Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

dotaz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 22:48

zdravím, začala jsem včera a mám zatím jen dvě kešky.Zdárně jsem pochopila na jakých stránkách bych měla lognout že jsem jí našla.Ale google mi to nějak nechce přeložit,anglicky neumím,tak moc nevím co to tam pořád po mě chce.Registraci na stránkách jsem taky zvládla,jen to lognutí nalezené kešky mi nějak nejde.když kliknu na Log your visit,tak mi to tam něco píše já nevím co,tak klikám píše to něco o emailu,tohle anglický slovo je jediný který jsem pochopila :-)) a dopředu jsem potěšena kolik lidí se pobaví na wiki jsem hledala,já pořád hledám,hledám,už dva dny hledám,ale asi si budu muset koupit brejle :-))
  • 0

#2 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 22:56

Ahoj. Ještě před brýlemi zkus tenhle článek...Navigovat.cz :)
Jinak doklikat se k němu a dalším podobným dá z titulní stránky GeoWiki a odkazu Průvodce začátečníka.
Ať se daří a třeba někdy u cache.
  • 0

#3 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 22:59

Ahoj,
pokud jsi zvladla registraci, tak ti v pravem hornim rohu stranek sviti tohle: " You are logged in as xxxxx. Log out"
Pokud ano, tak si najdi stranku s tou kesi, kterou jsi nasla... klikni na "log your visit" vyber v roletce "found" spravne datum, napis neco smysluplneho do volneho pole jak se ti lovilo a pod. a kliknu na SUBMIT.. to je cele...
Jinak - bez alespon zakladni znalosti AJ jsi dost v pr...

a opravdu doporucuju WIKi!!! - treba tady - http://wiki.geocachi.../wiki/Jak_začít najdes i to JAK SE LOGUJI KESE!
  • 0

#4 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 23:00

no jo já bych ten druhej krok udělala,ale píše mi to-You need to validate your account. Visit your account page to send a validation email before posting a log entry.(a z toho chápu asi tak pět slov,tak nevim,registrovaná jsem,přihlášená taky,tak nevim co to chce)
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#5 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 23:06

Doporucuju Ti take se naucit se strejdou GOOGLEM!!!
a i jeho prekladovym slovnikem!.. ;) http://translate.goo...cz/translate_t#
  • 0

#6 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 23:07

psala jsem že google nepřekládá,když dám přeložit,tak mi to hodí chyba a stránka nejde zobrazit,zas takový de... nejsem abych nevěděla ani na co je goole :-))
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#7 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 23:09

fanfulik napsal/a:
psala jsem že google nepřekládá,když dám přeložit,tak mi to hodí chyba a stránka nejde zobrazit,zas takový de... nejsem abych nevěděla ani na co je goole :-))

Google preklad:
Vy musíte potvrdit svůj účet. Navštivte stránky na váš účet zaslat potvrzení e-mailem před odesláním log vstup

volny preklad:
Musis potvrdit aktivaci sveho uctu... ;)
  • 0

#8 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 23:18

pochopila jsem i google překlad :-))já jsem totiž na email co mi přišel po registraci úplně zapoměla :-)).Tak už jsem to vyřesila,potvrdila jsem to a logla nalezený kešky :-)) dík za radu,já jen občas potřebuji nakopnout,pak pochopím :-))
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#9 ramel

ramel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 23:19

Na tvuj mail prisla zprava, zes byla zaregistrovana a ze to mas potvrdit. Klikni na odkaz v mailu (validate) a tim potvrdis. Teprve pak budes platny kacer :-)
  • 0
Rostete, když pokračujete v chůzi, přestože vidíte, jak silný je vítr.

#10 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 23:26

Tak ted jeste PORADNE vyplnit profil na GC.cz a GC.com .. ;) Kdyz tak koukam na Tve prvni kese, tak zjistuju, ze jsi asi z okoli... ;) Tak vitej mezi kacery.. :)
  • 0

#11 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 23:30

tady už jsem něco dovyplnila,tak ještě zapracuji,takhle na večer už mi to nemyslí,ne teda že by mi to normálně nějak extra myslelo :-)) Ta první,u GDM,tu mám skoro za barákem,tam jsem šla cestou na poštu :-))
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#12 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2009 - 5:51

jééé to jsem ráda že tu paní-slečna napsala tak hezké povídání :) i já se nechutně s tou blbou anglinou trápím :) metodou pokus-omyl jsem se snad dokopala i ke správnému zapisování nálezů :) až na to bahno, co jsem si včera přinesla domů...je snad vše ok
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama