Přejít na obsah


Fotka

i-phone a geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Errnie

Errnie

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 20:42

Před časem se objevila u i-phonu aplikace geocaching za 7,99eur.Neví někdo jak to funguje a dá se to použít i u nás?
  • 0

#2 JirkaPiha

JirkaPiha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 2:27

skousel jsem minuly vikend je to pouzitelne.Zalezi z ceho prechazis? Jake programy jsi skousela nebo co jsi pouzivala za stroj na loveni.Na geocachingu.com si muzes prohlednout video a jsou tam screany z programu.
  • 0

#3 EnnyCzech

EnnyCzech

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 7:38

Ahoj, iPhona máme doma aplikaci jsme koupili. Doma na Wifi připojení na Net si můžeš jedním klikem uložit vybrané kešky, samotné uložení obsahuje popis, poslední logy (tuším 5 nemám ho ted u sebe), nápovědu a pokud je v kešce nejaký putovní předmět je to taky videt i spopisem. Pokud se loguješ u nalezené keš, máš možnost si nález zalogovat i do iPhona, jakmile má mobil připojení na Net odešle příslušný log na Geo.com kde ho potom máš možnost dál spravova (editovat/potvrdit/smazat). Jediný na co jsem zatím nepřišel jak udělat, je zadat nové souřadnice do uložených Mystery Cache. Co se týká GPS navigace, tak podle toho jak se chová nemá elektronický kompas, pokud stojíš na místě, bude se nesmyslně točit (šipka ale ukazuje vůči severu správný směr). K určení severu potřebuje aby jsi s ním šla (nebo mít klasickej kompas). Zatím testováno na 5 keš v přírodě pod stromy kde přesnost nic moc, ale nemám to s čím porovnat jsem teprve začátečník a manželka má iPhona. Případně napiš co by tě zajímalo více a odpověd upřesním. EnnyCzech
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama