Přejít na obsah


Fotka

Létající kačer naposledy


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
5 odpovědí na toto téma

#1 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 8:51

Po eventu Létající kačer zůstal v inventory jeden geocoin. Teda zůstal papírově, fyzicky je u někoho z účastníků v kapse. Prosím dotčeného hříšníka, aby si ho vyzvednul i "elektronicky" ať mohu event archivovat. Pokud se tak nestane, umíte mi někdo poradit, jak GC z keše vyjmout? Prosím, zdržte se komentářů, že se to tu už X-krát probíralo a že jestli to nevím, tak jsem Tupoun ;). Já to vím taky, ale nejsem schopen to tady najít. Dík
  • 0

#2 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 9:13

Vlastník keše může na stránce dotyčné mince vpravo nahoře zvolit "Mark item missing" a potvrdit "Go".
  • 0

#3 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 9:16

kliknes na ten předmět v inventari kese a pak jako jeden z moznych logu ti to jako majiteli kese nabidne "mark item missing" zase tolikrat se to neprobiralo, tak X-1 krat ;) edit: zase pomalago, no jo, nez ja si utridim myslenky, je dopoledne v haji :D
  • 0

#4 Dommi

Dommi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 9:25

tak jsem tuhle cennou radu chtěla vyzkoušet, taky mi leží v keši od loňskýho roku TB, akorát mi to žádný "mark item missing" nenabídne :(
  • 0

#5 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 9:30

Dommi napsal/a:
tak jsem tuhle cennou radu chtěla vyzkoušet, taky mi leží v keši od loňskýho roku TB, akorát mi to žádný "mark item missing" nenabídne :(


V listingu klikneš na konkrétní TB/GC, dostaneš se tak na jeho stránku a vpravo pod položkami nalezneš ono Mark item missing. Klikneš na Go a následně se ti nahoře objeví zpráva, jestli to myslíš vážně - potvrdíš Yes a je to :)
  • 0

#6 Dommi

Dommi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 9:33

jeeee já jsem slepá, už to vidím, díky ;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama