Přejít na obsah


Fotka

Udání cesty u GeoCoinu ...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 kyssling

kyssling

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 12:43

Zdravím, po aktivaci a udání cesty geocoinu tam chci dát i číslo (na minci je mizerně vidět). Co tam mám dát - "Tracking number" (co je na minci) nebo "Reference number" (co mě přišlo po aktivaci). Asi tracking number, ale znáte to líná huxx, resp klávesnice, holý neštěstí ...
  • 0

#2 Tuvixos

Tuvixos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 12:50

Tento dotaz teda nějak nechápu. Pokud někde veřejně uvedeš tracking number, jaký to má pak smysl? Zalogovat ho pak bude moci každý, aniž by ho našel. Referenc number slouží např. k odkazům na daný coin nebo jeho vyhledání. Spíš bych doporučila minci do něčeho uložit a přidat nějakou kartičku s tracking number.
  • 0

#3 kyssling

kyssling

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 14:55

Teď zase nechápu odpověď ... "Pokud někde veřejně uvedeš tracking number, jaký to má pak smysl? "

Přeci tracking number se vypisuje při přemístění či je to jinak ?


Tuvixos napsal/a:
Tento dotaz teda nějak nechápu. Pokud někde veřejně uvedeš tracking number, jaký to má pak smysl? Zalogovat ho pak bude moci každý, aniž by ho našel. Referenc number slouží např. k odkazům na daný coin nebo jeho vyhledání.
Spíš bych doporučila minci do něčeho uložit a přidat nějakou kartičku s tracking number.


  • 0

#4 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 736 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 15:00

Zřejmě mluvíš o kartičce kterou dáš ke geocoinu a je na ní uveden cíl jeho cesty. Tam dej tracking number, u pár coinů s miniaturním číslem jsem to tak už viděl Tuvixos zase zřejmě mluví o listingu coinu, kam bych tracking number určitě nedával
  • 0

#5 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 15:36

Chce zřejmě pro jistotu uvést na kartičce i větším písmem tracking number geocoinu. Kolikrát to fakt je na minci mizerně vidět. Stalo se mi, že jsem si číslo opsal a když jsem chtěl discoverovat, tak to bylo špatně. U některých geocoinů je to uvedené na kartičce a hned je to jednodušší ;)
  • 0

#6 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2009 - 16:09

kyssling napsal/a:
Teď zase nechápu odpověď ... "Pokud někde veřejně uvedeš tracking number, jaký to má pak smysl? "

Přeci tracking number se vypisuje při přemístění či je to jinak ?


Tuvixos napsal/a:
Tento dotaz teda nějak nechápu. Pokud někde veřejně uvedeš tracking number, jaký to má pak smysl? Zalogovat ho pak bude moci každý, aniž by ho našel. Referenc number slouží např. k odkazům na daný coin nebo jeho vyhledání.
Spíš bych doporučila minci do něčeho uložit a přidat nějakou kartičku s tracking number.


Ano, ale pokud Tracking number uvedeš do listingu, tak si bude tento GC zalogovat každý, kdo se podívá na jeho stránku. Tak byla myšlena odpověď. Pokuď je Tracking number, tak malý, že je hodně špatně čitelný, tak jak už bylo psáno doporučuji je napsat na kartičku současně s úkolem a přiložit ke GC.
  • 0

#7 kyssling

kyssling

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2009 - 20:13

Já su trotl tak se omlouvám, ale vložil jsem aktivovaný coin do schránky a nemůžu najít kde zadám na webu jeho umístění ... U kešky jsem žádný inventory nenašel ...
  • 0

#8 kyssling

kyssling

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2009 - 9:05

mikrupa-cz : Opravdu moc děkuji za přesnou odpověď !! Vše vyřešeno a je ve světě. Takhle podrobnou odpověď bez jsem po ránu nečekal. Tak pěkný týden !
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama