Přejít na obsah


Fotka

Více ownerů!!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Vilan

Vilan

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 8:52

Mám dva dotazy. Zda je možno nějak při zakládání keše nastavit více ownerů? Mě se povedlo tam jen napsat pomocníky (jako více jmen) a ty ted jsou v názvu ownera. Ale fyzicky má keš stejně jen jednoho ownera. Jen mě se teď keš zobrazuje jako moje a mohu ji spravovat. Ostatním se keš zobrazuje jako neodlovená. A to je můj druhý dotaz. Pokud to tedy nejde, nastavit více ownerů - mohou ti, kteří se na keši podíleli a jsou napsáni nahoře jako spoluowneři, mohou si ji odlovit?? Straší jim tam totiž v jejich domácím regionu jedna neodlovená keš... díky moc za rady
  • 0

#2 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 9:02

Odlovit si ji mohou, otazka je jestli maji z toho bodu radost. Pripadne si ji muzou dat na ignore list. A nebo se s tim smiri. Neodlovena ikonka v regionu neni nic tak strasnyho ne? Tuplem kdyz vim, ze to je "moje" kes.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#3 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 9:11

Kolik lidí tolik názorů a určitě se najde spousta anarchistů, kteří mě označí za honiče bodů, ale: Owner může být vždy jen jeden a proto bude VŠEM ostatním geocacherům (i pomocníkům) svítit jako nenalezená. Řešení je buď ji přehlížet nebo ignore list, který z principu nepoužívám nebo si ji prostě zalogovat - on ten jeden bod stejně nikoho nevytrhne, takže co ;)
  • 0

#4 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 9:54

Ignore list není řešení. Ta keš není sice v seznamech, ale na mapě svítí dál. Takže, já bych si ji prostě normálně odlovil se vším všudy, tedy s projitím všech stage u multin a zalogoval. Pořádek musí být. No a že mám navíc nepatřičný bod? Jednak se to mezi ostatními body ztratí, druhak nemám bod za založení, tak co. No úplně nejlepší by bylo definovat spoluautorství. Jeden kačer by keš založil a zaregistroval k listingu ostatní vlastníky. Všichni vlastníci by si pak byli rovni, všichni by ji měli v seznamu založených a všichni by keš mohli spravovat. To by zas nemuselo být tak těžké. Vztah 1:n by se změnil na m:n, takže by to chtělo vazební tabulku navíc a migraci, ale snad by to tolik práce nedalo.
  • 0

#5 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 10:05

malcor napsal/a:
Odlovit si ji mohou, otazka je jestli maji z toho bodu radost. Pripadne si ji muzou dat na ignore list. A nebo se s tim smiri. Neodlovena ikonka v regionu neni nic tak strasnyho ne? Tuplem kdyz vim, ze to je "moje" kes.


No, pokud nejsi vlastníkem keše, keš jsi našel a zapíšeš se do logbooku, tak je úplně jedno, jestli jsi byl u toho, když se keš zakládala... tedy je to zcela regulérní found it log.

Někdy mám naopak i pocit, že by to měl být regulérní bod i pro vlastníka kešky, který ji je někdy nucen hledat v případě údržby a najde ji úplně jinde, než ji původně ukládal....
  • 0

#6 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 10:08

Mi povidej, Auťáček :D
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#7 AgentJ

AgentJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 11:16

rodinka veverek napsal/a:
.... Vztah 1:n by se změnil na m:n, takže by to chtělo vazební tabulku navíc a migraci, ale snad by to tolik práce nedalo.


ve vazbe jsme vsichni a davno. tak proc jeste nekam migrovat ? :o)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama