Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Spoiler - stažení


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2009 - 20:14

Snad jsem internetově negramotný - poraďte prosím... Chci si do PDA uložit fotografický spoiler. Jenže když kliknu v galerii na jeho náhled, pošle mě odkaz na listing. A když kliknu (a je fuk jestli pravým nebo levým tlačítkem) v listingu na odkaz na obrázek, otevře se spoiler mi v tom režimu "nad listingem" a já si ho nemůžu nijak uložit... Jak to děláte vy? Díky!
  • 0

#2 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 376 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2009 - 20:33

Když na odkaz k obrázku klikneš pravým tak ti vyjede nabídka kde v Opeře mám '"otevřít jako nový list" a ještě víc možností. Myslim, že Firefox nebo Explorer bude umět něco podobného ;)
  • 0
HUAWEI Ascend G300 + c:geo + OSM

#3 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2009 - 20:43

Werki napsal/a:
Když na odkaz k obrázku klikneš pravým tak ti vyjede nabídka kde v Opeře mám '"otevřít jako nový list" a ještě víc možností. Myslim, že Firefox nebo Explorer bude umět něco podobného ;)


Ne, Firefox na pravé tlačítko dělá totéž, co na levé - jak jsem napsal. Explorer mě vyzkoušet nenapadlo, ten se chová kupodivu slušně. Díky.
  • 0

#4 Fishgius

Fishgius

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2009 - 20:49

Přinejhorším udělej screenshot (ve Win klávesa Print Screen), otevři v editoru a relevantní obrázek si vyřež (mělo by to zvládnout i klasické Malování).
  • 0

#5 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2009 - 20:55

Fishgius napsal/a:
Přinejhorším udělej screenshot (ve Win klávesa Print Screen), otevři v editoru a relevantní obrázek si vyřež (mělo by to zvládnout i klasické Malování).


Ale jasně, jen mi to takhle připadá absurdní... doufal jsem, že to půjde nějak normálně, aniž bych odchytával obrazovku nebo spouště jiný prohlížeč... Asi nepůjde
  • 0

#6 Fishgius

Fishgius

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2009 - 21:17

Ve firefoxu lze obrázky ukládat taky přes Nástroje -> Informace o schránce -> Média, ale to mi přijde skoro stejně hrubé řešení jako screenshot.
  • 0

#7 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2009 - 21:23

Fishgius napsal/a:
Ve firefoxu lze obrázky ukládat taky přes Nástroje -> Informace o schránce -> Média, ale to mi přijde skoro stejně hrubé řešení jako screenshot.


To je dobrý, určitě lepší než spouštět Explorer a podle mě i šikovnější než screenshot. Já věděl, že tu někdo s něčím vtipným přijde :-)
Díky.
  • 0

#8 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2009 - 21:26

Nejjednoduzsi je si ten odkaz na spoiler "chytit" mysi a pretahnout za posledni panel na "novy panel" a tam ho "pustit". Obrazek se otevre samostatne v novem panelu, a tam uz se da normalne ulozit na disk pres prave tlacitko a volbu "Uloz obrazek". Ta liska je holt trochu razava... :(:( :D:D:D
  • 0

#9 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2009 - 21:30

_Tom napsal/a:

Fishgius napsal/a:
Ve firefoxu lze obrázky ukládat taky přes Nástroje -> Informace o schránce -> Média, ale to mi přijde skoro stejně hrubé řešení jako screenshot.


To je dobrý, určitě lepší než spouštět Explorer a podle mě i šikovnější než screenshot. Já věděl, že tu někdo s něčím vtipným přijde :-)
Díky.


...ale to je zajímavé... U keše, na kterou koukám tam má autor dva fotografické spoilery a pak pár dalších obrázků. A v té kartě media je jen jeden spoiler, zatímco ostatní obrázky tam firefox neuvádí... Divné, co? Divné tedy je, že tam uvádí ten spoiler, protože ten ve stránce taky není, jen odkaz na něj... Kdyby se na to chtěl někdo mrknout - tak GC1DH72
  • 0

#10 Fishgius

Fishgius

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2009 - 21:38

Tak mě se v médiích vždy objeví ten obrázek, který je zrovna otevřený. Jinak jsem přišel na jinou fintu. Po kliknutí na nápis "spoiler" se ten obrázek začne animovaně otevírat v popředí. Pokud na něj kliknete pravým tlačítkem během této animace, zobrazí se klasické menu, odkud se dá i uložit. Po skončení animace již ne. Asi si to nějak vypínají skriptem.

petegeo: O této fintě jsem nevěděl, to se bude hodit i jinde, kde se do otevírání odkazů montuje javascript, díky.
  • 0

#11 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2009 - 21:43

Fishgius napsal/a:
Tak mě se v médiích vždy objeví ten obrázek, který je zrovna otevřený.

To ano, ale když není otevřený žádný, tak se v médiích taky jeden ukáže...

Jinak jsem přišel na jinou fintu. Po kliknutí na nápis "spoiler" se ten obrázek začne animovaně otevírat v popředí. Pokud na něj kliknete pravým tlačítkem během této animace, zobrazí se klasické menu, odkud se dá i uložit. Po skončení animace již ne. Asi si to nějak vypínají skriptem.


Já prve zkusil javascript vypnout, ale se pak objeví jen taková ta animovaná kytička "loading" a tím to zhasne, obrázek se nezjeví a animace visí, dokud ji další kliknutím zas nezavřeš.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama