Přejít na obsah


Fotka

Ukázat či neukázat coin?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2009 - 11:45

Ahoj lidi, hledal jsem, ale nikde jsem nenašel odověď na otázku (předem se omlouvám jestli to tu někde je), zda není proti pravidlům ukázat nalezený COIN nebo TB jinému kačerovi (konkrétně kačerovi-kolegovi v zaměstnání) a dát mu tak možnost zalogovat si ho jako DISCOVERED IT. Při setkání se u keše tomu rozumím, ale v tomto případě bych nerad porušoval pravidla a dostal se v nemilost kačerské obce. :D Jak to tedy je?? :(
  • 0

#2 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2009 - 11:46

Je to uplne jedno. Majitele, kterym to vadi, to vetsinou napisou k listingu coinu. To bych respektoval.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#3 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2009 - 11:47

Pakliže bych to v listingu našel, nebo rozluštil :D , tak to samozřejmě respektuji.
  • 0

#4 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2009 - 11:56

Je az prekvapenim, kolik lidi na to s prominutim sere. Velkyma tucnyma pismenama veta typu "nebrat na eventy" a on to tam klidne dropne. :|
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#5 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2009 - 14:56

Jasně, takže pakliže to není vysloveně napsáno v listingu coinu, není proti pravidlům nechat ho discovernout kolegovi, kamarádovi. :) Dobrá, beru to na vědomí a díky za radu a odpověď. ;)
  • 0

#6 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2009 - 15:58

Tohle se tu resilo uz mnohokrat a vyslovene proti pravidlum to neni, nicmene se najde dost lidi, kterym to prijde mirne receno divne. Je ale jen na tobe, jak se k tomu postavis a na tvem kamaradovi, zda z takoveho logu bude mit radost ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#7 SCHW

SCHW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2009 - 19:42

Například známe několik "geolovců" kolem nás, kteří kromě běžných vypuštěných GC (TB ) mají i tzv osobní GC, které rozhodně nikam neposílají. Prostě něco jako talisman, většinou s motivem jim blízkým. Ostatně my sami máme každý jeden osobní vlastní. Když se třeba srazíme někde u keše s jinými lovci, rádi jim je ukážeme a podíváme se na jejich (mají-li je) - a samozřejmě jde hlavně o to vidět nové krásné kousky, kterými většinou tyto osobní neposílatelné věci jsou, nikoliv nějaký statistický bod. Na tom nám nepřijde nic divného, ale to je asi trošku jiný příklad než popsaný nahoře, i když ani v tom nevidíme my osobně problém. Co se tím komu stane, když si ho prohlédne a zapíše? Nějaký bodík v Trackable Items? Když někdo honí i tyhle statistiky, stačí jednou měsíčně oběhnout TB hotely. O ničem to nevypovídá. Myslím, že asi všichni raději zaregistrujeme jeden krásný GC, který jsme si prohlédli, potěžkali a zaobdivovali, než dvacet "téměř jen číselně naditkovaných" ...
  • 0
M+M+m+a SCHW

#8 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2009 - 0:54

Já a moje georodina si osobně myslíme, že by to nemělo být na škodu (pakliže si to majitel výslovně nepřeje), souhlasíme s tím co píše SCHW, přeci jenom coinů je mraky a když mi někdo ukáže krásný kousek, budu mít radost, že jsem ho alespoň viděl, třeba už se mi nikdy nedostane do ruky a že je fešáckých mincí dost.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama