Přejít na obsah


Fotka

Java aplikace pro Geocaching?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 nico.las

nico.las

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 21:24

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Mám mobil SE K550i a Gps modul iTraxx Evolve. Potřebovala bych vědět, jakou stáhnout aplikaci pro Java a mapy, abych mohla vše používat jako např. při Handy Geocaching, ale aby se to stále nepřipojovalo na net. Máte někdo nějaký tip? Díky za radu.
  • 0

#2 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 21:33

Ahoj. Mně se v kombinaci s SE W810 a stejným modulem hodně osvědčil prográmek Trek Buddy.
Zvládá zobrazit offline mapy nahrané na paměťové kartě i Pocket Query gpx soubory s waypointy a listingy keší. Mapy se dají sehnat na netu a nahrát přes počítač.
Pro více podrobností ještě můžeš zkusit tenhle článek a také vyhledat starší vlákna tady na fóru.
  • 0

#3 Yossarrian

Yossarrian

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 23:50

Trekbuddy je bezpochyby nejlepší offline software pro geocaching. Podporuje tarované (zipované) atlasy. Autor upgraduje verze pravidelne a na výše uvedeném webu najdeš návody i wiki poradnu.
  • 0

#4 NufNufTeam

NufNufTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 7:34

Zkus projít předešlá vlákna; podobné otázky tu musely být již dříve - viz npař. http://www.geocachin...9813&pid=114876
  • 0

#5 nico.las

nico.las

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 7:56

díky moc, kuknu na to ;-)
  • 0

#6 zasa

zasa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 8:24

Kromě Trekbuddy (který je pro offline mapy jednoznačně nejlepší) podporuje, myslím, offline mapy v posledni verzi i Locify, ale to je vpodstatě stále ještě ve vývoji...
  • 0

#7 Kliford

Kliford

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2009 - 10:38

Prosím, můžete mi poradit,jak mám do komentáře k bodu v TreBuddym nahrát hint?Přes Skrýšotlače se mi do kometáře nahraje jenom název a GC****.DÍky ***EDIT*** Už mi poradili;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka