz BT-q1000x GPS modul/track logger, HTC Touch Pro2

#10 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2009 - 11:19

Můj TB [tb]TB2AF9B[/tb]je momentálně již zalogovaný v keši GC1GA64, tak doufám, že konečně začne pohybovat trochu rychleji. Děkuji všem, kteří pomohli při pátrání (a jsem rád, že jak Milan2, tak i Nellli jsou v pořádku, už jsem začínal mít o ně obavy) :)
  • 0

#11 johny_r

johny_r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2009 - 11:25

Můj už je taky na cestě.
  • 0
Qstarz BT-q1000x GPS modul/track logger, HTC Touch Pro2

#12 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2009 - 17:22

Momentálně mám 9 TB/GC a 5 z nich mají "kačeři" ve své /zřejmě trvalé/ úschově. Většinou přes měsíc. Na gc.com se sice přihlašují, ale na mail neodpoví. Zbývající tři TB/GC "leží" v nějaké keši, ale fyzicky tam nejsou. Takže už mi zbyl jen jeden TB na cestách. To je děs-už žádný nikam posílat nebudu. Mám dva nove GC doma, ale holt je budu nosit jen tak pro štěstí na eventy. Nepovažuju za otravování, když se po měsíci slušně zeptám, co s mým coinem hodlá ten dotyčný dělat. Ptám se slušně a vždycky koukám, jestli se loguje a hledá další keše. Všichni normálěn funguju, jen bohužel neumí uložit GC a ani odpovědět na mail.
  • 0

#13 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2009 - 6:26

Tak můj TB je zřejmě už konečně na světě a na cestě. Zamykám :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama