Garmin Oregon 2.97 BETA
#41
Publikováno 03 květen 2009 - 19:14
#42
Publikováno 03 květen 2009 - 20:42
#43
Publikováno 04 květen 2009 - 6:03
#44
Publikováno 04 květen 2009 - 8:41
#45
Publikováno 04 květen 2009 - 9:01
Saludo napsal/a:
To jsem zatím jediný spokojený s 2.97?
Žádný problém s vyhledáváním POI či adresou, žádné tuhnutí, kompas mi funguje normálně. Prostě s novou verzí jsem ještě nemusel vyklepávat baterky kvůli zatuhnutí
A to dlouhé vyhledávání satelitů či přesnost - to mi někdy udělá, ovšem bez ohledu na verzi, už od začátku a velice rychle se to srovná.
Ještě ty šipky
Já jsem taky spokojený, nenarazil jsem na žádný problém s fw 2.97. Já mívám obecně méně problému s GPSkami než ostatní a víceméně to přičítám částečně štěstí a částečně tomu, že v nich nepoužívám češtinu. A taky kompas.
Obecně platí, že se ozývají většinou ti nespokojení, i když jich může být menšina.
#46
Publikováno 04 květen 2009 - 10:13
Saludo napsal/a:
To jsem zatím jediný spokojený s 2.97?
...neboj, ono těch spokojených bude víc , já si taky na nic nestěžuju a proto nemám potřebu to sem psát - teď jen kvůli tobě aby si se necítil provinile že nemáš problémy
#47
Publikováno 04 květen 2009 - 10:27
Saludo napsal/a:
To jsem zatím jediný spokojený s 2.97? ...
Také se hlásím do klubu spokojených uživatelů, prozatím jsem neměl problém ani s jednou verzí, pokud neberu v potaz minutové zatuhnutí vždy po vystoupení z dopravního prostředku, ale to mi dělá GPS-ka od začátku, bez ohledu na verzi.
#48
Publikováno 04 květen 2009 - 12:37
To delší vyhledávání satelitů nastane kdykoliv se s vypnutým přístrojem přemístíš o více než cca 50km. Autonavigace Garmin (když hledá družice a trvá to déle) tak se ptá, jestli jsem v místnosti, potom se ptá na datum, potom na čas a potom na to, jestli nejsem dále než 50km od poslední pozice, kdy byl zapnutý. Až potom hlásí, že nelze najít družice.
#49
Publikováno 04 květen 2009 - 16:03
Ahojky.Sally.cz napsal/a:
Saludo napsal/a:
To jsem zatím jediný spokojený s 2.97?
...neboj, ono těch spokojených bude víc , já si taky na nic nestěžuju a proto nemám potřebu to sem psát - teď jen kvůli tobě aby si se necítil provinile že nemáš problémy
Toz, taky hlasim spokojenost.
#50
Publikováno 04 květen 2009 - 21:10
#51
Publikováno 04 květen 2009 - 21:26
#52
Publikováno 05 květen 2009 - 16:42
#53
Publikováno 05 květen 2009 - 17:05
#54
Publikováno 06 květen 2009 - 7:53
#55
Publikováno 06 květen 2009 - 9:30
Moje řeč a nemusí se to kalibrovat .abakus napsal/a:
No a nebo si kompas vypněte a naučte se chodit podle tracklogu - z toho lze přece naprosto jednoznačně určit kterým směrem dál (somězřejmě pokud si člověk pamatuje odkud přišel)
#56
Publikováno 06 květen 2009 - 9:56
#57
Publikováno 06 květen 2009 - 11:10
TantalCZ napsal/a:
A není pak spolehlivější pořídit buzolu a papírovou mapu včetně leteckého snímku kešky?
Nejpřesnější a vždy funkční je prosté řešení - nechat GPS ať ukáže azimut k cíli a ten nastavit na normálním kompasu. Používám to dávno zvlášť tam, kde je chabý signál. Vylezu si na místo s lepším signálem, nastavím azimut a mlázím se pak prodírám podle obyčejného kompasu.
#58
Publikováno 06 květen 2009 - 13:31
Nedelam to jinak. Nejdrive podle fialove cary pak podle tracklogu.Atip napsal/a:
Moje řeč a nemusí se to kalibrovat .abakus napsal/a:
No a nebo si kompas vypněte a naučte se chodit podle tracklogu - z toho lze přece naprosto jednoznačně určit kterým směrem dál (somězřejmě pokud si člověk pamatuje odkud přišel)
#59
Publikováno 11 květen 2009 - 10:04
martinm napsal/a:
taky to využiju, když v nějaké rafinovaná multi nebo mystery musím měřit azimut. U Sight 'N Go! jsou vidět stupně azimutu (jinak jsem nepřišel, jak je zobrazit)
stupně azimutu si nastavíš v menu nastavení - nastevení kompasu a tam zadáš pod tlacitkem zobrazeni směru - "STUPNĚ" Zobrazovat se ti budou v horní liště u kompasu.
#60
Publikováno 13 květen 2009 - 21:25
1 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů