Přejít na obsah


Fotka

Event pro HK a okolí-byla by účast??


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 duchi

duchi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 20:26

Zdravim, chtěli bychom uspořádat sportovní event v Hradci Králové. Jednalo by se o event na TK.teniscentru HK (někdo zná ze stejnojmenné kešky), to znamená že by se mohl uskutečnit malý tenisový turnájek a také beach vlejbalový turnájek, kdo by nechtěl sportovat, mohl by fandit a popíjet alko i nealko nápoje. Termín by se určil podle zájmu, ale každopádně bychom to chtěli stihnout do začátku velkých prázdnin. Nejraději pátek nebo sobota, spíše odpoledne, protože přes den se hrají školičky a tréninky. Počet účastníků může být až 80 lidí. Občerstvení by bylo zajištěno: točené pivo, alko i nealko nápoje, grilovalo by se. Jelikož by jsme tam šli až takhle odpoledne, tak zato tam můžeme být jak dlouho vydržíme, klidně až dorána. Podle zájmu tenistů a volejbalistů by pak byl i nějaký poplatek, řekněme takový vstupní poplatek do turnaje, protože doufám že chápete, by pronájem kurtů něco stál. -Jde mi jen o to, jestli by někdo přišel a jestli by vůbec byl zájem o tenis nebo o beach voleyball. Pokud by nebyl vůbec zájem o sportování, přesto se event dá uspořádat, formou posezení u piva a jídla a vzájemné konverzace o kešování. Přece jen se areál nachází na celkem pěkném místě v přírodě u Labe.
  • 0

#2 farnon

farnon

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 21:01

No Duchi dost dobrej nápad. Musim říct, že tohodle bych se rád zúčastnil. Pro sport jsem vzdycky a pro pivo vlastne taky. Takze bych do toho rád šel, tak doufám, že se ozve dost lidí.;)
  • 0

#3 neski

neski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 21:07

Prisel bych . Beach hraju, tenis hraju , pivo piju a k masu se taky stavím čelem :-)
  • 0

#4 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 21:07

No...já si moc nerozumím s tím kulatým nesmyslem....ale jakožto koncový hráč (tak mi říkal učitel na střední) ... ježiši, přece si nenechám ujít event 500m od baráku, ne?!:-D
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#5 cztweety

cztweety

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 21:08

Mno, kazdopadne zajem by asi byl, teda pokud to nedas na nejaky termin kdy uz je nejakej event v okoli, v tom pripade by to asi byl problem ;)
  • 0
Jára Cimrman - otec GPS aneb „Gde Proboha Sem ?“

GEOPERNIKARI

#6 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 21:14

Tak, tak. Pokud se termin nebude tlouct s nejakym jinym eventem na ktery se chystam, tak na to pivo rad prijdu :)
  • 0

#7 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 21:48

Tenis, beach volejbal neni problem. Jsem pro.... (6.6. a 20.6.) neeeee
  • 0

#8 meeda86

meeda86

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 22:12

podle mě lepší je tenis.podle mě těžko se budou hleda a tvořit týmy na vojebal.pokud by byl tenis tak asi bych přijel taky i když jsem z ČB,ale záleželo by na termínu a časovém rozvrhu ale jsme pro takové eventy,sám bych takový rád někdy zkusil udělat
  • 0

#9 duchi

duchi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 22:29

Co se týče termínu, asi bych v tuhle chvíli nejlépe viděl 12. nebo 19.6. Jsou to pátky, popřípadě by mohly být i soboty, ale ty spíš ne, protože to tam mají turneje čsob a busines club a ty teda vždycky pařili až do pozdních večerních hodin, takže bych jako nejvíce procentní dny viděl ty pátky.
  • 0

#10 LukaDolar

LukaDolar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2009 - 9:12

ja bych urcite prisel. Jen ze 12. me ceka svatba tak nemuzu. 19.6. By bylo OK :)
  • 0
Luka$ ------- Delam to pouze pro prachy a ted nove i za kazdou 1000 jedno mrtve kotatko. Hlasim tri mrtve kotatka :)

#11 Tuvixos

Tuvixos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2009 - 9:19

Já bych si plácla volejbal a drahá polovička spíš asi tenis. Pokud bude vyhovovat časový harmonogram, moc rádi se zúčastníme ;)
  • 0

#12 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2009 - 10:02

pokud pro klapne termin, tak zajem urcite je!.. ;) M.
  • 0

#13 M@x

M@x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2009 - 11:22

Pokud nebude termín kolidovat s nějakou již předem nahlášeno akci taky bychom přijeli.... (tenis učitě)...
  • 0
M@x

"keep smiling!"

#14 PeS

PeS

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2009 - 12:16

Nezní to vůbec špatně a šlehnout sebou do písku bych rád přišel. Drahá polovička by pouze mohla fandit.
  • 0

#15 Crash Cache Friends

Crash Cache Friends

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2009 - 17:32

ó, volejbal by byl fajn a navíc takhle blízko od domácích souřadnic:-) Pokud by vyšel termín, určitě bychom přijeli(v počtu minimálně jednoho kusu:-)
  • 0

#16 dubr

dubr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2009 - 18:52

Dalsi event v Hradci :) a ja se bala, ze zas dlouho nikam nevyrazime. Jsem urcite pro, ale toho 19. by bylo urcite lepsi B) nejde nam sice ani jedno, ale pro srandu muzem zkusit klidne oboje :) Maso na grilu milujeme a kacersky kecy taky.
  • 0

#17 LacertaCZ

LacertaCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2009 - 21:03

Já bych se aktivně zúčastnila tenisu..jde o to, že spíš virtuálně páč mám všechny víkendy do prázdnin totálně za*****. No ale náhoda je blbec a kdybych náhodou musela přeplánovat akce, ráda se zúčastním;)
  • 0

#18 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 11:28

Všechno je to o načasování... Jak známo 20. 6. je event v Nové Pace, kam ale spousta lidí pojede už v pátek. O mé eventuální účasti/neúčasti na dalších akcích už ale rozhodují síly, které neovlivním... ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#19 cztweety

cztweety

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 13:07

6.6. je event u nas v Pardubkach o Pernikovou GePeeSku a 20.6. je tez megaevent v Salzburgu, tam jede taky dost lidi ;) Proste nadhod termin a bude hned jasno :)
  • 0
Jára Cimrman - otec GPS aneb „Gde Proboha Sem ?“

GEOPERNIKARI

#20 duchi

duchi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2009 - 15:18

celkem jistej termín napíšu zejtra....ale uvažuje se o 12.6. nebo 19.6.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama