Přejít na obsah


Fotka

GC1NTVR - 1945 Barikada


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#1 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 214 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 10:23

Ahoj, v Praze mame kes, ktera je kontroverzni od jejiho zalozeniviz subj. V podstate jen s jednim regulernim nalezem. (a to diky tomu, ze kes uz byla mozna 2x nebo 3x uklizena pravdepodobne opravarskou cetou) Dikusi z teto kes bych chtel presunou sem. Myslim si, ze takoveto kese by nemeli vznikat, vzhledem k tomu , ze uz par kaceru bylo vykazano a kes je umistena pod velmi vyznamnou prazskou komunikaci, na servisni lavce, kde proste clovek nemuze maskovat, ze je tam nahodou. Co vy na to? Melo by se aplikovat pravidlo, ze se nesmi byt kese umisteny pod mosty, kde muze hrozit potencialni teroristicky utok? Diky za nazory
  • 0

#2 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 10:40

hlavne nezacinejte i v gc s terrorismem - staci mi tyhle blaboly v politice a v praci
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#3 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 10:49

Hlavně mě čím dál víc sere jakým způsobem a za jak dlouho minarjo reaguje na archival requesty (bez ohledu na jejich oprávněnost). Začínám mít obavu, aby to časem nevyústilo v logy typu "Reviever needs archived". Sorry, ale co je moc, to je moc. Podle mého názoru by měla jít cache do archivu... pokud tedy nebude předělána a hlavně přemístěna na rozumnější místo, jak je slibováno. Používejte lidi mozek. Dneska už není možné to, co před několika lety a v Praze je navíc dost extrémní situace kvůli množství cacherů. O články v Blesku o nové adrenalinové na obtíž zábavě fakt nestojím.
  • 0

#4 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 10:53

Hlavně mě čím dál víc sere jakým způsobem a za jak dlouho minarjo reaguje na archival requesty (bez ohledu na jejich oprávněnost).


A nesouvisí to třeba s tím, že i na archival requesty je třeba čas, který teď kvůli zahlcené frontě minarjo neměl? :) Toť můj názor...
  • 0

#5 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 10:55

Sorry, ale lidi co pouzivaji mozek netrpi fobii z teroristu a nepouzivaji terorismus jako argument. Zajimalo by me, zda je to disable jen formalni a keska tam stale je, rad bych si pro ni zasel.
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#6 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 10:58

Sutech napsal/a:
A nesouvisí to třeba s tím, že i na archival requesty je třeba čas, který teď kvůli zahlcené frontě minarjo neměl? :) Toť můj názor...

Možná je načase zvážit, co by mělo mít větší prioritu (Co je víc citlivé na časové zpoždění.)

O teroristech jsem nenapsal ani slovo.
  • 0

#7 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 214 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 11:05

kaote napsal/a:
Sorry, ale lidi co pouzivaji mozek netrpi fobii z teroristu a nepouzivaji terorismus jako argument. Zajimalo by me, zda je to disable jen formalni a keska tam stale je, rad bych si pro ni zasel.

Kes tam podle me neni, viz muj log u teto kese a nebo jsem spatne hledal, ale pod pilir do holubincu sem i nechtelo.
Podle hintu jsme prohledal vsechno.

Kazdopadne, kyby byla nahore nebo dole pod mostem, nehlesnu asi a.
  • 0

#8 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 214 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 11:12

kaote napsal/a:
hlavne nezacinejte i v gc s terrorismem - staci mi tyhle blaboly v politice a v praci

bohuzel takova je doba, lidi se boji vic a vic a uz uz par kesi se stalo ,ze prijeli pyrotechnici a kes odborne z mista odstranili ;)
Na forech uz se to parkrat probiralo a to byla kes jen umistena myslim na semaforu v Brne.
  • 0

#9 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 11:21

Ano hloupi lide se boji cim dal vic... myslel jsem ale, ze ovladani gpsky vyzaduje urcitou inteligenci :( holt jsou uz asi moc user friendly :(
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#10 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 11:27

ja nejak nechapu log minarja o tech zlych FTFkarich, co pisou NA logy, kdyz nemuzou najit. :) jinak podle emailu autora dle ktereho jsem sice "huba nevymachana a odrazuju od zakladani mene psychicky odolne jedince :D", ale aspon jsem se dozvedel, ze do holubincu by to nikdy nedal. ty tedy nastesti netreba prohledavat. kaote: vem si pro jistotu zelenou monterkovou kombinezu, treba ti to projde u opravarske cety jako maskovani a budes povazovan za jednoho z jejich davu. :)
  • 0

#11 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 13:26

tady je videt, kdo ma malo prace... Venku je hezky, bezte se projit
  • 0
Kazda keska se da zdolat v sukni, ale roky dokazovani jsou pryc.

#12 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 13:32

ja nemuzu, ja pracuju :D
  • 0

#13 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 14:01

Jelikož místo znám, odspodu i zhora, lokaci umístění jsem si prohlédla zdola ze severní strany. Musím souhlasit a připojit se k Pezikovi a Dorcadion teamu. Keš se ztratila před FTF, Co FTF si jí po kutilsku po konzultaci a autorem obnovili. Vzápětí zmizela znovu. Autorovi ostatní nestojí za vyjádření, zřejmě se vyjádřil pouze pro Reviewera. Ale co se mi opravdu nelíbí je tohle: "bude dle autora, se kterym se znam nejen z GC " ve zprávě od Train Tour Reviewera. Netušila jsem, že osobní známost je zde nejen nad pravidly, ale hlavně nad zdravým rozumem. Abych se vyjádřila přesně, jsem pro aby keš byla transformována na jiný druh a změněno umístění. K tomu snad není potřeby obhajoby ve formě osobní známosti.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#14 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 16:15

To jsou zajímavé způsoby: když krabičku nenajdu, založím si svoji, hlavně že mám na ni FTF :D:D:D A k tomu GC1NTVR - tohle už je asi opravdu moc.
  • 0

#15 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 18:08

i já jakožto "venkovan" to místo znám a umístěni asi nebude to pravé ořechové... Co mi ale skoro vadí víc než ten úlest s umístěním je přístup jednoho z mocných... Už jednou se tu probírala keška, dke se lezlo na strom a teďka tohle... uvidíme, zda si tam taky vleze a najde si ji...
  • 0

#16 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 18:30

diplomaticky se da rict, ze pepa rozhodne neni uzkostlivy :D
  • 0

#17 cztom

cztom

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 18:48

Ha ha, dobré místečko. Já bych byl schopný zastavit v levém pruhu a na chvíli si odskočit. Tady asi autor skutečně přestřelil, ale já bych ho ani reviewera za tohle nekamenoval. Prostě chtěl jenom vyhovět poptávce po adrenalinové keši, po které všichni neustále volají. Někdo neví, co chce. Když je to nuda, tak "díky za bod". Když je to úlet, tak "autor nebo reviewer je debil". Je třeba si vybrat, lidi. Když na to nemáte koule, tak tam nechoďte!
  • 0

#18 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 19:16

hmm, na mně to fakt trochu působí jako pražská komedie, imho ta keš je v pořádku (kolik XY keší s obtížností 5 je na vysokých skalách, pilířích, komínech, zakázaných vojenských rozhlednách) a taky nejsou archivovány jen kvůli faktu "jóó, že by z toho někdy někdo mohl hamtnout dole, protože tam lezl v sandálech, a chytla by se toho jako Nova, noó a bylo by jako po tom našem českým kešingu". Z hlediska nebezpečnosti bych to rozhodně k ledu nedával, tady souhlas s Traintourem, kdo na to nemá ,tak ať nikam neleze, já se třeba zase nikdy nebudu brodit kanály plných krys (rád bych aby např Docardion doplnil seznam nemocí co se dají chytnout na Styxu, Ufu, Epsilonu) Když to vemu kolem a dokola, archivovat/disablovat jen v případě, že tam schránka prostě není. Ale owner ji často kontroluje takže tam asi bude.
  • 0

#19 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 19:27

cztom: oni te odtama vyhodej udrzbari i s koulema :D, protoze tam nemas co delat. to je ten nejvetsi adrenalin, jinak jdes v pohode po lavce a sesplhas po zebriku. trauma: tam nejde o slozitost - pokud umis sesplhat/vysplhat po max 3m zebriku - tak to je ta narocnost. a spadnout tam naopak temer neni kam, i kdybys sel v papuckach ;)
  • 0

#20 cztom

cztom

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2009 - 19:55

to dain a olik: Na mně by tato keš byla asi příliš ulítlá, ale kdo ví... Taky si myslím, že tato keš neporušuje pravidla geocachingu, i když je to silné kafe. Z hlediska reviewera nevidím důvod, proč to neschválit. Na tom mostě není cedule "Strategický objekt, policejní kontroly, nelezte přes plot!"
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama